Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Zamiast quattro RWD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem wiem polowa mnie zje..... odrazu. ale czekam na wasze opinie. zawsze marzyłem o audi a4 b5 rwd. sprawa wygląda tak, że rownież jest wsadzony most od 80 z blokada i można miec szpere100% bez zadznej elektroniki.

NIO WIEC MOJ PROJEKT POLEGAL NA MODYFIKACJI UKALD NAPEDOWEGO NA RWD. PO WIELU SPEDZONYCH GODZINACH CZYTANIA I SZUKANIA NA FORACH PRZYSZEDL CZAS NA SPRAWY MECHANICZNE. PO 5 RAZACH WSADZANIA I WYJMOWANIA SKRZYNI PRZYSZEDL CZAS NA SUKCES. MODYFIKACJE JAKIE DOKONALEM TOO

-ZMIANA TYLNEGO DYFRA NA DYFER AUDI 80 B4 2.8Q Z BLOKADA TYLNIEGO MOSTU- SZPERA 100%

-ZMIANA SKRZYNI BIEGOW

-ZMIANA PRZELOZENIA W SKRZYNI.

- SPAWANIE UKLADU ROZNICOWEGO TZW TORSEN.

PRZLOZENIA TO:

35/9= 3.88 ORGINALNIE

37/9= 4.11 AKTUALNIE

41/9= 4.55

KOSZTA:

-TYLNI MOST 550ZL

-SKRZYNIA 650ZL

-SPAWANIE-0ZL

-ZMIANIA PRZELOZENIA-0ZL

-MONTAZ- 0ZL

-WIAZKA ELEKTRYCZNA DO BLOKADY MOSTU 80ZL

-OLEJ DO SKRZYNI 185ZL

-OLEJ DO MOSTU 95ZL

cDN W OKRESIE ZIMOWYM

Opublikowano

a co zrobisz z torsenem ????

Opublikowano
  • Autor

torsne byl zajechany treraz jest zaspawany bez niego nie pojdzie

Opublikowano

torsen zajechany ??????????????????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

jak to zrobiłeś ??????????? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Zajechałes torsena i wsadziłeś most od 80ki już :mysli: weź no opisz jak to wsadziłeś

RWD da sie zrobic w A4 oto dowód ale niestety nie znalazłem do dzisiaj jakiegokolwiek opisu co to za pojazd :disgust:

Opublikowano
  • Autor

sprawa wyglada tak. zaczelo szarpac samochodem podczas jazdy i nagle stanal. po rozkreceniu skrzniu i wyjeciu torsenka okazalo sie ze zajechany torsne. zakupilem kolejna skrznie i po przejechaniu 40km zmowu torsen. stwierdzialem ze to musi byc wina mostu wiec wymienilem most na taki sam z silnika AAH tylko z audi 80 b4 z blokada. samochodu jeszcze nie odpalilem ale zrobie to w tym tygodniu wiec jakis filmik bedzie.

tak torsen http://www.motorgeek.com/~nstuart/albums/album09/rwd_coupe_004.sized.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I jak jeżdzi juz to auto :mysli:

Opublikowano
  • Autor

jezdzil przez 2 godziny. albo rozlecial mi sie sparcialy waz od wody albo glowica poszla sie jeb.......

Opublikowano

jezdzil przez 2 godziny. albo rozlecial mi sie sparcialy waz od wody albo glowica poszla sie jeb.......

uuu

Ale naped jest juztylko na tył??

Opublikowano
  • Autor

dzis ogarnalem auto i jednak okazalo sie :tongue4:ze to tylko gumowy 8cm wezyk przezs ktory musialem rozbierac caly przod. autko juz lata. filmik bedzie w niedziele wieczorkiem

Opublikowano

dzis ogarnalem auto i jednak okazalo sie :tongue4:ze to tylko gumowy 8cm wezyk przezs ktory musialem rozbierac caly przod. autko juz lata. filmik bedzie w niedziele wieczorkiem

Czyli masz juz tylko napęd na tył mam rozumieć :kox:

Opublikowano
  • Autor

tak tak tak ile razy mam to jeszcze powtarzac????? :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

tak tak tak ile razy mam to jeszcze powtarzac????? :wallbash: :wallbash:

no to czekam na filmik, ciekawe jak bedzie z sterownoscia autka

Opublikowano
  • Autor

powiem ci ze troche dziwnie mi sie jedzi. czasem przod wynosci trosze na zewnatrz ale moze to powody sa felg. z przodu 195/65/15 a tyl 225/45/17 i z przodu sa zimowki.

Opublikowano

powiem ci ze troche dziwnie mi sie jedzi. czasem przod wynosci trosze na zewnatrz ale moze to powody sa felg. z przodu 195/65/15 a tyl 225/45/17 i z przodu sa zimowki.

Moze mieć to wpływ, jak nie sprawdzisz to sie nie dowiesz :disgust: , a zawstydziłes juz jakieś biemdabliu :decayed:

Opublikowano

noo to jest dobre :kox:

Opublikowano

fajna sprawa z tym napędem :kox:

Opublikowano

powiem ci ze troche dziwnie mi sie jedzi. czasem przod wynosci trosze na zewnatrz ale moze to powody sa felg. z przodu 195/65/15 a tyl 225/45/17 i z przodu sa zimowki.

załóż odwrotnie to bedzie ci dópe wynosić :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ciekawe-piszę tylko po to,żeby zobaczyć filmik z RWD :wink4:

Opublikowano

Ciekawy pomysł czekam na filmik :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.