Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Felgi od mercedesa?


marqs85

Rekomendowane odpowiedzi

tak tak wiem...audi to audi i wy nic innego nie wlozycie niz audi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak wiem...audi to audi i wy nic innego nie wlozycie niz audi :kox:

A co ma piernik do wiatraka :mysli:

Ta felga wygląda okropnie na B5 i tyle :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga wygląda okropnie na B5 i tyle

wszytsko zalezy od gustu mi się wydaje... Tobie się nie podoba, innym tak... jedni się zachwycają, inni by sie schaftali (tylko uwazajcie, żeby wam po spodniach nie poleciało z wrażenia :gwizdanie: )

audi nie ma ładnych pełnych felg... dla mnie koło super pasuje do b5, dla wielu innych ludzi także....

wiec nie mozesz mówić, że ta felga nie pasuje do audi b5, bo to jest ocena tylko i wyłacznie twoja, i innych osób...

raczej powinieneś napisać, że Tobie ta felga się nie podoba na aucie. Nie jest w moim guscie itd itd :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem że bedzie to gorzej wyglądać, a jeśli się tobie podoba to ok :) Komentarzami się nie przejmuj bo tu każdy kto nie ma grilla na czarno i nie ma ori felg audi jest jechany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta felga wygląda okropnie na B5 i tyle

wszytsko zalezy od gustu mi się wydaje... Tobie się nie podoba, innym tak... jedni się zachwycają, inni by sie schaftali (tylko uwazajcie, żeby wam po spodniach nie poleciało z wrażenia :gwizdanie: )

audi nie ma ładnych pełnych felg... dla mnie koło super pasuje do b5, dla wielu innych ludzi także....

wiec nie mozesz mówić, że ta felga nie pasuje do audi b5, bo to jest ocena tylko i wyłacznie twoja, i innych osób...

raczej powinieneś napisać, że Tobie ta felga się nie podoba na aucie. Nie jest w moim guscie itd itd :cool1:

Przecież to jest oczywiste że jak coś piszę to jest to moja opinia...

Nie trudno to załapać :gwizdanie:

To jest forum, Ty się chwalisz Swoimi felgami, a ja to komentuję.

Więc ( specjalnie dla Ciebie ) to jest moje zdanie:

Okropne co zrobiłeś z tym autem zakładając mu te felgi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okropne co zrobiłeś z tym autem zakładając mu te felgi

a dziękuje, polecam się :decayed:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 21:31_________________________________________________

bo tu każdy kto nie ma grilla na czarno i nie ma ori felg audi jest jechany

zauwazylem juz jakiś czas temu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak wiem...audi to audi i wy nic innego nie wlozycie niz audi :kox:

A co ma piernik do wiatraka :mysli:

Ta felga wygląda okropnie na B5 i tyle :gwizdanie:

jakby wrzucić mega glebę to byłby :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tu każdy kto nie ma grilla na czarno i nie ma ori felg audi jest jechany

zauwazylem juz jakiś czas temu :gwizdanie:

No niezłe Panowie :kox:

Może zamiast dalej użalać się nad Swoim losem lepiej kupcie po kolendarzu :wink4:

Info w podpisie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by troche nad nim posiedział to moze i by cos z tego wyszło :gwizdanie:

zieleniak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by troche nad nim posiedział to moze i by cos z tego wyszło :gwizdanie:

zieleniak.jpg

środki w kolor auta, i rant w polerce :kox:, albo całe w graficie :evil:, sam o nich myślałem, ale musi być suta gleba, narazie odpuściłem temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jest całkiem fajnie i na pewno ciekawie. Mało kto ma takie alufelgi.

Brakuje gleby i innych dekielków.

Szczerze mówiąc myślałem że bedzie to gorzej wyglądać, a jeśli się tobie podoba to ok :) Komentarzami się nie przejmuj bo tu każdy kto nie ma grilla na czarno i nie ma ori felg audi jest jechany :D

To duża przesada.

"Jechany" jest każdy kto ewidentnie psuje samochód ale to akurat ogromny plus tego forum. A jeśli ktoś uważa każdą krytykę czy negatywną opinię za "jechanie" to ma problem ale ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jest całkiem fajnie i na pewno ciekawie. Mało kto ma takie alufelgi.

Brakuje gleby i innych dekielków.

Szczerze mówiąc myślałem że bedzie to gorzej wyglądać, a jeśli się tobie podoba to ok :) Komentarzami się nie przejmuj bo tu każdy kto nie ma grilla na czarno i nie ma ori felg audi jest jechany :D

To duża przesada.

"Jechany" jest każdy kto ewidentnie psuje samochód ale to akurat ogromny plus tego forum. A jeśli ktoś uważa każdą krytykę czy negatywną opinię za "jechanie" to ma problem ale ze sobą.

Wszyscy krytykowali chłopaka to chciałem go pocieszyć w żartobliwy sposób żeby się nie przejmował negatywnymi komentarzami skoro felgi mu się podobają i zmieniać ich nie ma zamiaru :) Nie rozumiem dlaczego prowokujesz tekstami w stylu "że mam problem ze sobą"... Dla mnie to jest stanowcza przesada i nędzna prowokacja! :disgust:

Oczywiste jest że wioskowe mody trzeba odrazu wybić z głowy właścicielowi Audi... Ale akurat te felgi chyba nie zasługuja na komentarz ":sick3:" z tąd ta obrona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój...

Skoro ktoś coś prezentuje publicznie to chyba po to by poznać opinię innych osób...

Tak samo pozytywną jak i tą negatywną...

Jeżeli jednak przy tym nie radzi Sobie z krytyką to już chyba jego problem i nie ma potrzeby abyście roztrząsali dalej ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dajcie już spokój...

Skoro ktoś coś prezentuje publicznie to chyba po to by poznać opinię innych osób...

Tak samo pozytywną jak i tą negatywną...

Jeżeli jednak przy tym nie radzi Sobie z krytyką to już chyba jego problem i nie ma potrzeby abyście roztrząsali dalej ten temat...

Racja, pora zakończyć tą wymiane zdań bo zdecydowanie schodzi z tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jest całkiem fajnie i na pewno ciekawie. Mało kto ma takie alufelgi.

Brakuje gleby i innych dekielków.

Szczerze mówiąc myślałem że bedzie to gorzej wyglądać, a jeśli się tobie podoba to ok :) Komentarzami się nie przejmuj bo tu każdy kto nie ma grilla na czarno i nie ma ori felg audi jest jechany :D

To duża przesada.

"Jechany" jest każdy kto ewidentnie psuje samochód ale to akurat ogromny plus tego forum. A jeśli ktoś uważa każdą krytykę czy negatywną opinię za "jechanie" to ma problem ale ze sobą.

Wszyscy krytykowali chłopaka to chciałem go pocieszyć w żartobliwy sposób żeby się nie przejmował negatywnymi komentarzami skoro felgi mu się podobają i zmieniać ich nie ma zamiaru :) Nie rozumiem dlaczego prowokujesz tekstami w stylu "że mam problem ze sobą"... Dla mnie to jest stanowcza przesada i nędzna prowokacja! :disgust:

Oczywiste jest że wioskowe mody trzeba odrazu wybić z głowy właścicielowi Audi... Ale akurat te felgi chyba nie zasługuja na komentarz ":sick3:" z tąd ta obrona :)

Dawid, w moim poście nie ma żadnej aluzji do Ciebie i nie była to prowokacja :good:

Pisałem o ludziach z działu moja b5 - było wielu takich którzy nie umieli przyjąć krytyki i kasowali konta albo się obrażali.

A poza tym musisz przyznać rację, że jeśli ktoś nie potrafi przyjąć krytyki to ma problem. Poważnie mówię.

Tacy ludzie mają swoje zdanie i koniec, nie trafia do nich żadna argumentacja a krytyka powoduje obrazę majestatu :wink4:

Ja też już skończyłem mój OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie. ja się nie obrażam, bo mi się to podoba i to najwazniejsze ;) , pozatym wiedzialem, ze wsadzajac te felgi beda róznie słowa krytyki do mnie oraz "pochwały"

a z tym, ze

Szczerze mówiąc myślałem że bedzie to gorzej wyglądać, a jeśli się tobie podoba to ok :) Komentarzami się nie przejmuj bo tu każdy kto nie ma grilla na czarno i nie ma ori felg audi jest jechany

to też z mojej strony taki mały żarcik, ze się z tym zgadzam ...

po pierwsze i ostatnie są gusta i guściki i to najwazniejsze.

miałem pomysł na felgi... pokazałem na forum dla was i przyszlych pokoleń jak wygląda B5 z mercami i amen :)

co do dekielek to kupie ale jak w next sezon koła pójdą w polerke... bo delkielki Lorinsera są juz takie polerowane jakby, wiec teraz by mi nie pasiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełna fela audi

felunek1.jpg

polowałem na nie, bo te wariaty(fele) robią mi strasznie na bani...ale niestety ciezko znaleźć ... a jak juz jest to ostre ceny, no i nie pamietam w jakich rozmiarach występowały

OT.

a generlanie fele chyba sprzedam w nastepnym sezonie, wiec ja ktos bedzie chetny po zimie to pisac... bo mam juz mały inny projekt na głowie ;)[br]Dopisany: 28 Maj 2010, 21:40_________________________________________________ale z tego co pamietam "patelnie" chyba w 17" wychodziły max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...