Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

za***isty setup z tą felą:slina:A RS4 B7 miałeś już u siebie? Te w graficie też by rwały suty:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jest za nisko. Jest idealnie. Chciałbym nawet niżej, ale nie wjadę do garażu :decayed:

No to jedziemy z fotkami, chociaż aura nie sprzyja.

y3l5.jpg

Michu, dla mnie jest dobrze w ryj :thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakleja. Są drożne.

To jak można zrobić za szczelna :wink: Po zimie może coś sie rozszczelnilo a teraz Warszawę zalało to zalało lampy Flyowi :kwasny:

Ja myślę, że to taki urok tych lamp... przecież one bez żadnych przeróbek parują na maksa, a jak się nic z tym nie robi, to parują w 100% i siadają przetwornice.

za***isty setup z tą felą:slina:A RS4 B7 miałeś już u siebie? Te w graficie też by rwały suty:kox:

No miałem przecież kiedyś grafitowe 19" od A6, wzór RS4, teraz są lub były u Bart-S'a :wink:

Nie jest za nisko. Jest idealnie. Chciałbym nawet niżej, ale nie wjadę do garażu :decayed:

No to jedziemy z fotkami, chociaż aura nie sprzyja.

http://imageshack.us/a/img834/947/y3l5.jpg

Michu, dla mnie jest dobrze w ryj :thumbup1:

Dzięki... :decayed: aczkolwiek na tej focie wyglądają tak jakbym chciał, a na żywo jest nieco inny odcień.

AAaaaaa jutro kierunek MAZURY z boberkiem, 2 tygodnie relaxu i polerowania aut :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakleja. Są drożne.

To jak można zrobić za szczelna :wink: Po zimie może coś sie rozszczelnilo a teraz Warszawę zalało to zalało lampy Flyowi :kwasny:

Ja myślę, że to taki urok tych lamp... przecież one bez żadnych przeróbek parują na maksa, a jak się nic z tym nie robi, to parują w 100% i siadają przetwornice.

za***isty setup z tą felą:slina:A RS4 B7 miałeś już u siebie? Te w graficie też by rwały suty:kox:

No miałem przecież kiedyś grafitowe 19" od A6, wzór RS4, teraz są lub były u Bart-S'a :wink:

Jeszcze SĄ, ale już niedługo :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jedziecie na mazury? :naughty:

Selwa, 15km od Olsztynka w kierunku Szczytna. Mam tam działkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jedziecie na mazury? :naughty:

Selwa, 15km od Olsztynka w kierunku Szczytna. Mam tam działkę :)

Jeździłem do brzeźna łyńskiego, znam te rejony :-) W kurkach najbliższy sklep jest i po piwo trzeba było iść pół dnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal fajnie wyszlo

Dobrze, ze fela trafila w dobre rece.

Zonie strasznie sie podobaly ale powiedziala, ze 19 to za duzo wiec sa u CIebie:decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do felg to przekonalem sie do koloru, ale czasami w cieniu jak odpowiednio padnie swiatlo wygladaja slabo... Polatam do konca sezonu i pomysle nad poprawka koloru.

Korzystajac z urokow dzialki wzialem sie za porzadki i "detailing" :decayed:

Poki co auto stoi wyglinkowane, czeka na polerke i wosk. W miedzycżasie zabralem sie za komore silnika, wywalilem wygluszenie, wyczyscilem wszystko apc i pedzelkiem, efekt mega. Do tego wypolerowany Y oraz carbony. Dalej montaz osłon bocznych, malowanie dolotu i pasa przedniego i skladanie wszystkiego do kupy, nowe srubki, nowe cybanty, nowe silikony itd...

Po wszystkim zrobie porzadna sesje lustrem, poki co ajpadowa fotka z czesciowego efektu:

vdto.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie dolotu i pasa przedniego

Jesli chcesz malować te plastiki miedzy wlotem powietrza a puszka filtra to sie zastanów nad malowaniem elementu z "harmonijką" , ja pomalowałem i farba sie łuszczy bo ten element pracuje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie dolotu i pasa przedniego

Jesli chcesz malować te plastiki miedzy wlotem powietrza a puszka filtra to sie zastanów nad malowaniem elementu z "harmonijką" , ja pomalowałem i farba sie łuszczy bo ten element pracuje :kwasny:

nie , harmonijki nie tykam, bo nawet nie chcialoby mi sie tego matowić :grin: maluje na czarno żeby usunac rozne drobne ryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opitalaliśmy się :polew: na razie zrobiony jest jeden bok przez boberka, ale twierdzi, że tu nie ma co polerować :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opitalaliśmy się :polew: na razie zrobiony jest jeden bok przez boberka, ale twierdzi, że tu nie ma co polerować :grin:

a kierownik siedzi na leżaku i browarem pokazuje gdzie trza dopolerować :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC robi robote:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opitalaliśmy się :polew: na razie zrobiony jest jeden bok przez boberka, ale twierdzi, że tu nie ma co polerować :grin:

Kłamie! Zawsze coś jest :decayed:

ps. ten Twój tunel ma chyba jakąś klątwe na sobie.... też mi się kurzy w garażu bo nie mam kiedy się za niego zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...