Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pakiet sport..co wchodzi w skład?


laki83

Rekomendowane odpowiedzi

witam...jak w temacie...co w B6 dokładnie wchodzi w pakiet sport??zewnetrzny i wewnetrzny...z góry dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mam rozumiec że pakiet sport to to samo co s-line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest to samo :)

Pakiet sport jest nizej w hierarchi od s-lina.

Nie wymienie co konkretnie wchodzilo w jego sklad, ale wiem ze byl tylko wewnetrzny.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha.wiec moze w tym pakiecie jest tylko trojramienna sportowa kiera i kubelkowe siedzenia? :> bo tak to juz nie wiem heheh...bo widzialem ze co niektorzy chwala sie ze maja sport pakiet a widze ze nie wszyscy dokladnie wiedza co wchodzi w jego sklad heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg vinu nigdzie nie pisze ze mam sport pakiet, ale mam elementy które mogą to sugerować, sportowe fotele przednie, zawieszenie 1BE, trójramienna kierownica, i gałka w kształcie kulki z aluminiową opaską pod gałką.

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet sport i tak jak mówicie w skład tego wchodzi:

- zawiecha 1BE

- dokładki są w kolorze

- kubły ze sterowaniem lędźwi

- trójramienna kiera

- gałka "kuleczka z aluminiową opaską"

- dokładki wnętrza w aluminium (wzór tak jakby łuska ryby)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dokładki są w kolorze

wszystkie B6 2004 mają dokładki w kolorze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J- zawiecha 1BE lub 1BV

Tylko 1BE, 1BV to S-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- dokładki są w kolorze

wszystkie B6 2004 mają dokładki w kolorze .

no walsnie i nie sa wcale w pakiecie sport :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja powiedziałem że nie mają :gwizdanie:. Z tego co wiem to pakiet sport nie wychodził tylko i wyłącznie w 2004r. Jak dla Was wyznacznikiem pakietu sport są tylko dokładki w kolor to chyba nie doczytaliście mojej wypowiedzi do końca.... przyznać się :polew:

Co do zawiechy to masz rację Flyer, pomyliło mi się już poprawiam żeby się ludziska nie czepiali :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet sport i tak jak mówicie w skład tego wchodzi:

- zawiecha 1BE

- dokładki są w kolorze

- kubły ze sterowaniem lędźwi

- trójramienna kiera

- gałka "kuleczka z aluminiową opaską"

- dokładki wnętrza w aluminium (wzór tak jakby łuska ryby)

j Ja mam dokładnie wszystko to samo co kolega napisał a dodatki w kolorze to chyba rocznikowo jakos malowali

U mnie jest dziwnie bo jak miałem do malowania spojler przedni a miałem w kolorze to po vin wyszło ze mam czarne a nie było wcześniej bite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładki w kolorze są seryjnie od kwietnia/maja 2004 czyli rocznika modelowego 2005. To dlatego nie każda 2004 będzie miała tę opcję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dokładki są w kolorze.. a mam produkcje 10.2003 wiec albo szwab pomalował albo to była opcja którą ktoś zamówił. Zna ktoś może kod wyposażenia dokładek w kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VJ1 to spojlerki zderzaków i progi w kolorze nadwozia. W przypadku nie pomalowanych części będzie VJ0 albo brak tego kodu na liście PR. Kod znajdziecie na wlepce (7 wiersz, 5 kolumna).

- dokładki są w kolorze

wszystkie B6 2004 mają dokładki w kolorze .

no walsnie i nie sa wcale w pakiecie sport :evil:

To tak jak np. z FISem w kolorze albo pakietem oświetlenie. Wchodził w skład pakietu S-Line ale wcale nie jest powiedziane, że jak auto posiada to wyposażenie to jest S-Line'em :decayed: Teoretycznie każdy element można było sobie zamówić indywidualnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta zawiecha to dziwne :mysli: ja niedawno kupilem druga A4.Jest to S-line 2004 i wlasnie sprawdzilem na wklejce i mam 1BE nie 1BV.Zderzaki i listwy drzwiowe mam S-line no i wnetrze tez(siedzenia,kiera,wajcha biegow,kolorowy fis,duza navi,lotka na klapie,felgi)Gdzie jest napisane ze to S-line? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet sport...

Marcin po czym wnosisz, że masz pakiet sport, miałeś jakiś kod wyposażenia stwierdzający to czy jak :mysli: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta zawiecha to dziwne :mysli: ja niedawno kupilem druga A4.Jest to S-line 2004 i wlasnie sprawdzilem na wklejce i mam 1BE nie 1BV.Zderzaki i listwy drzwiowe mam S-line no i wnetrze tez(siedzenia,kiera,wajcha biegow,kolorowy fis,duza navi,lotka na klapie,felgi)Gdzie jest napisane ze to S-line? :wallbash:

Jeśli to fabryczny S-Line to pierwszy kod wyposażenia na wlepce będziesz miał E4J (standardowe wersje mają E0A).

Co do zawieszenia. Autko może być S-Line ale nie zapominajmy że zestaw ten mógł składać się z 3 pakietów (i wystarczył jeden z nich aby auto dostało kod E4J):

- pakiet zewnętrzny

- pakiet wewnętrzny

- pakiet zawieszenie (od maja 2004 podzielone na 17" i 18")

Może być np. tak że masz pakiet zewnętrzny i wewnętrzny a zawieszenie już nie - przy czym autko mogło dostać na życzenie zawieszenie komfortowe (czyli BE). IMO sprawa czy zawieszenie S-Line to tylko BV nie jest wcale taka oczywista – wydaje mi się, że do S-line na 17” wkładano BE a do tego samego na 18” BV. Do tego dochodzi jeszcze fakt że zarówno BE jak i BV w kodach wyposażenia opisywane są identycznie (Federung/Dampfung, Sportfahrwerk). Badam sprawę ale dopóki nie będę miał potwierdzonego info nie mam zamiaru obalać teorii Flyera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe to na to wszystko wychodzi że nie ma jakiejś jednej konkretnej listy sport pakietu bo w gruncie rzeczy każdy pierwszy właściciel przy kupnie nowego auta mógł sobie dodatkowo dać dołożyć jakiś ''sportowy'' dodatek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...