Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

I jak sprawa z gwintem??

Inne sprężyny w końcu??

Podkręciliśmy na maxa do góry i stoi idealnie. Poza tym hałas to nie było tarcie kół... a niedokręcone amory :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widziana dzisiaj z rana na grojeckiej :wink:

No właśnie jak zobaczyłem tą A6-tkę, to pomyślałem o Tobie :decayed: Trzeba było trąbić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint już finalnie wyregulowany.

Sportec 19" + Pirelli P Zero Nero GT 235/35/19 już na aucie :naughty::decayed:

Dziś albo jutro pyknę fotki, a w sobotę wreszcie na urlop!

Dobra nie wytrzymam... Dawaj to foto :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będzie foto, bo jestem strasznie rozczarowany kolorem... w słońcu wygląda ładnie, ale jak zrobiło się pochmurnie to ewidentnie wpada w miedziany/beżowy odcień i kompletnie nie pasuje mi do lakieru :facepalm: W dodatku na start przytarłem już jedną felgę... przez własną nieuwagę i 235 na 8" (a chciałem kupić 245 :kwasny: ).

Kiepski dzień, aż z tego całego wkurwienia musiałem się znieczulić % :whistling:

Jadę w sobotę na urlop, wracam odbieram zimówki z malowania i oddaję ponownie Sportec'i. :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będzie foto, bo jestem strasznie rozczarowany kolorem... w słońcu wygląda ładnie, ale jak zrobiło się pochmurnie to ewidentnie wpada w miedziany/beżowy odcień i kompletnie nie pasuje mi do lakieru :facepalm: W dodatku na start przytarłem już jedną felgę... przez własną nieuwagę i 235 na 8" (a chciałem kupić 245 :kwasny: ).

Kiepski dzień, aż z tego całego wkurwienia musiałem się znieczulić % :whistling:

Jadę w sobotę na urlop, wracam odbieram zimówki z malowania i oddaję ponownie Sportec'i. :doh:

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym, że przytarłem felgę to nawet się nie przejąłem, tylko ten kolor mnie mega wkurzył... rano na słońcu było naprawdę spoko. Wystarczyło jednak, że zrobiło się po południu pochmurno i klapa... totalnie nie leży mi, jakbym pomalował je w taki grafit, jak koła, które sprzedałem pocasowi, to byłby miód, a tak zachciało mi się kurfa jaśniejszego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał daj foto to będzie e końcu co krytykować w temacie :decayed: :

A. Kolor kół

B. Kierowca Pierdoła :kox:.

Ale Ci dobrze wakacje :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest za nisko. Jest idealnie. Chciałbym nawet niżej, ale nie wjadę do garażu :decayed:

No to jedziemy z fotkami, chociaż aura nie sprzyja.

y3l5.jpg

Tu wygląda całkiem całkiem pytkę...

kf0y.jpg

mkml.jpg

A tutaj widać dokładnie to, co mi nie pasuje. Czasami kolor wpada w taki miedziany / złotawy odcień... strasznie mi się to gryzie z lakierem :kwasny: W słońcu jest spoko, ale w pochmurny dzień wygląda to właśnie tak z bliska, z daleka już znacznie lepiej. Zastanawiam się, czy malować, czy polatać do końca sezonu.

a9qo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda nieźle.. choć ten kolor jak dla mnie faktycznie z d*py wyszedł :kwasny: w graficie/czerni chyba by lepiej to wyglądało (tym bardziej, że masz listwy S4 i lustra czarne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda nieźle.. choć ten kolor jak dla mnie faktycznie z d*py wyszedł :kwasny: w graficie/czerni chyba by lepiej to wyglądało (tym bardziej, że masz listwy S4 i lustra czarne)

Z kolorem jest tak, że z bliska widać ten miedziany odcień, z daleka już nie. W słońcu też nie...

Chciałem jaśniejszy grafit niż to co mam na zimówkach, bo inaczej te koła zginą i nie będzie widać, że to 19". Eksperyment udał się połowicznie.

Za to dziś pierwszy raz słyszałem swój wydech na zewnątrz auta i mega się jaram... Na urlopie nagram coś GoPro, bo jest naprawdę sztosik :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor faktycznie troszkę jak z subaryny, ale wg mnie jest na prawdę gites. Ja bym nie malował na razie, dostaną pyłu z klocków i będzie czad :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to dziś pierwszy raz słyszałem swój wydech na zewnątrz auta i mega się jaram... Na urlopie nagram coś GoPro, bo jest naprawdę sztosik :kox::kox::kox:

jak będę w Wawie to go chętnie usłyszę :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, z opisów bez zdjęć kolor wydawał się gorszy :wink: PS. Dokładkę chyba udało się naprawić elegancko chyba że to uszkodzenie lewej strony i specjalnie nie pokazałeś :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, z opisów bez zdjęć kolor wydawał się gorszy :wink: PS. Dokładkę chyba udało się naprawić elegancko chyba że to uszkodzenie lewej strony i specjalnie nie pokazałeś :grin::decayed:

Tak, dokładka jednak nie ucierpiała, ale na fotkach jeszcze nie jest dokładnie skręcona i odstaje, więc będzie jeszcze lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...