Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujniki cofania ciągłe piszczenie


emgie

Rekomendowane odpowiedzi

Podłącz kabel i sprawdź błędy. Na pewno coś jest nie tak i system sygnalizuje usterkę (wtedy czujniki nie mierzą odległości).

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jest mało prawdopodobne że uda Ci się wymienić czujnik bez przynajmniej odsunięcia zderzaka z jednej strony. zależy który czujnik masz do wymiany

VCDSem pokaże Ci błąd i to który czujnik nie działa, a w blokach pomiarowych ewentualnie możesz sprawdzić czy dobrze wskazuje odległość jeśli błąd nie będzie powracał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który blok trzeba ustawić lub co skanować żeby pokazało błąd konkretnego czujnika? W Której kategorii lub bloku pokaże mi odległość.

http://www.audi-portal.com/en/diagnostic/ecu_11927.html#1- tutaj jest odpowiedź na twoje pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zaistniał mi ostatnio problem. Polega on na tym że przy wrzuceniu biegu wstecznego czujniki piszcza ciagle, bądź nie dają dźwięku. Czasem zdarza sie że normalnie zadzialaja. Przy cofaniu po dziurach raz działają raz nie. Ktoś miał podobnie ? Jakieś rady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malować delikatnie (cieniutko) , bo jak się zaleje farbą to będzie lipa, Nie można zlać tej szpary miedzy obudową a płytką czujnika

Edytowane przez kt65c453
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do wymiany jeden czujnik parkowania z tyłu. Numer oryginału z tego co mi sprawdzał kolega gdzieś w katalogach to podobno 7H0 919 275 D GRU

Muszę kupić dokładnie o takim numerze, czy może być inny? Bo kompletnie nie wiem jak tego szukać a nie chciałbym kupić czegoś co by nie działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...