Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Opadnięta maska

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy da sie podniesc troszke maske jezeli jest ona opadnieta? Mam wrazenie, ze te dwie gumy ktore sa po bokach juz stracily swoje wlasciwosci i przez to mam troszke opadnieta maske. Czy te gumy mozna dokupic w ASO jesli tak o ile jedna sztuka kosztuje?

Opublikowano

tymi gumami da się to wyregulować, trzeba je trochę wykręcić..

Opublikowano

one maja nacięty taki rowek cos jak gwint i jak kręcisz to się wykręca albo wkręca :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Podepne sie pod temat. U mnie maska jest troche opadnieta z jednej strony tylko. Czy tymi gumami regulacyjnymi da sie wyrownac?

Opublikowano

Podepne sie pod temat. U mnie maska jest troche opadnieta z jednej strony tylko. Czy tymi gumami regulacyjnymi da sie wyrownac?

tak

Opublikowano

Podepne sie pod temat. U mnie maska jest troche opadnieta z jednej strony tylko. Czy tymi gumami regulacyjnymi da sie wyrownac?

tak

jak nie to trzeba unieść całe wzmocnienie czołowe.
Opublikowano

Podepne sie pod temat. U mnie maska jest troche opadnieta z jednej strony tylko. Czy tymi gumami regulacyjnymi da sie wyrownac?

tak

jak nie to trzeba unieść całe wzmocnienie czołowe.

no i to jest konkretna odpowiedz bo nie zawsze da sie tymi gumami wyregulowac :good:

Opublikowano

Podepne sie pod temat. U mnie maska jest troche opadnieta z jednej strony tylko. Czy tymi gumami regulacyjnymi da sie wyrownac?

tak

jak nie to trzeba unieść całe wzmocnienie czołowe.

no i to jest konkretna odpowiedz bo nie zawsze da sie tymi gumami wyregulowac :good:

Zazwyczaj spece od rozrządów przy składaniu przodu do kupy zapominają wyregulować wzmocnienie czołowe.( unieść przy dokręcaniu i sprawdzć czy maska z błotnikami i lampami na wysokość pasuje) :wink4:
Opublikowano

U mnie wystarczylo podregulowac gumka. Teraz maseczka idelanie lezy, az milo popatrzec :-)

Szkoda, ze nie wiedzialem tego wczesniej bo w trakcie szukania auta wiele egzemplarzy wyeliminowalem ze wzgledu na opadnieta maske sugerujac sie, ze moga byc powypadkowe.

Podepne sie pod temat. U mnie maska jest troche opadnieta z jednej strony tylko. Czy tymi gumami regulacyjnymi da sie wyrownac?

tak

jak nie to trzeba unieść całe wzmocnienie czołowe.

no i to jest konkretna odpowiedz bo nie zawsze da sie tymi gumami wyregulowac :good:

Zazwyczaj spece od rozrządów przy składaniu przodu do kupy zapominają wyregulować wzmocnienie czołowe.( unieść przy dokręcaniu i sprawdzć czy maska z błotnikami i lampami na wysokość pasuje) :wink4:

Opublikowano

Tak Ci od rozrządu lubią popsuć to . A później mówią ee tu auto musiało być przyduszone i dla tego tak wyszło . Tylko dla czego wcześniej było oki a teraz nie :disgust: hehe

Opublikowano

Tak Ci od rozrządu lubią popsuć to . A później mówią ee tu auto musiało być przyduszone i dla tego tak wyszło . Tylko dla czego wcześniej było oki a teraz nie :disgust: hehe

1. dlaczego piszemy razem :polew:

2. odpowiedz: bo to d..a a nie mechanik skladal :evil:

  • 2 lata później...
Opublikowano

Odgrzeję kotleta....:-) też po wymianie rozrządu zauważyłem że maska opadnięta ,

próbowałem tymi gumami na masce wyregulować, ale jednak to mało,

potrafi ktoś dokładnie odpowiedzieć jak wyregulować to wzmocnienie czołowe

gdzie i jakie śruby popuścić , może przypadkiem ma ktoś foto story z takiej regulacji??

Opublikowano

No to odgrzałeś prawie z przed trzech lat:grin: spróbuj na zawiasach trochę podnieść

Opublikowano

Zawiasów nie ruszam !! nic tam nie było grzebane na pewno ,

ściągany był przód do rozrządu i po tej akcji jest opad maski...( więc tylko i wyłącznie tu chcę grzebać )

przed wymianą rozrządu wszystko leżało jak ulał.............

Opublikowano

Jak już gumy wykręciłeś na maxa to raczej nic z tym nie zrobisz

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:03 ----------

Koniec maski czyli przy szybie też jest opadnięta?

Opublikowano

Nie ,przy szybie jest ok, równo z błotnikami , szczeliny idealne,

opadnieta jest zaraz kolo reflektorów, na samym przodzie,

Tutaj jest nizej blotnikow ok 3 mm

i tak jak wspominałem przed rozrządem było równo....

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

Chodzi mi tylko o to czy muszę do regulacji ściągać zderzak??

i które dokładnie śruby poluzować, tak aby to ustawić jak ma być,

a nie odkręcać nie potrzebnie całego przodu.....

Opublikowano

A nie ma regulacji na pasie przednim przy zamku? Tam bym raczej szukał.

Opublikowano

Nom własnie się też przed chwilką z innych źródeł dowiedziałem że prawdopodobnie da się troszkę podregulować tą śrubą którą łapie zamek,

nie tak na pasie jak na masce ( haczyk który łapie zamek ) prawdopodobnie da się go troszkę wkręcać i wykręcać...

jutro będę się może w to bawił jak trochę zelży ten śnieg pierdzielony ;/

strasznie mnie irytuje ta nierówność dlatego muszę coś z tym zrobić....

Opublikowano

uważaj na śrubę, ja jedną ukręciłem...:kwasny:

Opublikowano
uważaj na śrubę, ja jedną ukręciłem...:kwasny:

uuu... to też coś regulowałeś ??

jakieś bliższe porady , typu " czego mam broń ... nie robić" :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.