Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] xenony i ciemno z przodu


kmop

Rekomendowane odpowiedzi

witam w piatek koles zamontowal mi nowe lampki do mojej a4-orgin. xenony valeo, wyglada pieknie ale dzisiaj pierwszy raz jechalem w nocy (w ciemnosciach) i jestem zalamanybo swiatlo jest strasznie slabe moje stare lampy swiecily dalej czy to sie da jakos ustawic i czy nie bede oslepiac innych dodam ze moja a4 ma nisko przod. Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z tego co sie oriętuje to xenony nie przejdą badania technicznego jak nie bedą miały spryskiwaczy na nie .

a co do tego jak swiecą to powinnej miec zamo regulującego ten xenoniki nic sie nie ustawia same sie ustawiją

p.s ale moge sie mylić to tylko spostrzezenie moje bo ja tak mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leć na stację diagnostyczną na wstępną mechaniczną regulacje kąta i wysokości świecenia ,przydało by się Vagiem ewentualnie zwiększyć zasięg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do regulacji mechanicznej wysokści i kąta to rozumiem, ale co można wyrególować VAG`iem ??

Mam u siebie też dołożone orig xenony, bez silniczków i spryskiwaczy :(

z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie też dołożone orig xenony, bez silniczków i spryskiwaczy :(

z góry dzięki za odpowiedź

moj magik stwierdzil ze lampy sa bez sterownikow i nic tu nie zdziala a jek tobie BERCIU swieca .pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do regulacji mechanicznej wysokści i kąta to rozumiem, ale co można wyrególować VAG`iem ??

Mi mechanik zasięg regulował kompem, bo po mocnej glebie świeciły za nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma mu cokolwiek regulować Vagiem skoro nie ma instalacji ?? Co wy klubowicze za bzdury wypisujecie?? Jedyne co ma to ori ksenony :bicz3:

Wyregulujesz to tylko na stacji diagnostycznej - mechanicznie -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam silniczki popsute, a co do reszty to poziomek ma reacje, żeby było wszystko to jeszcze potrzebny komp od lamp i czujniki wysokości na tylnych wahaczach, co do świecenia wyregulowałem na stacji diagnostycznej, ale mam wrażenie że inne xenonowe soczewki świacą bardziej na biało, na drodze niby jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inne xenonowe soczewki świacą bardziej na biało, na drodze niby jest ok

są różne temperatury barwy żarówki, od żółtych do niebieskich

Mi mechanik zasięg regulował kompem, bo po mocnej glebie świeciły za nisko

niezłą ściemę Ci wcisnął ten mechanik, w xenonach jeśli się już coś reguluje to tylko tak zwane "ustawienie zerowe", czyli auto na płaskim ręczny zwolniony i wchodzisz w odpowiedni kanał aby dokonać adaptacji, reflektory się ustawiają w położenie "zerowe" wtedy ustawiasz światła mechanicznie jak każde inne i zapamiętujesz ustawienie i to cała procedura VAGiem, żadnego zasięgu zmienić nie można, każdy reflektor ma fabrycznie ustawiony kont świecenia aby dostał homologacje i ten kont jest napisany na obudowie, przeważnie 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...