Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehhh a myslalem, ze juz go odblokowali. strasznie meczy mi glowe ten telefon bo jest kox i lans niesamowity ale jak na razie sobie odpuszcze - zaczne sie interesowac jak juz znajda na niego sposob ;) czytalem gdzies, ze to Plus ma jako pierwszy wprowadzic iPhona do oferty...

Opublikowano

a vodafone jest wlascicielem plusa czy orange?

Telefon jeszcze dlugo dlugo bedzie za drogi dla rozsadnego czlowieka

Opublikowano

a vodafone jest wlascicielem plusa czy orange?

Telefon jeszcze dlugo dlugo bedzie za drogi dla rozsadnego czlowieka

jest wspolwlascicielem Plusa. co do ceny - racja. rozwazajac wybor - jesli mialbym wydac taka kase na telefon, wolalbym kupic iPhona niz Nokie N95, ktora kosztuje podobne pieniadze.

Opublikowano

zdecydowanie tak, ale tutaj konkurencja sa chyba bardziej palmy[br]Dopisany: 20 Lipiec 2007, 12:17 _________________________________________________No to bedzie w Plusie. Gdzies czytalem, ze na europe rozmawiaja wlasnie z vodafone

Opublikowano
  • Autor

a niech se bedzie w Plusie :-)

i tak cala rodzine w niego wyposaze '-)))

Opublikowano

a niech se bedzie w Plusie :-)

i tak cala rodzine w niego wyposaze '-)))

Tylko pamiętaj , że Audi A4 Klub Polska to jedna wielka rodzina :polew:

Opublikowano
  • Autor

no to ide bank obrobic '-))))

Opublikowano

i tak cala rodzine w niego wyposaze '-)))

Tylko pamiętaj , że Audi A4 Klub Polska to jedna wielka rodzina :polew:

no to czekam z niecierpliwoscia na swojego iPhona!! :drool: :polew:

Opublikowano
no to czekam z niecierpliwoscia na swojego iPhona!! :drool: :polew:

To administracji można po dwa :polew: Hugo, Przemas, co o tym myślicie??

Opublikowano
  • Autor

a wezmiecie mnie do zarzadu? '-)

Opublikowano
a wezmiecie mnie do zarzadu? '-)

No ale najpierw iPhone :tongue4:

Opublikowano

ja bym swojego telefona najchętniej utopił w klozecie :kwasny:

Opublikowano

ja bym swojego telefona najchętniej utopił w klozecie :kwasny:

A pochwal się co masz ?? Bo u mnie w firmie wszyscy bluzgają na nokie od jakiegoś czasu :thumbup:

Opublikowano

S65, ale utopiłbym nie ze względu na model (z którego jestem zadowolony nawet), ale dlatego że w ogóle jest :)

Opublikowano

Powiem wam, ze pierwszy gadzet, ktory dziala lepiej niz

reklama pokazuje. Mam od prawie poczatku, dostalem w prezencie

i bez entuzjazmu podszedlem (bylem pewien, ze prze-reklama na maxa),

a tu okazalo sie, ze jest ekstra.

Ma pare glitches, ale do poprawy updatem software'u...

Ekstra.

Opublikowano
  • Autor

robi wrazenie co?

przy nim reszta telefonow wydaje sie takim badziewnym smietnikem bezdusznych i brzydkich urzadzen (jak wszystkie odtwarzacze mp3 przy iPodzie) -)

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.