Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Chorus Audi


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo radio chorus w wersji na kasety nie ma obslugi zmieniarki. Nie ma tez wejscia przez ktore mozna podlaczyc odtwarzacz mp3. Obsluge zmieniarki ma np. concert, tam da sie podlaczyc rowniez odtwarzacz mp3 przez emulator zmieniarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo radio chorus w wersji na kasety nie ma obslugi zmieniarki. Nie ma tez wejscia przez ktore mozna podlaczyc odtwarzacz mp3. Obsluge zmieniarki ma np. concert, tam da sie podlaczyc rowniez odtwarzacz mp3 przez emulator zmieniarki.

niestety do Concerta, nie da się podłączyć poprzez emulator, playera mp3 i innego zewnetrznego źrodła dzwięku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , pomocy :roll: Nie moge znalezc sposobu wpisania kodu do chorusa :sad:

W becie wciska sie FM i DX i kod i jest ok , a w chorusie... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE JEST TAK SAMO ! musiałbym sprawdzić w aucie na 100% - ale jeżeli dobrze pamiętam to RDS + TP, a jeżeli się mylę to FM + AM i powinno być ok, :cool: a jeżeli nadal się mylę to daj na PW, to sprawdzę w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w drzwiach przednich powinna byc zwrotnica na gwizdki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sisi1977, radio chorus ma wyjscie tylko na przednie glosniki, ktore sa zintegrowane z gwizdkami, a tylnie sa podlaczone po przez wyjscie na wzmacniacz.

Wzmacniacze sa prawdopodobnie razem z tylnimi glosnikami.

Wiec albo cos masz pokopane albo elektryk nie bardzo wie o co biega, albo masz nie oryginalne tylnie glosniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko jak dokładnie wbić ten kod w Chorus.Mam rozumieć,że po wciśnięciu RDS + TP należy wbić czterocyfrowy kod ? A jakim przyciskiem następnie go zatwierdzić ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES, przytrzymaj RDS + TP, pojawią się cztery 0000 - pierwszą cyfrę wbijasz z jedynki, drugą z dwójki itd. do czwartej. Po wprowadzeniu prawidłowego kodu przciśnij i przytrzymaj powtórnie RDS + TP - będzie OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES:

1. Jest to radio z magnetofonem (zwykłe taśmy). Po włączeniu pojawia się SAFE (radio zakodowane)

2. Równocześnie naciśnij przyciski TP i RDS. Trzymaj dopóki nie wyświetli się 1000 (parę sekund).

3. Używając przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod. Przycisk 1 oznacza pierwszą cyfrę kodu, przycisk 2 drugą cyfrę itd. Przyciskając każdy przycisk zmieniasz tę cyfrę.

4. Po wpisaniu całego kodu, ponownie naciśnij TP i RDS i przytrzymaj 2-3 sekundy.

5. Jeśli kod był prawidłowy, przechodzi w tryb normalny.

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3407

szukałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne..Jak tylko radio wezmę za kilka dni z naprawy potencjometra to będę się z tym bawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne..Jak tylko radio wezmę za kilka dni z naprawy potencjometra to będę się z tym bawił.

Ile kosztowała taka naprawa potencjometra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kosztowała niewiele 20-30zł ale elekryk nie zrobił tego co powinien ponieważ wymienił potencjometr,a to nic nie dało.Należy wymienić procesor lub go mocno podgrzać zapalniczką.Ja tak zrobiłem i narazie regulacja działa poprawnie.A jak przypalić procesor to było to gdzieś na forum opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ale w 90% przypadków działa.Przypalenie procesora powoduje trwałą, niewielką,mikroskopijną zmianę struktury krzemu w procesorze i to wystarczy.Każdy myśli,że to wina potencjometru,a to nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...