Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Poszycie podlokietnika


Prezesesio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!! Moje pytanie dotyczy obicia podłokietnika a raczej czy można oddzielić ta górna część z materiałem od plastiku??? Zmieniam środek na skóry ale klapka od schowka podłokietnika ma wyłamane zawiasy:((( Może tą samą górę uda się przełożyć do mojego sprawnego???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny w 100% ale da się, ja w nie ori tak zrobiłem, skoro masz te części to próbuj :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie dotyczy obicia podłokietnika a raczej czy można oddzielić ta górna część z materiałem od plastiku???

Wydaje mi się, że już kiedyś ktoś zadał takie pytanie.

Jeśli dobrze pamiętam (nie mogę znaleźć teraz tego wątku), to pisano, że ta górna część z materiałem jest przyklejona do reszty.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w swojej przerabiałem temat z podłokietnikiem bo miałem wyłamane zawiasy. Naprawiłem to wykorzystując dwa paski blachy ze starej obudowy komputera, wiertarka, nity, nitownica i dwa kołeczki plastykowe srednicą podobne do otworów w podłokietniku. Od razu wymieniłem obicie podłokietnika bo miałem mała dziurkę. Na razie wykorzystałem kawałek materiału ze starego pokrowca samochodowego. NIe wyszło to idealnie, ale przynajniej pokrywka mi nie odpada jak podniosę podłokietnik do góry. Ta część z materiałem odejdzie po odkeceniu dwóch śróbek i trzeba śrubokretem podważyć dookoła żeby wyskoczyło z zatrzasków. Tę blaszkę przymocowałem najpierw z jednej strony nitem a później ja wyginałem metodą prób i błędów, aż w końcu ustawiłem właściwy kąt i długość. Później z drugiej strony nit i w srodek plastykowy kołek a następnie znitowałem blaszki do siebi za kołkiem. Jak montowałm to kołek z jednej strony przesunąłem do srodka, dopiero jak mi jedna strona weszła w otwór to drugi kołek przesunąłem w otwór śrubokrtętem

ucDOA.jpg

Tflr.jpg

o0hMr.jpg

ud9er.jpg

o0mLJ.jpg

ufOm0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent bardzo dobry:))) Trochę się pobawilem tym podlokietnikiem i o dziwo moj sie dalo rozebrac... Mocno był spasowany ale z wyczuciem udało sie oddzielic poszycie pd reszty ale za to od nowszego czyli z 99r juz sie nie dalo bo gdy odchyliłem na siłę material to okazało sie, ze ta cześć gorna jest zgrzana z dolym plastikiem... Ale dzieki za podpowiedzi no i za fajny sposób naprawy zawiasów:)))) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem inaczej, tez zmieniałem na skóre u siebie ale nie ruszłem całej klapki :naughty: od swojej pokrywy uciąłem równo zawiasy i w tej klapce ze skórą tez (tylko równo ja użyłem brzeszczota) kupiłem poxipol dałem na ranty przykleiłem jeden zawias najpierw zeby dobrze zastygł na stałe a potem przykleiłem drugi zawias odczekałem troche zeby troszke sciągnął ale zeby jeszcze był dosc giętki włożyłem podłokietnik na miejscelekko docisnąłem do boku zeby był równo i zostawiłem zeby całkiem zastygł i działa oraz sprawuje sie za***iście pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...