Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] Niebieskie Cabrio 1.8T - nowy grill bez logo i czysta klapa


MatteoAlessandro

Rekomendowane odpowiedzi

a po co zmieniać - mi się podobają, nie mam z tym problemu, że kiedyś jakiś znawca na ulicy się kapnie :-), będzie to pewnie z 5 osób w historii tego samochodu które się zorientują, że lampy są z B6 a nie B7 :-)

na razie bawię się w inne zmiany co widać w powyższych postach i już mało mi zostało :-)

czeka mnie jeszcze jeden serwis bo vag pokazuje usterkę czujnika temp i evap i wszystkie najważniejsze elementy samochodu wymienione na nówki - teraz posłuży przez długie lata :-)[br]Dopisany: 05 Lipiec 2010, 21:23_________________________________________________No to kolejne mody w gotowości.

Na cle leży już sterowanie dachem i szybami za pomocą pilota :-)

http://www.wit-usa.com/sms/shop/index.php?p=b3JnYT1zbWFydHRvcCZncm91cD0xJmxhbmc9MiZjdXJyPTE=&action=products&cat=5&mode=view&id=55

teraz będzie dopiero zabawa na całego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie też to wnerwia nieprzeciętnie szczególnie, że trzeba podnieść najpierw podłokietnik i trzymać ten guzik przez 22 sekundy, pasażer czeka na zapięcie pasa (jeżeli wsiadł później) itp itd.

kiedyś obiecałem Ci filmik z otwieraniem dachu a ponieważ niedawno to sobie przypomniałem, więc wrzucam :-)

http://www.youtube.com/watch?v=eZgzReMsjnc

ten moduł ma jeszcze jeden plus - pozwala wyłączyć ogranicznik uniemożliwiający otwieranie i zamykanie dachu podczas jazdy

swoją drogą odkryłem, że dopóki mam choć lekko przyciśnięty hamulec, a samochód się toczy to mogę spokojnie otwierać/zamykać dach, ale jak tylko odpuszczę hamulec to od razu uruchamia się blokada dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to jak masz ten panel umiejscowiony ze musisz odslaniac podlokietnik, ja bez problemu obsluguje przycisk bez koniecznosci odchylania podlokietnika i w niczym on nie przeszkadza przy obsludze pasa, masz tam sterowanie navi lub webasto?

co do mozliwosci otwierania dachu podczas jazdy to sadze ze ma to jakis cel, i zeby nie skonczylo sie to np. uszkodzeniem mechanizmu (na wybojach np.).

z twojego filmiku widac ze dach otwiera sie tak jak w kazdym cabrio jesli chodzi o czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel jest taki że często w Warszawie w korku np. Zaczyna padać deszcz. 22 sekundy to niby mało ale w korku to jednak sporo jak Ci z samochodów za Toba wkurzaja sie że nie ruszasz. A tak będę mógł się toczyć a dach się zamyka.

Guzik od dachu mam przy samej nasadzie podłokietnika i bez jego podniesienia nie mam do niego dostępu. A Ty gdzie masz ten przycisk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie mam takiego problemu bo nie czekam az zacznie padac deszcz, zreszta ostatnio i tak jakos czesciej jezdze z dachem, chyba juz mi sie troche znudzilo :)

u mnie przycisk jest w tym miejscu (zdjecie ponizej) i gdy reke opieram na podlokietniku bez problemu go obsluguje

93acb133c6c86e7bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy guziki zupełnie gdzie indziej. Mój jest u samej nasady podłokietnika. Może masz europejska wersję. Amerykanom wszystko trzeba utrudniać bo potem jak otworzy im się dach "niechcacy" to będa żadać odszkodowań. Deszcz to był przykład, czasem i słońce za bardzo operuje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A też racja, trafiłeś na 100% :-)[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 00:10_________________________________________________1,5 godziny walki ale wszystko powiodło się za pierwszym razem - sterowanie z pilota dachem i szybami działa :-)

http://www.youtube.com/watch?v=MkdCWcryu9Y

[br]Dopisany: 28 Sierpień 2010, 21:27_________________________________________________No i w końcu po 2 dniach roboty na raty założyłem i zakodowałem bluetootha w wersji N. Na razie nie wiem dlaczego pomimo tego że łaczy się z iphonem, pozwala dzwonić i odbierać połaczenia, to nie synchronizuje Książki adresowej. A szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajak zrobic comfort window ? co chwile zapominam domykac szyby[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________moduł c nawet dziala z iphonem 3gs w 100% wiec cos niezropbiles jak trzeba

sprawdz czy ma wersje basisc kodowania czy comfort , i reset rnsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to mogę sprawdzić, czy jest basic czy comfort? Reset rnse przyciskami czy w jakiś inny sposób?

Może masz jakiegoś linka do opisu jak nie chce Ci się tłumaczyć? :-)

Comfort window to jedna z funkcji tego modułu - ustawiłem. Klikasz 2 razu zamknij na pilocie i zamyka szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zima przede mna. Mam zamiar jeździć cały czas. Dodam tylko że i w domu i w pracy mam garaż.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 00:02_________________________________________________Ok, bluetooth zakodowany. Wszystko działa perfect. Chyba wcześniej nie zatwierdziłem jednej z adaptacji. Czy u Was też po ściagnięciu książki telefonicznej nie wyświetlaja się Polskie litery? Rns-e mam spolszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajak zrobic comfort window ? co chwile zapominam domykac szyby[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 22:40_________________________________________________moduł c nawet dziala z iphonem 3gs w 100% wiec cos niezropbiles jak trzeba

sprawdz czy ma wersje basisc kodowania czy comfort , i reset rnsa

Wchodzisz w modul komfortu i w adaptacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniusia, chyba pierwsza B7 cabrio w klubie

Napisał gość przecież, że miała dzwona i sam zrobił facelift.

Także to jest B6 po przeróbce.

Nie zmienia to jednak faktu, że piękne auto ;)[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 22:17_________________________________________________

Pierwsza zima przede mna. Mam zamiar jeździć cały czas. Dodam tylko że i w domu i w pracy mam garaż.[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 00:02_________________________________________________Ok, bluetooth zakodowany. Wszystko działa perfect. Chyba wcześniej nie zatwierdziłem jednej z adaptacji. Czy u Was też po ściagnięciu książki telefonicznej nie wyświetlaja się Polskie litery? Rns-e mam spolszczone.

Możesz latać zimą spokojnie. Nic mu nie będzie. Auto masz piękne a kolor jeszcze ładniejszy ;)

Dziwi mnie tylko, to, że w USA auta są biedniejsze od europejczyków.

Zauważyłem, że tam nikt nie dokłada parktronica oraz rzadko jest Navi.

Mam jeszcze pytanko, gdzie kupiłeś nakładki na lusterka i na grila?

MatteoAlesandro, mam jeszcze jedno pytanie, bo jakoś nie mogę doczytać. Jak udało CI się wyeliminować blokadę otwierania dachu?

Też uważam, że w korku możliwość otwarcia dachu była by użyteczna.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładki na grilla i obudowy lusterek kupilem w chromemaster.pl

W odpowiedziach na 6tej stronie masz link do urzadzenia od mods4cars.com ktore zdejmuje m.in. Blokade otwierania w trakcie jazdy. Możesz go zaprogrogramowac na konkretna predkosc. Ja dałem limit 20 km/h.

W USA parktronica chyba nie było nawet w opcjach. Ja mam full opcje bez sportowego zawieszenia i navi ( ale navi już sam dolozylem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładki na grilla i obudowy lusterek kupilem w chromemaster.pl

W odpowiedziach na 6tej stronie masz link do urzadzenia od mods4cars.com ktore zdejmuje m.in. Blokade otwierania w trakcie jazdy. Możesz go zaprogrogramowac na konkretna predkosc. Ja dałem limit 20 km/h.

W USA parktronica chyba nie było nawet w opcjach. Ja mam full opcje bez sportowego zawieszenia i navi ( ale navi już sam dolozylem)

Dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...