Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

przy moim mega tanim ubezpieczniu to te 100PLN za lawete nie robi roznicy :)

nawet nie wiem... moze i mam assistance :polew:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przy moim mega tanim ubezpieczniu to te 100PLN za lawete nie robi roznicy :)

nawet nie wiem... moze i mam assistance :polew:

hehehehehe była by okazja w chłodnym garażu posiedzieć :wink4:

Opublikowano

wymyslilbym Ci jakas riposte... ale wkurwiony jestem, pasek klinowy sie spierdolil, wkrecil w wentylator i stanalem > laweta :kwasny:

tak mi przykro :decayed:

Opublikowano

Fyler no kur... to na starych parchatych paskach jezzisz w takiej maszinu no wiesz co wstydz sie udam ze tego zdania nie widzialem tutaj :no:

Opublikowano
  • Autor

Pasek ma (mial) 13000km - nie on puscil, cos go "scielo".

Opublikowano

moze Ci nosb kolka do paska z zyletek pospawal :)))

Opublikowano

nie mialem czasu bawic sie w holowanie, to bylo kawal drogi od Ciebie, a w 20 min podjechala laweta, ktora i tak nie byla droga - ale dzieki za prop :wink4:

jakbys potrzebowal transportu ursynow-domaniewska to nr masz ;-)

jutro zostaje co prawda w domu, ale w piatek bede w biurze ;)

Opublikowano

a co tam moze przeciąć pasek (oprocz tego ze cos wpadlo) :mysli:

urywa sie i tyle

Opublikowano
  • Autor

nie urwal sie, tylko cos go scielo... zostala polowa paska.

rok temu mialem to samo jak stanela mi pompa wody w 2.5tdi... scielo polowe paska rozrzadu.

nie mialem czasu bawic sie w holowanie, to bylo kawal drogi od Ciebie, a w 20 min podjechala laweta, ktora i tak nie byla droga - ale dzieki za prop :wink4:

jakbys potrzebowal transportu ursynow-domaniewska to nr masz ;-)

jutro zostaje co prawda w domu, ale w piatek bede w biurze ;)

spox :)

Opublikowano

wymyslilbym Ci jakas riposte... ale wkurwiony jestem, pasek klinowy sie spierdolil, wkrecil w wentylator i stanalem > laweta :kwasny:

tak mi przykro :decayed:

:D

Opublikowano

I co z tym paskiem tak po prostu nowy popękał :mysli:

Dokładka od cupry by sie przydała :tongue4:

Opublikowano

Dokładka od cupry by sie przydała :tongue4:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

I co z tym paskiem tak po prostu nowy popękał :mysli:

kompresor klimy sie zatarł, pasek sie spitolil, bo mial duzy opor... masakra ogolnie.

Dokładka od cupry by sie przydała :tongue4:

:ban::decayed:

Opublikowano

miales i tak klime wypindalac wiec masz powod :))) kompresor pewnie z 1000 trzeba dac za dobry

Opublikowano

w takim przypadku powinna zerwac sie tarcza zrywna kompresora w kole pasowym i nie byloby takiego problemu

Opublikowano

teraz pytanie: dlaczego kompresor sie zatarł ? :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

teraz pytanie: dlaczego kompresor sie zatarł ? :mysli: :mysli: :mysli:

moglo sie wysypac lozysko,bylo za malo oleju smarujacego-nie pisze o czynniku chlodzacym

Opublikowano

wywalaj klimę - będzie się lepiej odpychać :)

Opublikowano
  • Autor

teraz pytanie: dlaczego kompresor sie zatarł ? :mysli: :mysli: :mysli:

bo byl felerny, poprostu.

wywalaj klimę - będzie się lepiej odpychać :)

klima bedzie, nowy kompresor w drodze.

Opublikowano

teraz pytanie: dlaczego kompresor sie zatarł ? :mysli: :mysli: :mysli:

bo byl felerny, poprostu.

wywalaj klimę - będzie się lepiej odpychać :)

klima bedzie, nowy kompresor w drodze.

Fura KOX :kox:

klima to podstawa

zapodaj jakieś foto, dawno nie było co tutaj oglądać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.