Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Zapalanie diesla

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jak zapalić prawidłowo diesla? czy kontrolka od świec żarowych musi zawsze zgasnąć czy można odpalać przed, zauważyłem że przed zgaśnięciem ciężko zapalić

Opublikowano

rzecz jasna, że musi zgasnąć

przecież nie bez powodu został w Dieslu zamontowany układ podgrzewania

zresztą w swojej wypowiedzi już dałeś sobie odpowiedź

Opublikowano

wszystkie kontrolki powinny zgasnąć (te co powinny :decayed:) nie tylko od świec no ale to tak na marginesie, jest opinia że np zapalając auto przed zgaśnięciem kontrolki od immo mogą po jakimś czasie pojawić się problemy z immo

Opublikowano

Ja tak z doświadczeń na moim a mam go już od dwóch lat to mogę powiedzieć ze miałem trochę opóźnienia w zaplojie jak miałem kat synchro lekko oddalony on normy a co do kontrolek to szczrze mam je gdzieś czy zgasnal czy nie zawsze pali tak samo no oprócz zimy wtedy używa świec i to dość dlugo

może czas na sprawdzenie i jak to wekszosc lubi powtarzac :vaglogi:

bo moze wiek I przebieg swoje zrobily bo bledy od niegasniecia i kontrolek się nie biora

Opublikowano
  • Autor

acha a po ilu sek. powinna zgasnąć kontrolka od świec na całkowicie zimnym silniku? powiedzmy przy temperaturze ok. 12st.

Opublikowano

2-3 sekundy teraz w temperaturze powyżej 5 stopni świece żarowe nie działają

Opublikowano

i jeszcze to że gaśnie kontrolka świec nie oznacza że świeczki nie grzeją dalej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

acha a jeżeli czekam 10sek i nie gaśnie to znaczy że świece do wymiany?

Opublikowano

Prędzej czujnik temperatury niż świece, bo przy tych temperaturach w ogóle nie powinny grzać.

Opublikowano

Witam koledzy!!! Podpinam się do tematu.

Od pewnego czasu zauważyłem, że po przekręceniu kluczyka kontrolka od świec żarowych gaśnie po dłuższym czasie niż powinna (temperatura powyżej 5stC). :mysli: Zauważyłem też, że furmanka zaczęła więcej palić (około 9l/100km) Który czujnik temperatury może być do wymiany? Ewentualnie co może być przyczyną? Vag nie pokazuje żadnych błędów! :wallbash::kwasny:

[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 21:38_________________________________________________To co koledzy podrzuci ktoś co to może być!!! :confused4:

Opublikowano

Może poprostu czas zainteresować się stanem świec żarowych...?

Opublikowano

[br]Dopisany: 25 Maj 2010, 21:38_________________________________________________To co koledzy podrzuci ktoś co to może być!!! :confused4:

Sprawdź VAGiem wskazania temperatury silnika z bloku Engine z grupy 07 i wskazania z bloku 17 Instruments. Czujnik to G62 /G2.

Opublikowano

Może poprostu czas zainteresować się stanem świec żarowych...?

Świece wymieniane 2 miesiące temu kolego!

A co do temperatury to juz sprawdzalem i jest ok!!! :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.