Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

mowa tylko o samych stolkach bez kanapy

poza tym niektore rzeczy u nas tansze a niektore u was :wink:

Opublikowano

stołki lux :kox:

Opublikowano

taką furką to można się polansować

Opublikowano
stołki lux :kox:

ogień stołki :evil::evil:

Opublikowano
:kox::kox::kox:
Opublikowano
  • Autor
stołki lux :kox:

:hi::hi::hi:

taką furką to można się polansować

:hi::hi::hi:

stołki lux :kox:

ogień stołki :evil::evil:

:hi::hi::hi:

:kox::kox::kox:

:hi::hi::hi:

no to wypadaloby tu zdjecia dac :naughty: co by po dzialach nie skakac :decayed:

zape.jpg

9ihq.jpg

0s2y.jpg

pakiet schowek

ogu8.jpg

hozi.jpg

wtyki mam kolorow czarna zielona i czerwona

w ktorej jest czujnik zapiecia pasow? wie ktos ?

Opublikowano

czarna

Opublikowano

łee... na żywo lepiej wyglądają :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szybka zmiana bezpiecznika i mozna sie cieszyc :kox::kox::kox::kox::kox::kox:

poki co sama elektryka, grzanie oraz czujnik zapiecia pasow jak dorwe klimatronic

dn7v.jpg

y7k8.jpg

tr7e.jpg

bhbx.jpg

6y48.jpg

dsfl.jpg

no i maly update mordki

oba grille s4 :decayed:

f74d.jpg

Opublikowano

zdecyduj sie czy to S4 czy RS4:decayed:

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:
Opublikowano

ni ma szału :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

o zesz urwa ja perdole :shock3:

doyeb na maxa :slina: no prawie bo na maxa to bylyby sporty z rs4 :grin: nie no konkret jest Andrej ale doebałeś gratki :kox:

Opublikowano

Dawno mnie tu nie było i już widze kto zamiata na ebayu, fura koks :thumbup:

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalk

Opublikowano

Andzeju rób mordke na czarno :kox:

Opublikowano
  • Autor
o zesz urwa ja perdole :shock3:

doyeb na maxa :slina: no prawie bo na maxa to bylyby sporty z rs4 :grin: nie no konkret jest Andrej ale doebałeś gratki :kox:

podziekowal :decayed::decayed:

Dawno mnie tu nie było i już widze kto zamiata na ebayu, fura koks :thumbup:

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalk

Miki Ciebie wogole dawno nie bylo, teraz zas trzeba bedzie walczyc o gadzety :grin::grin:

dzieki :wink::wink:

Andzeju rób mordke na czarno :kox:

robiac morde musialbym tez chrom wkolo szyb zlikwidowac a to juz chwila jest bo wolalbym nie malowac tylko listwy na ori czarne podmienic a to juz sporo roboty przy dlubaniu jest, narazie bedzie tak jak jest :wink::wink::wink::wink:

Opublikowano

Dobrze ze bedzie tak jak jest:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
Dawno mnie tu nie było i już widze kto zamiata na ebayu, fura koks :thumbup:

Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalk

Miki Ciebie wogole dawno nie bylo, teraz zas trzeba bedzie walczyc o gadzety :grin::grin:

dzieki :wink::wink:

u mnie jak na razie na pierwszy plan skoczyły inne priorytety ale to nie znaczy że odpuściłem sobie ebaya , więc tak łatwo nie będzie :naughty::kox::wink:

Opublikowano
  • Autor

listwy s4 pomalowane :kox::kox::kox:

wiem wiem ze brudas taka pogoda niestety :facepalm:

nmo5.jpg

8hp1.jpg

uh7x.jpg

0nx6.jpg

jakis czas temu zauwazylem ze takie cos mi wyskoczylo :facepalm: z obu stron na przodzie, lewa strona w ciut lepszym stanie, nie moglem tego tak zostawic wiec niestety trzeba bylo cos zalatwic :kwasny:

na szczescie pomoc zaprzyjaznionego lakiernika z aso aberdeen pomogla bardzo, otoz:

dowiedzialem sie ze jest mozliwosc zrobienia tego na gwarancji( 10 lat na lakier ) wiec nie zastanawiajac sie dlugo zabukowalem termin na wstepne ogledziny elementu i po malym sprawdzeniu zakwalifikowalo sie to do wymiany, dwa nowe blotniki pomalowane juz siedza na autku:decayed: a jak to wygladalo przed niech zdjecia mowia same za siebie

hq4j.jpg

o47z.jpg

lpto.jpg

yrb2.jpg

a tak wygladaja nowe :banan:

ua9f.jpg

skbz.jpg

Opublikowano
:good: Jak też u siebie robiłem korniki, które zaczęły żreć nadkola! :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.