Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moja mała dwu miesięczna dziewczynka nie narzeka na codzienną jazdę a czy coś bym zmienił? Sami za kilka miesięcy zobaczycie :afro:

Wiedziałem że szykujesz niespodziankę :decayed: ( zawsze masz Asa w rękawie) :kox:

Mogę się tylko domyślać .... ale i tak dla mnie jesteś KOT :good:

Opublikowano

PIXI... poziom wazeliny w tym watku przekracza wszelkie dopuszczalne granice :polew:

Opublikowano

PIXI... poziom wazeliny w tym watku przekracza wszelkie dopuszczalne granice :polew:

Nie no on po prostu jest STARY :decayed: ludzie w jego wieku są milsi :decayed:

Opublikowano
:ssij: zejdźcie ze mnie dobra ........ :foch:
Opublikowano

:ssij: zejdźcie ze mnie dobra ........ :foch:

:doh1: :cwaniak1: :buziak::friends: luzuj :kox:

Opublikowano

:ssij: zejdźcie ze mnie dobra ........ :foch:

:doh1: :cwaniak1: :buziak::friends: luzuj :kox:

...POŚLADY :polew:

Opublikowano

Alo,alo o co chodzi :gwizdanie: ...... :polew: :polew: :polew:

Nie róbmy Piotrkowi burdelu w temacie :tongue4:

Opublikowano

Ale polecieliśmy z OT ale to wszystko przez to że chcemy więcej :)

Opublikowano

ale sie jeb..na sucz odpycha :shocked::evil:

Opublikowano
  • Autor

W poniedziałek wyszło 480km i 580 nm chcieliśmy 500km ale coś zaskoczyło co było nie do przewidzenia. Metanol jeszcze nie wystrojony bo zabrakło czasu. Zostało jeszcze parę drobiazgów do poprawienia i będzie fajnie.

Opublikowano

Wczoraj wreszcie widzialem auto na zywo - cukierek.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piotrek .... wrzuć coś do tematu bo przycichło coś - i byś przyjechał na spota :gwizdanie:

Opublikowano

dłubie,dłubie... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio miałem trochę awarii przy samochodzie więc nie pokazywałem się na spotach i w piątek wymieniałem kolektory wydechowe na seryjne bo te co były dorabiane pękły a pędziłem z robotą bo w sobotę auto wiozło kolegę(AW69, może kojarzycie) z Zambrowa do ślubu. na ostatnim zdjęciu jest niezły zestaw , srebrne audi ma 440km to właśnie pana młodego auto, M3 w głębi 460km kolegi Kosiniaka i 480km w rs, także prawie 1400km. Jest więcej fotek ale to w późniejszym terminie.

Oycr9.jpg

sGjaJ.jpg

sGS5J.jpg

b1qSS.jpg

b1ARr.jpg

OA8F9.jpg

Opublikowano

a ta toyota ile miała ?? :polew:[br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 18:22_________________________________________________A Audi pięknie się prezentowało :good: sprawdzaliście przy ilu km wiązanka spada z machy :decayed:

Pozdrawiam :)

Opublikowano
  • Autor

tam była taka przyssawka wielkości koła zapasowego

Opublikowano

aw69 unlim bialystok-->youtube.pl

Opublikowano

Fura jest przezajebista :kox: Gratuluje projektu jest w nia włozone duzo pracy i czasu i kasy oczywiscie :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

...jakieś nowości się pojawiły?? :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Własnie , bo słyszeliśmy to i owo..... :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.