Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolego - zmień sobie rocznik furki w profilu bo chyba masz błędny :wink4:

Nie wstydź się tego - ja też mam B7 z 2004 roku :decayed:

musimy się trzymać razem :decayed:

Opublikowano

bardzo zacny kolor :)

Gratuluje zakupu ;)

Opublikowano
  • Autor

może się przyda

nsBIJ.jpg

WIELKIE DZIEKI :) to bedzie naprawde przydatne wrzuce to chyba na frezarke i sie porobi :P[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:17_________________________________________________

Kolego - zmień sobie rocznik furki w profilu bo chyba masz błędny :wink4:

Nie wstydź się tego - ja też mam B7 z 2004 roku :decayed:

musimy się trzymać razem :decayed:

nie ma sprawy juz zmieniam tak sobie dalem 2005 bo mam jakos z 3 grudnia hehe

Opublikowano

moja sztuka jest kupe młodsza - z 20 grudnia 2004 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nasze juz ledwo jezdza, tyle czasu na drodze to musi sie odbic na furze :D[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:43_________________________________________________a moge jeszcze wiedziec jak dodac ten obrazek zeby byl odrazu na forum widoczny?[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:44_________________________________________________0b11257b9f61.jpg.html[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:50_________________________________________________0b11257b9f61.jpg.html[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:58_________________________________________________tam braktuje pare wymiarow odnosnie teog podlokietnika, jeeden jest dosc istotny chyba...

Opublikowano

no nasze juz ledwo jezdza, tyle czasu na drodze to musi sie odbic na furze :D[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:43_________________________________________________a moge jeszcze wiedziec jak dodac ten obrazek zeby byl odrazu na forum widoczny?[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:44_________________________________________________0b11257b9f61.jpg.html[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:50_________________________________________________0b11257b9f61.jpg.html[br]Dopisany: 12 Maj 2010, 19:58_________________________________________________tam braktuje pare wymiarow odnosnie teog podlokietnika, jeeden jest dosc istotny chyba...

Najlepiej wejdź na www.fotosik.pl tam masz wszystko opisane jak zdjęcia wklejać aby były widoczne.

Te zdjęcia co dałeś linki są w maksymalnych rozmiarach i źle się otwierają.

Najlepiej wszystkie fotki zapodaj w 1 poście bo zawsze wszyscy lookają na 1 post gdzie jest opis i fotki auta :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki ;)

Opublikowano

autko daje rade ładny kolorek identyczny jak mój, a co to felg miałem takie same nie dawno zakupiłem 19" model RS

Opublikowano
  • Autor

19" ? ja tez bede myslal o modelu felg RS ale 18" jakie masz wymiary opon?

Opublikowano

Ja mam RS4 18" 225,40.18 troszkę twardo jest ale wygląd :evil::kox::shocked: Polecam

Opublikowano

obecnie mam 17",235,45 ale zakupiłem i czekam de dostawę 19",235,35 oponki firmy toyo. Dużej różnicy między 17'' a 18''niema a więc dużego efektu też nie będzie

Opublikowano

obecnie mam 17",235,45 ale zakupiłem i czekam de dostawę 19",235,35 oponki firmy toyo. Dużej różnicy między 17'' a 18''niema a więc dużego efektu też nie będzie

Bedzie :decayed:

Opublikowano

tak będzie ale na 19"-kach

Opublikowano
  • Autor

tak czy inaczej moj plan to 18" wzor rs4 235 45 [br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:10_________________________________________________48428563ad40.jpg.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:13_________________________________________________http://zapodaj.net/48428563ad40.jpg.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:14_________________________________________________mam pytanie co to za kontrolka ? bo to cos ze swiatlami chyba ale zwracam sie o pomoc do Was..

Opublikowano

[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:10_________________________________________________48428563ad40.jpg.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:13_________________________________________________http://zapodaj.net/48428563ad40.jpg.html[br]Dopisany: 24 Maj 2010, 18:14_________________________________________________mam pytanie co to za kontrolka ? bo to cos ze swiatlami chyba ale zwracam sie o pomoc do Was..

O ile dobrze pamiętam, ta kontrolka mówi, że system samopoziomowania reflektorów Ci padł.

Opublikowano

Mi sie to do tej pory ok 3 razy zaswiecilo podczas 2,5roku uzytkowania.

Cos z systemem samopoziomowania, ale bledow brak i po restarcie silnika wszystko odchodzi i nie wraca przez 3/4 roku :)

A samopoziomowanie mi dziala.

Opublikowano
  • Autor

no widzisz a mi sie to juz 2 raz zaswicilo przez 2 tygodnie jakos... no ale fakt po restacie silnia kontrolka znika i samopoziomowanie tez dziala a sa jakies kontrolki dotyczace doswietlania zakretow?

Opublikowano

Pocieszę Cię że mi pikało średnio raz na minutę :naughty:

Sprawdź kabelek od czujnika poziomowania xenonów i wtyczkę do niego. U mnie po zimie linię życia przerwano kabelkowi ;)

Wystarczyła naprawa przewodów i konserwacja wtyczki.

:hi:

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki wielkie za info trzeba bedzie zajrzec :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.