Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja jechałem ostatnio 235kmh i był jeszcze spory zapas. 399km zrobiłem w 2h 20min od Świecka do Hamburga. :naughty:

Czubek :kox:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

SPRZEDAM

Opublikowano

Tak to wszyscy BEX-a szukają a jak jest kosa sztuka to cisza :decayed:

Opublikowano

Ja jechałem ostatnio 235kmh i był jeszcze spory zapas. 399km zrobiłem w 2h 20min od Świecka do Hamburga. :naughty:

Przepis jak wypalić cały zbiornik paliwa w 2h 20min :decayed:

SPRZEDAM

A co to się stało że takie fajne wozidło chcesz sprzedać :gwizdanie:

Opublikowano

mój BEX nigdy nie przkroczył 250 a przejście za 240 wymagało już sporej ilości czasu

Opublikowano

Ładnie u Was sie jeździ :kox: wózek pierwsza liga :good:

Opublikowano
  • Autor

mój BEX nigdy nie przkroczył 250 a przejście za 240 wymagało już sporej ilości czasu

wystarczyla dobra droga i pedal w podloge, do 250 nie bylo zle ale fartem te dodatkowe 5 mil wyciaglem i udalo sie nakrecic[br]Dopisany: 08-05-2011, 13:34:08_________________________________________________

Ładnie u Was sie jeździ :kox: wózek pierwsza liga :good:

to nie u mnie tylko w niemczech :P btw dzieki :good:
Opublikowano

Ja jechałem ostatnio 235kmh i był jeszcze spory zapas. 399km zrobiłem w 2h 20min od Świecka do Hamburga. :naughty:

Przepis jak wypalić cały zbiornik paliwa w 2h 20min :decayed:

True!

Tak to wszyscy BEX-a szukają a jak jest kosa sztuka to cisza :decayed:

Jakby kiera była po właściwej stronie, to pewnie byłoby większe zainteresowanie. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ja jechałem ostatnio 235kmh i był jeszcze spory zapas. 399km zrobiłem w 2h 20min od Świecka do Hamburga. :naughty:

Przepis jak wypalić cały zbiornik paliwa w 2h 20min :decayed:

True!

Tak to wszyscy BEX-a szukają a jak jest kosa sztuka to cisza :decayed:

Jakby kiera była po właściwej stronie, to pewnie byłoby większe zainteresowanie. :wink4:

dla mnie kiera jest po wlasciwej stronie :good:
Opublikowano

dla mnie kiera jest po wlasciwej stronie :good:

Jasna sprawa, ale dla 99% tego forum nie jest. Prędzej sprzedasz na www.autotrader.co.uk

Opublikowano

Ile za furę, sprzedaj na części to se kilka rzeczy kupię :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ile za furę, sprzedaj na części to se kilka rzeczy kupię :naughty:

jak chcesz to mozesz swoja opchnac na zyletki bo nie mam sie czym golic

Opublikowano

coś taki wrażliwy :kox: kurcze ... chodziło o to że kiera nie po tej stronie ;P

Opublikowano

To jakie będzie następne auto ??? bo apetyt rośnie w miarę jedzenia wiec mniej niż 190 kucy nie może być :)

Opublikowano
  • Autor

To jakie będzie następne auto ??? bo apetyt rośnie w miarę jedzenia wiec mniej niż 190 kucy nie może być :)

s4 b7

img1138cu.jpg

wczoraj juz bylem na jezdzie testowej i :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Fajny kolor - Sprint Blue :)

Pisałeś kiedyś, że BEX Ci dużo palił. S4 będzie robić ok 15MPG w mieście...

Opublikowano
  • Autor

Fajny kolor - Sprint Blue :)

Pisałeś kiedyś, że BEX Ci dużo palił. S4 będzie robić ok 15MPG w mieście...

BEX srednia 18-20 wiec tragedii by nie bylo

Opublikowano

Sorry pomyliłem się to będzie więcej. Malik pisał, że w mieście palił mu ok 22l/100km czyli ok 10MPG :kwasny:

Opublikowano

Napisz jaka cena Cie interesuje na priv

Opublikowano

Chcesz kupić Młody? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.