Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 Cantona


cantona

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś nagrali o mnie dwa odcinki w 997, czy chcesz być wspomniany w trzecim???

to ty kozak jesteś czy zgrywasz cwaniaka tylko? :cool1: to już brzmi conajmniej jak groźba :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zluzujcie, bo jakis niepotrzebny ferment tworzycie. Kazdy ma prawo sie pomylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) wyciełem bo tu nikt tego nie potraktuje jako żart, zaraz będą szukać prokuratora. Kiedyś umieściłem filmik to też doszukiwali się pirata i umieszczali porównania. Dlatego tak rzadko bywam na tym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto było w programie rzeczoznawca na tvn turbo, nie dość że nazwali je a4 quattro to jeszcze pokazali wszystkie uszkodzenia oraz kosztorys naprawy 32tyś... Twoje parcie na szkło czy nawet o tym nie wiesz :cool1:

to nie jego .... tamto bylo srebrne

daltonizm sie klania .... :)

no to prawie zadna roznica :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 18:41_________________________________________________

Twoje auto było w programie rzeczoznawca na tvn turbo, nie dość że nazwali je a4 quattro to jeszcze pokazali wszystkie uszkodzenia oraz kosztorys naprawy 32tyś... Twoje parcie na szkło czy nawet o tym nie wiesz :cool1:

on ma takie parcie na szklo ze nawet nie prezentowal osobiscie swojego auta w OPT tylko poprosil o to Adama

:good:

:) wyciełem bo tu nikt tego nie potraktuje jako żart, zaraz będą szukać prokuratora. Kiedyś umieściłem filmik to też doszukiwali się pirata i umieszczali porównania. Dlatego tak rzadko bywam na tym forum.

Nie zmienia to faktu że , Cantona nie śpi ......... :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 01:10_________________________________________________Nic się nie przejmuj Piotrek :naughty: olej to :gwizdanie:" gdzie polaków trzech , tam cztery zdania " :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Zawsze tak jest , z daleka to wszyscy ..... z bliska to SWOII :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remik masz rację :good:

Jak pies ogrodnika :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bys widzial co sie dzieje z Rodakami w EU

Jak masz wiecej lub zdecydowanie wiele to odrazu " klamuja " ze zlodziej :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________bo jak moze miec wiecej, przeciez musi krasc :polew:

zamiast uzyc podkrecacza tzw. zaradny czlek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a to dopiero sie zaczyna :gwizdanie:

Teraz w UK jest paraliz - http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania/puste-polki-w-sklepach-na-stacjach-moze-braknac-pa,1,4015534,region-wiadomosc.html

u mnie na szczescie sniegu nie widac :gwizdanie: :kox:

od 6 lat tu mieszkam i to byl max rok temu :gwizdanie:

clipboard01xa.jpg

na glownej drodze lodu nie bylo :naughty: oczywiscie na letnich :tongue4:

Co bedzie sie dzialo w tegoroczna nie wiem :tongue4: jak by co to kupie fele z zimownkami na te pare miesiecy :gwizdanie: no problem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nagrali o mnie dwa odcinki w 997, czy chcesz być wspomniany w trzecim???

to ty kozak jesteś czy zgrywasz cwaniaka tylko? :cool1: to już brzmi conajmniej jak groźba :wink4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nagrali o mnie dwa odcinki w 997, czy chcesz być wspomniany w trzecim???

to ty kozak jesteś czy zgrywasz cwaniaka tylko? :cool1: to już brzmi conajmniej jak groźba :wink4:

Leże :polew: :polew:

Co by nie było OT to powiem, że bardzo ładne auto masz :):decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bys widzial co sie dzieje z Rodakami w EU

Jak masz wiecej lub zdecydowanie wiele to odrazu " klamuja " ze zlodziej :polew:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2010, 01:31_________________________________________________bo jak moze miec wiecej, przeciez musi krasc :polew:

zamiast uzyc podkrecacza tzw. zaradny czlek :wink4:

tu się akurat w pełni zgodzę :wink4: tzw polska mentalność..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cantona, własnie trzymam w rękach nowy numer GT :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gratulacje !!! :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cantona, własnie trzymam w rękach nowy numer GT :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Gratulacje !!! :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Skanuj szybko !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...