Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Moja A4 B7 3.0 TDI 204KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie rób żadnej konserwacji i napraw. To jest kontrolka od ustawienia xenonów. Psiadam europejską wersje auta a mieszkam w Angli w serwisie poprosiłem o opuszczenie świateł, po tym zaczła palić się ta kontrolka.

Opublikowano

Ta kontrolka oznacza dokładnie niesprawność regulacji zasięgu świateł (samopoziomowanie). Oczywiście można nic z tym nie robić, ale światła będą świeciły bliżej niż powinny. Ja bym to sprawdził.

Opublikowano
  • Autor

mi sie wydaje ze jednak wlasnie mozna zajrzec, zawsze to lepiej zeby bylo tak jak powinno byc

Opublikowano

mi sie wydaje ze jednak wlasnie mozna zajrzec, zawsze to lepiej zeby bylo tak jak powinno byc

Jestem tego samego zdania.:) Nie lubię jak coś świeci na FISie, bo nie widzę nazwy radia, którego słucham.;)

Opublikowano
  • Autor

haha dokladnie radio czy nazwe piosenki musi pokazywac :>

powiedz Trezor, chlopaki z Dynosoftu dobrze sie spisali przy Twoim aucie prawda? Chcialbym w czerwcu jakos sie do nich wybrac...

Opublikowano

powiedz Trezor, chlopaki z Dynosoftu dobrze sie spisali przy Twoim aucie prawda? Chcialbym w czerwcu jakos sie do nich wybrac...

Ja jestem zadowolony z ich roboty. Auto wyraźnie nabrało wigoru (choć nie powiem, bez wirusa też nieźle jeździło). A dodatkowo kręci się wyżej bez utraty mocy, czego brakowało mi przed wizytą w DynoSofcie.

Opublikowano

Robiłem w Tychach u Aliego w Dynosof'cie i jestem bardzo zadowolony... Nie te auto :przebiegly::cool1:

Opublikowano
  • Autor

na ile wam powykrecali auta? Wzrost sredniego spalania ropy? Odlaczaliscie filtry czasteczek stalych?

Opublikowano

na ile wam powykrecali auta? Wzrost sredniego spalania ropy? Odlaczaliscie filtry czasteczek stalych?

Wszystko napisałem już w swoim wątku, ale odpowiadając na szybko:

1. 270KM

2. Chyba nie.

3. Nie.

Opublikowano

na ile wam powykrecali auta? Wzrost sredniego spalania ropy? Odlaczaliscie filtry czasteczek stalych?

Nie chciałem wysickać 7 potów z silnika i prosiłem o program na poziomie 270 PS.

Wyszło 275PS i 530Nm. Ale pewnie za jakiś czas pojade na korekte... :gwizdanie:

Spalanie się nie zmieniło :naughty:

Filtra nie miałem :dance:

Opublikowano
  • Autor

dzieki za odpowiedzi :) Odnosnie tego filtra bede jeszcze myslal... Popytam, poczytam, zdecyduje :)

Opublikowano

U mnie Ali wykręcił 270km i 550Nm filtra nie miałem

Opublikowano

W Tychach mieszkam a pierwsze słyszę... puście jakieś namiary tak na przyszłość... jakby mi brakło szmocy :)

choć dalej się zastanawiam po co w tym aucie I bieg :) chyba żeby ciężarówkę pociągnąć...

Opublikowano
  • Autor

http://www.dynosoft.pl/kontakt

powiem Ci pierwszy raz wsiadlem w to auto to nie ze upalalem odrazu tylko jakos na nastepny dzien, to tez 1 bieg to tak mna zarzucilo ze nie wiedzialem jak 2 wbic :D hehe ale to jest jak sie wczesniej nie mialo stycznosci z takimi mocami :)

Opublikowano

Odnosnie tego filtra bede jeszcze myslal... Popytam, poczytam, zdecyduje :)

W 3.0TDI DPF był już od 2004?

Opublikowano

to tez 1 bieg to tak mna zarzucilo ze nie wiedzialem jak 2 wbic :D hehe ale to jest jak sie wczesniej nie mialo stycznosci z takimi mocami

dlatego proponowal bym ostroznie bo mozna sobie , a co gorsza komus nichcacy kuku zrobic

Opublikowano
  • Autor

dlatego proponowal bym ostroznie bo mozna sobie , a co gorsza komus nichcacy kuku zrobic

Wiadomo nie ma zartow ale to akurat jak z kazdym autem, ale czasem trzeba kogos wyprzedzic i dobrze jak jest zapas mocy. Teraz doslownie muskam pedal gazu, boli troche po kieszeni tym bardziej ze wczesniej jezdzilem corolla 00' i mondeo 02' , ale cos za cos :)

Opublikowano

NA WLEPIE:

7GG - MASZ FILTR

0GG - BRAK :>

Opublikowano

jezdzilem corolla 00' i mondeo 02'

no wiesz corolla corolli nie rowna tak jak mondeo , kiedys tez u mnie byla w domu corolla tyle ze miala prawie 200 KM :wink4: , mondeo tez znajdziesz ktore juz jezdzi np: ST220 :wink4: ( zreszta bardzo ladne i fajne auto )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.