Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kazda skrzynia 6-tka podejdzie pod 2.7T, byleby sprzeglo i dwumas byly od 2.7T S4/RS4.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fly jak to jest ze skrzynią biegów. Czy np skrzynia 6-biegowa od BEX podejdzie do 2.7T w B6?

O takie rzeczy to sie nosba pytaj , bo i tak Fly zanim Ci odpowie to zadzwoni do niego :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Fly jak to jest ze skrzynią biegów. Czy np skrzynia 6-biegowa od BEX podejdzie do 2.7T w B6?

O takie rzeczy to sie nosba pytaj , bo i tak Fly zanim Ci odpowie to zadzwoni do niego :kox: :kox: :kox:

a jakbys chcial zrobic niskobudzetowe 400+ w 2.7T to dzwon do wuja moskala :naughty::kox:

Opublikowano

dokładnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dzis odbior :naughty:

:naughty::cool1:

Opublikowano

a jakbys chcial zrobic niskobudzetowe 400+ w 2.7T to dzwon do wuja moskala :naughty::kox:

Pierwsze co bym zrobił po swapie. :polew:

Opublikowano
  • Autor

Uff... wrocilem do domu o 3:40 wczoraj i wygladam jak zombie...

FMIC siedzi pieknie, auto jezdzi dobrze, ale deczko pozniej wstaja turbiny. Na poczatku nawet nie chcial zlapac max doladowania, ale juz jest okej.

BIG UP dla chlopakow, bo wykonali kawal dobrej roboty.

Natomiast eksperyment z wydechem (wywalenie srodkowego) malo udany i chyba trzeba bedzie szybko zrobic porzadny uklad... :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze, że nie pojechałem z Tobą :polew:

Opublikowano

Czyli pod względem chłodzenia masz przygotowany układ pod K04 :wink4:

Opublikowano

Natomiast eksperyment z wydechem (wywalenie srodkowego) malo udany i chyba trzeba bedzie szybko zrobic porzadny uklad... :gwizdanie:

a co nie pasuje ??? za głośno ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Natomiast eksperyment z wydechem (wywalenie srodkowego) malo udany i chyba trzeba bedzie szybko zrobic porzadny uklad... :gwizdanie:

a co nie pasuje ??? za głośno ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

nie, glosnosc git, ale ma metaliczny poglos i strzela...

dobrze, że nie pojechałem z Tobą :polew:

no :decayed:

Opublikowano

wygladam jak zombie...

Dzien jak codzien :P

Moja tez strzela :D

Kurcze jaka ty jestes upierdliwa Michalino :) hehehe ;)

Opublikowano

strzela..

sprecyzuj :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

no kurfa efekt taki jakby mi blachy lataly w tlumikach :kox: - troche wiocha :D

pozniej wrzuce foty fmica, praktycznie nie widac j**anca spod zderzaka, dobry sleeper sie zrobil :)

Opublikowano

Uff... wrocilem do domu o 3:40 wczoraj i wygladam jak zombie...

FMIC siedzi pieknie, auto jezdzi dobrze, ale deczko pozniej wstaja turbiny. Na poczatku nawet nie chcial zlapac max doladowania, ale juz jest okej.

BIG UP dla chlopakow, bo wykonali kawal dobrej roboty.

Natomiast eksperyment z wydechem (wywalenie srodkowego) malo udany i chyba trzeba bedzie szybko zrobic porzadny uklad... :gwizdanie:

Graty i bardzo zazdraszczam, że już masz to za sobą :good:

Wstawiali foty na www ?

Opublikowano
  • Autor

Foty beda, ale nie wiem kiedy, na razie chlopaki nie maja nawet czasu na sen :decayed:

Opublikowano

Wyglada ok ale ciekaw jestem jak :cool1: za zderzakiem...

Jakie sa pelne wymiary ?

w swojej widze go na czarno :decayed: byl by mniej widoczny :cool1:

tak jak prawie cale auto :polew:

BDB inwestycja :good:

Opublikowano
  • Autor

Kurde... cofam slowa na temat wydechu :)

Zlozylem w koncu tapicerke bagaznika dzis, dodatkowo lekko wygluszylem :naughty: - poza tym okazalo sie, ze lekko poluzowaly mi sie sruby mocujace subwoofer i jak walnalem reka, to jakis taki metaliczny poglos byl... widocznie wydech na max doladowaniu dostawal lekkiego drgania i sub tez sie obijal :D - po zlozeniu bagaja mega :) - metaliczny poglos zniknal, dalem bratu fajere i posluchalem auta z zewnatrz - brzmi rewelacyjnie jak na low-budet wydech :)

...a przy schodzeniu z obrotow za***iście delikatnie strzela :kox:

FMIC

SNC01327.jpg

SNC01324.jpg

SNC01328.jpg

SNC01321.jpg

SNC01323.jpg

SNC01325.jpg

SNC01322.jpg

SNC01326.jpg

Opublikowano

dawaj filmik w HD na YT, posłuchamy i ocenimy, zmierz jeszcze ile dB jest na 50% max obrotów

Opublikowano
  • Autor

nagram jakos niebawem, tylko musze skolowac odpowiedni sprzet, bo nagrywanie telefonem jest bes sęsu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.