Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Zamiast quattro RWD


cichusz

Rekomendowane odpowiedzi

Załóż chociaz ten 2,4 żeby to auto w końcu zaczeło jeżdzić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylni mechanizm mam z blokada ale mechaniczna. moge zablokowac na stale a moge miec normalnie(luzny) tzw. DIFF. kiedy jezdze po miescie jest normlanie kiedy sie bawie to bokuje. chyba ze jeszcze sie zakopie

[br]

Na jakiej zasadzie to działa? wiem, ze kiedys w starych 80 cos takiego bylo, ale czy w a4 quattro cos takiego normalnie wystepowalo czy to jakas rzezba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylni mechanizm mam z blokada ale mechaniczna. moge zablokowac na stale a moge miec normalnie(luzny) tzw. DIFF. kiedy jezdze po miescie jest normlanie kiedy sie bawie to bokuje. chyba ze jeszcze sie zakopie

[br]

Na jakiej zasadzie to działa? wiem, ze kiedys w starych 80 cos takiego bylo, ale czy w a4 quattro cos takiego normalnie wystepowalo czy to jakas rzezba?

własnie z 80 wstawiony jakos na poczatku tematu pisze o tym jak dobrze pamietam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeśli głowice sie nie uszkodziły to mozesz je nawet sprzedac konkretniej albo przelozyc do nastepnego silniczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dni wiecej sie poświeci ale efekt kilka konikow wiecej myśle że sie opłaca ;) czekam aż znow bedziesz smigać :)

pozdrwiam i juz bezawaryjności życze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ponownie dawno sie nic nie dzialo ale znowu wracam do szponcenia autka. byly plany aby sie przesiasc na 80 coupe quattro ze wzgledu na mase i zawieszenie. ale jednak zostaje przy a4. we wtorek juz bede mial silnik 4.2 i poniedzialek wtorek tarcze i dociska. sprzeglo bedzie spiekowe by Radzikowski robione w 2 etapach- najpier tarcza spiekowa :evil: pozniej jak bedzie wiecej kasy docisk. dzis wybebeszam cale autko,. beda fotorelacje z przebiegu prac. trzymac kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...