Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
a ja z gipsem aż za dużo mam tego czasu, bo bym Ci jakieś fotki ogarnął :wink:

Wpadaj do wawki :grin:

---------- Post dopisany 16-02-2014 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 20:48 ----------

Panowie [i Panie], rozważam opcję sprzedaży moich Sportec'ów 19" .

Świeżo polakierowane proszkowo na grafit połysk. Cena 3199 PLN.

Prościutkie, po prostu igiełki. :wink:

Jest możliwość zamiany na inne 19" lub nawet na Sporteci do malowania. Po prostu wpadł mi pomysł na inny lakier i nie mogę go sobie wybić z bani...:grin:

Fotki wrzucę później.

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Wyświetleń 282 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to nie prosciej te pomalowac ?

Opublikowano
  • Autor
to nie prosciej te pomalowac ?

Świeżo malowane. Nie będę wywalał drugi raz prawie klocka, może ktoś ma Sporteci do malowania... to zrobiłoby się podmiankę z dopłatą. :wink:

Tak to wygląda, opony nie na sprzedaż.

3asv.jpg

7ge5.jpg

ilbg.jpg

dwn0.jpg

Opublikowano

Kuźwa bym wziął ale bliżej sezonu:kwasny:

Opublikowano

coś Ci na pewno innego zacnego wpadło w oko skoro chcesz je pogonić :kox:

Opublikowano
  • Autor
coś Ci na pewno innego zacnego wpadło w oko skoro chcesz je pogonić :kox:

Nie, nie chcę, najchętniej bym się zamienił na drugi komplet nadający się do malowania. Po prostu pewien lakier wpadł mi w oko... :jerk:

Opublikowano
coś Ci na pewno innego zacnego wpadło w oko skoro chcesz je pogonić :kox:

Nie, nie chcę, najchętniej bym się zamienił na drugi komplet nadający się do malowania. Po prostu pewien lakier wpadł mi w oko... :jerk:

a jaki jesli można wiedzieć? to przemaluj te :decayed:

kaju by powiedział ...a ile to roboty

Opublikowano
  • Autor
a jaki jesli można wiedzieć? to przemaluj te :decayed:

kaju by powiedział ...a ile to roboty

inna technologia, nie proszek, odcienie różne są za***iste :wink:

tych nie bede przemalowywal... juz to zrobilem po raz drugi na jesieni :grin: bo wczesniej kolor, ktory wyszedl zupelnie mi nie podchodzil.

jakby ktos mial Sportec'i do malowania to chetnie sie zamienie z doplata z jego strony po prostu.

...ale nic na sile, jak nie znajdzie sie chetny, to i tak bedzie koksik na ten sezon :).

Opublikowano

Flyer ale zapodaj jaki kolor bo w paleci RAL bedzie na 99% :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak sie nazywa... widzialem na żywca :grin:

Opublikowano

A ten kolor co masz na Sportecach to jaki jest? Mozesz podac nr bo pewnie to Ral;-)

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Nie wiem jak sie nazywa... widzialem na żywca :grin:

co za bezczelny typ :grin::grin::grin:

Opublikowano

o jakie ładne foty, ale balkon jaki za***isty :D ten kuferek na sprzedaż ?? i zderzak chyba od BMW Mpakiet :) biore w ciemno :D

Opublikowano
  • Autor
A ten kolor co masz na Sportecach to jaki jest? Mozesz podac nr bo pewnie to Ral;-)

Tez nie wiem. Oddalem do lakierowania, pokazalem palcem, ze taki sam jak na tej feldze co lezy i tyle :grin:

Opublikowano

To ile u ciebie kosztuje malowanie felg??

Bo u mnie za 18" płacę 300zł a za 19" 350zl oczywiście za komplet czyli 4 sztuki.

Opublikowano
  • Autor

Proszkowanie, naprawa jednego rantu, lakier premium (ten ze zdjec), rozebranie i zlozenie + wywazenie kol = 750PLN

Pytanie co dostajesz za 350PLN, zapewne zwykly lakier i bez serwisu kol/gum. Warszawa jest na pewno drozsza :)

i zderzak chyba od BMW Mpakiet :)

Weź go opierdol... weźmiesz dobrą kasę, a Kuba i tak się nie zorientuje :grin:

Opublikowano
Proszkowanie, naprawa jednego rantu, lakier premium (ten ze zdjec), rozebranie i zlozenie + wywazenie kol = 750PLN

Pytanie co dostajesz za 350PLN, zapewne zwykly lakier i bez serwisu kol/gum. Warszawa jest na pewno drozsza :)

i zderzak chyba od BMW Mpakiet :)

Weź go opierdol... weźmiesz dobrą kasę, a Kuba i tak się nie zorientuje :grin:

A do Plonska jeszcze uczeszczasz? Jak będziesz jechał to podjedz do tego czosnowa to miło się zdziwisz:wink:

Opublikowano
  • Autor

Uczęszczam, ale rzadko, raz na 1,5 mca. Daj jakiś namiar na Czosnów, to po drodze :wink:

Opublikowano

Strzeszewski Cezary. Wulkanizacja i sprzedaż opon

Warszawska 16 05-152 Czosnów

602 741 827

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dawno nic sie specjalnego nie dzialo w aucie, ale troche wiekszy serwis ostatnio i jeden mega zakup... :kox:

- servotronik - wreszcie mam wspomaganie w aucie, dzięki boberek za pomoc !

- nowe polosie przod z Seata Exeo po 20000km

- wal wymieniony, bo w starym uszkodzilem podpore

- poduszki silnika RS4

- kompresor klimy

Jedzie do mnie też okazyjnie kupiony NOWY gwint Bilstein B16 PSS9 od RS4 B7 :kox::kox::kox: Dzięki Józek za namiary !

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.