Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Globalne ocieplenie nadciąga więc bez klimy nie da rady :no:

Też bym ją zostawił. :good:

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nie no panowie, skad w ogole pomysl auta bez klimy? :)

Zrobie sesje niebawem, jak tylko skoncze pare bzdetów w aucie. Dzis auto zacznie jezdzic i od razu jedzie do kolejnego doktora... na FMIC, nowe koncowki wydechu, wywalenie tlumika srodkowego :naughty:

Opublikowano

Nie no panowie, skad w ogole pomysl auta bez klimy? :)

Zrobie sesje niebawem, jak tylko skoncze pare bzdetów w aucie.

na przykład letnie opony :gwizdanie: :bag:

Opublikowano

bo to samochód widmo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie no panowie, skad w ogole pomysl auta bez klimy? :)

Zrobie sesje niebawem, jak tylko skoncze pare bzdetów w aucie.

na przykład letnie opony :gwizdanie: :bag:

leza i sie kurza :gwizdanie: tylko nie moge namierzyc odpowiednich felg.

Opublikowano

daj znać jak będziesz jechał do Pawła jutro - może podskoczę z Tobą :wink4:

Opublikowano
  • Autor

co za koorva niefart ostatnio ! (mialem jechac dzis) - rdzenia nie przyslali, bo im zabraklo miejsca w paczce :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

nowe koncowki wydechu

Jak to się przekłada na moc ? :decayed:

Nie no panowie, skad w ogole pomysl auta bez klimy? :)

Zrobie sesje niebawem, jak tylko skoncze pare bzdetów w aucie.

na przykład letnie opony :gwizdanie: :bag:

leza i sie kurza :gwizdanie: tylko nie moge namierzyc odpowiednich felg.

Ty a te Twoje 18 letnie będziesz opychał ? Spawane już były i prostowane czy dziewice ? :naughty:

Opublikowano

Fly masz jakieś 18" oponki na trening ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak to się przekłada na moc ? :decayed:

ogien z doopy bedzie :decayed:

Ty a te Twoje 18 letnie będziesz opychał ? Spawane już były i prostowane czy dziewice ? :naughty:

nie... zostaja - dziewice nie sa, prostowane byly, ale nie spawane na szczescie :decayed:

ta aukcja, co ostatnio wkleiles - kupowalem te kola od tego samego typa... prostuja je maszynowo, musialem poprawiac :thumbdown:

-----

Pawel podeslal mi fotke... rdzen w koncu dojechal, po weekendzie powinno smigac :naughty:

14062011742.jpg

Opublikowano

Pawel podeslal mi fotke... rdzen w koncu dojechal, po weekendzie powinno smigac :naughty:

14062011742.jpg

To do FMIC'a czy klimy? :mysli:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

do powietrza w oponach :cool1:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 22:26_________________________________________________I moj watek wrocil... :decayed:

Mam wreszcie klime w aucie :D

Opublikowano

gratki - super mod :wink4::decayed:

Opublikowano

ile po tym swapie waży Twój samochód?

waga sie chyba dużo nie ruszyła , wcześniej tez siedziała V-ka tylko w gnoju

Opublikowano
  • Autor

ile po tym swapie waży Twój samochód?

pewnie ponad 1700kg, zbieram sie od roku zeby go zwazyc...

Opublikowano

ile po tym swapie waży Twój samochód?

pewnie ponad 1700kg, zbieram sie od roku zeby go zwazyc...

Podjedź tu: http://www.konauto.pl/index1.html

zważą za free

Mają też ścieżkę dającą możliwość sprawdzenia hamulców w quattro. Drugi czy trzeci raz już tam przegląd roczny robiłem

Opublikowano
Mają też ścieżkę dającą możliwość sprawdzenia hamulców w quattro.

:shocked:

Opublikowano

Mają też ścieżkę dającą możliwość sprawdzenia hamulców w quattro.

:shocked:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a na czym polega róznica vs. FWD ?????

Opublikowano
  • Autor

Nie robcie mi offtopu :chytry:

Bryka pojechala na FMIC, wywalenie srodkowego, w niedziele prawdopodobnie odbior :kox: - po drodze byly 2 kille z Cayenne S i nie wiem... albo bylo cos z nim nie tak, albo ogolnie toto nie jedzie mimo 385PS, bo z miejsca dostal baty (kilka dlugosci do 150kmh), a z rolki mialem ciut ciezej, ale to byl raptem 2 i 3 bieg, wiec tez slabe porownanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.