Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu tyle czasu ci to zajelo :) ?

nic nie mow, jestem wsciekly.

mialem problemy z przeplywka, pierwsza diagnoza - przeplywka > wymienilem > zrobilem z 500km, znowu zaczela przerywac > mechanicy > diagnoza > ecu > szukanie ecu > kupilem zly przez pomylke :) > dzis podjechalem do diagtronika... okazalo sie, ze ecu, ktore kupilem, mimo, ze od tego samego silnka (ARE), to ma inna generacje IMMO i nie podejdzie > szybkie obadania auta... i znaleziony problem! > wtyczka od przeplywki, ktora byla przerabiana podczas swapa sie rozpadla (luty na kablach puscily) [to nie wina Nosba - zeby ktos nie pomyslal] > naprawiona wtyka, auto smiga...

Reasumujac - 450PLN przeplywka nowa, 600PLN nowe ecu psu w dupe... auto smiga na starym ecu, przeplywce, ktora myslalem, ze wykonczylo spiecie.

Juz chyba nigdy nie zaufam zadnego mechanikowi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uuuu faktycznie , teraz zaluje ze zapytalem , ale z drugiej strony to ze teraz auto smiga -> bezcenne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto bez przeplywki jezdzilo tak samo, tylko pewnie palilo wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz chyba nigdy nie zaufam zadnego mechanikowi :thumbdown:

Trzeba było otworzyc maske , obadać dokładnie kable (tez przerabiałem opcje zjebanej przepływki w AEB ) i dopiero wtedy przy nierozwiązanym problemie udać sie do mechanika , a panicz taki wygodniś to trza becelować :kox: :kox: :kox:

Fly , nie łam sie , masz teraz zapasową przepływke i ECU w razie "W" :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, czlowiek uczy sie na bledach, jak auto zaczelo mi samo hamowac, to mialem w glowie przypadek buby (w dodatku palilo mi sie esp i przestalo dzialac), nie pomyslalbym, ze to kwestia przeplywki... dopiero jak ja odlaczylem to problem ustepowal - wiec padlo na nia.

drugiej przeplywki nie mam, bo oddalem do aso i wzialem nowa.

prawdopodobnie w przyszly weekend wlatuje FMIC :kox: i wywalamy na razie srodkowy u mnie, bo jednak to nie tylko lacznik, ale spory tlumik, mam nadzieje, ze bedzie fajniej. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz posłuchać jak śmiga tylko na końcowym to wpadaj, końcowy się już wypalił i przestało rzęzić :kox:

co do mechaników to wreszcie doszedłeś to sensownego wniosku :good:

ja w wakacje przymierzam się do rezania wydechu, może zrobie kilka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, czlowiek uczy sie na bledach

ofkoz :good:

wywalamy na razie srodkowy u mnie

bardzo mądra decyzja :good::kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, nie ma sensu sluchac Twojego, bo Ty masz 1 koncowy, a u mnie i tak zostana 2 koncowe + mam 2 oddzielne uklady od turbin.

to slychac ewidentnie u Nosba w aucie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w wakacje przymierzam się do rezania wydechu, może zrobie kilka :rolleyes

Końcowe w RM Motors 350 zł / sztuka jakby ktoś potrzebował. Wygląd coś jak u poźka w siwym :kox:

Nosb mówił, że dobre tłumiki robią..a resztę można pospawać z rur samemu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na luzie styka wyciete wszystkie oprócz końcowego , szkoda Raguś ze jak bede jechał odstawiać swojego do malowania to nie zajade najpierw do Ciebie bo byś obsłuchał , jest bajka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na luzie styka wyciete wszystkie oprócz końcowego , szkoda Raguś ze jak bede jechał odstawiać swojego do malowania to nie zajade najpierw do Ciebie bo byś obsłuchał , jest bajka :rolleyes:

Obadam przy okazji na jakimś spocie jak wielce oświecony raczy się zjawić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na luzie styka wyciete wszystkie oprócz końcowego , szkoda Raguś ze jak bede jechał odstawiać swojego do malowania to nie zajade najpierw do Ciebie bo byś obsłuchał , jest bajka :rolleyes:

Obadam przy okazji na jakimś spocie jak wielce oświecony raczy się zjawić :decayed:

jak bede jechał odebrac auto po malowaniu to zajedziemy z mundrym grzesiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na luzie styka wyciete wszystkie oprócz końcowego , szkoda Raguś ze jak bede jechał odstawiać swojego do malowania to nie zajade najpierw do Ciebie bo byś obsłuchał , jest bajka :rolleyes:

Obadam przy okazji na jakimś spocie jak wielce oświecony raczy się zjawić :decayed:

jak bede jechał odebrac auto po malowaniu to zajedziemy z mundrym grzesiem

Wiem :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym filmiku chwilowe spalanie nie mieści się na skali :cool1: sorry za ot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked::slina:

jak wczoraj obejrzałem ten filmik to szukam info o k24 :naughty:

ja w wakacje przymierzam się do rezania wydechu, może zrobie kilka :rolleyes

Końcowe w RM Motors 350 zł / sztuka jakby ktoś potrzebował. Wygląd coś jak u poźka w siwym :kox:

Nosb mówił, że dobre tłumiki robią..a resztę można pospawać z rur samemu :naughty:

własnie próbuje się z nimi dogadac co do wielkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos mi sie wydaje, ze SID idzie po cichu w tym kierunku... 3.0l juz ma pod maska :)

a moja padaczka za tydzien jedzie na FMIC, bedzie gruby :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...