Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 Cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

f*ck!

jak tu to zobaczyc? "video przeznaczone tylko dla osob przebywajacych na terenie polski" - do d*py z taka polit*ka... :thumbdown:

Opublikowano

f*ck!

jak tu to zobaczyc? "video przeznaczone tylko dla osob przebywajacych na terenie polski" - do d*py z taka polit*ka... :thumbdown:

polacz sie z witryna za pomoca polskiego servera proxy

Opublikowano

polacz sie z witryna za pomoca polskiego servera proxy

a mozesz to po polsku wyjasnic jak to zrobic ?

Opublikowano

szukasz polskiej bramki proxy i adres docelowy wpisujesz poprzez bramke

tu masz adresy np. http://prx.centrump2p.com/

Opublikowano

fajne te korki z R8 :wink4:

Sam miałem takie kupić, 180 za komplet więc tragedii nie ma, a naprawdę są ładne. :)

Samochód piękny. Wszystko porobione 'w moim' stylu, rewelacja. :good:

gdzie taka cena??? :shocked:

w każdym ASO :wink4:

sa dwa rodzaje korkow :wink4: ten drozszy pasuje :tongue4:

e76bbd5913ca5c5amed.jpg

te korki pasuja tylko do 2.7 BiT :?:

Opublikowano

przeciez na focie jest klekot

Opublikowano

fajne te korki z R8 :wink4:

Sam miałem takie kupić, 180 za komplet więc tragedii nie ma, a naprawdę są ładne. :)

Samochód piękny. Wszystko porobione 'w moim' stylu, rewelacja. :good:

gdzie taka cena??? :shocked:

w każdym ASO :wink4:

sa dwa rodzaje korkow :wink4: ten drozszy pasuje :tongue4:

e76bbd5913ca5c5amed.jpg

te korki pasuja tylko do 2.7 BiT :?:

do wszystkich :wink4:

Opublikowano

Ładnie się prezentują na rs'ie felgi od rs6 :gwizdanie: to tak na marginesie w związku z stroną podaną przez Kowiego :)

Ja się chyba nigdy nie dorobię Rsa ;( Cantona mam nadzieje że mogę na Ciebie liczyć i chociaż po części spełnię marzenia ... Dasz się przewieźć ? :embarrassed::naughty:

Opublikowano

Ładnie się prezentują na rs'ie felgi od rs6 :gwizdanie: to tak na marginesie w związku z stroną podaną przez Kowiego :)

Ja się chyba nigdy nie dorobię Rsa ;( Cantona mam nadzieje że mogę na Ciebie liczyć i chociaż po części spełnię marzenia ... Dasz się przewieźć ? :embarrassed::naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja tylko powiem ze przyjaciel ma S4 i to juz mnie lekko przeraża a taka RS to bym szybko skonczyl na drugim swiecie...

swoja droga slicznotka ;)

Opublikowano

ja tylko powiem ze przyjaciel ma S4 i to juz mnie lekko przeraża a taka RS to bym szybko skonczyl na drugim swiecie...

swoja droga slicznotka ;)

po własnie jest mózg - żeby go używać ... jak widzisz pożar to nie znaczy że sie w nim odrazu musisz spalić, prawda ? :decayed:

btw. ten RS naprawdę daje rade :kox:

Opublikowano

Ładnie się prezentują na rs'ie felgi od rs6 :gwizdanie: to tak na marginesie w związku z stroną podaną przez Kowiego :)

Ja się chyba nigdy nie dorobię Rsa ;( Cantona mam nadzieje że mogę na Ciebie liczyć i chociaż po części spełnię marzenia ... Dasz się przewieźć ? :embarrassed::naughty:

:polew: :polew: :polew:

Nie ma się co śmiać :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ale cudo , marzenie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Taki OT.

Dzisiaj na TVN TURBO w OPT była niebieska S4 w avancie zrobiona na 540KM, prezentowana przez tego samego kolegę co Cantony RS i też chyba z Wawy :mysli:

Jedynie co mi się nie podobało to jak można wstawić do takiego auta lampy daylight :shocked:

Powtórka dzisiaj o 21:20 :)

Opublikowano

Taki OT.

Dzisiaj na TVN TURBO w OPT była niebieska S4 w avancie zrobiona na 540KM, prezentowana przez tego samego kolegę co Cantony RS i też chyba z Wawy :mysli:

Jedynie co mi się nie podobało to jak można wstawić do takiego auta lampy daylight :shocked:

Powtórka dzisiaj o 21:20 :)

na battalionie kiedys były fotki tego auta jak i filmiki

Opublikowano

Taki OT.

Dzisiaj na TVN TURBO w OPT była niebieska S4 w avancie zrobiona na 540KM, prezentowana przez tego samego kolegę co Cantony RS i też chyba z Wawy :mysli:

Jedynie co mi się nie podobało to jak można wstawić do takiego auta lampy daylight :shocked:

Powtórka dzisiaj o 21:20 :)

Fura Nikolasa - więcej o projekcie można poczytać na racingforum.pl

Opublikowano

540 kucy ale baty wylapal od Cantony

Opublikowano

Bo ma jakieś problemy ze skrzynią podobno, jak będzie wszystko opanowane to wtedy będzie wiarygodny wynik.

Opublikowano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.