Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Rezanie ->Grill Ładniejszy od -> a'la RS6


bipi555

Rekomendowane odpowiedzi

zrobilem jeszcze jedna fotke dla analizy :cool1:,

opinie widze ze sa rozne , hmm, osobiscie jestem zadowolony , zawsze jak sie znudzi to mozna wrocic do starej wersji :>, ale jak narazie juz trzy osoby pytalo mnie gdzie mozna kupic i za ile taki grill, wiec jakąś dusze w sobie posiada :hi:

100_8085-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę ramki to domyślam się gdzie Ci ten pomysł się zrodził ;( nie wiem co ma wspólnego z RS6 :kox: beznadzieja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę ramki to domyślam się gdzie Ci ten pomysł się zrodził ;( nie wiem co ma wspólnego z RS6 :kox: beznadzieja :thumbdown:

nie zapominajmy na jakim dokladnie forum akcja sprzedazy tych ramek byla zapoczatkowana :mysli:

a żeby kogos ,tak jak Ciebie to po oczach to nie razilo , wycinam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zapominajmy na jakim dokladnie forum akcja sprzedazy tych ramek byla zapoczatkowana :mysli:

no z tym logiem napewno nie na tym , stary :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale , w tym temacie wypowiadamy sie na temat wykonanej pracy , a nie na temat ramki :naughty:, ma sie rozumiec :> jak bym to ja pisal to juz zostal bym poprawiony przez moda :tongue4:, widze ze kolega wczesniej zauważyl wklad pracy , wielkie dzieki , bo naprawde poswiecilem na to troszke cennego czasu, i zapewniam Was ze w realu tez wyglada swietnie nawet z odleglosci 20 cm kazdy jeden kawalek byl pasowany po min 4 razy i przycierany na papierku sciernym 185 , z kazdego elementu wydłubywany byl oryginalny klej ktory jest nic nie warty , i zostal zastapiony innym klejosilikonowym materialem , ktory moze zawsze zostas sciagniety bez zanieczyszczenia oryginalnego elementu , :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziales grill RS6 kiedys?

audi-rs6-avant-grill.jpg

picture.php?albumid=49914&pictureid=79799

nie wiem skad wziales pomysl ze to a'la rs6

wyglada raczej jak FK chrom

co nie zmienia faktu ze zrobione starannie, teraz mozesz wstapic do Chrom Masafaka Klab :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO FAKT , masz racje prosil bym wiec o zmiane nazwy tematu na Rezanie ->Grill Ładniejszy od a'la RS6 :good:

P.s, nie wiedzialem ze sam moge zmienic Tytul tematu , bylem przekonany ze to mod tylko moze zrobic , juz zrobilem poprawke :), odczuwam jakies dziwne nastawienie w stosunku do tego co zrobilem , hmm, :mysli: zadrosc ??? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu są rzeczy, których się nie robi :naughty: i obklejanie grilla chromem to właśnie jedna z tych czynności :gwizdanie: chodź mi się nie podoba, to gratuluje staranności i poświęconego czasu :good: gorzej by było jakbyś to oblepił na odpierdziel, wtedy by w ogóle była miazga :) najważniejsze, że Ty jesteś zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bipi zrobisz taki grill dla mnie ?:)

Ciekawi mnie efekt końcowy, co do jakości nie mam wątpliwości ale nadal zdjęcia powodują że mam mieszane uczucia co do samego pomysłu i nie do końca jestem przekonany czy ten mod jest cool:) zrób więcej fotek, coś z boku, bliżej dalej itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczuwam jakies dziwne nastawienie w stosunku do tego co zrobilem , hmm, :mysli: zadrosc ??? :polew:

to nie zazdrość , po prostu na tym forum nikt nie wchodzi nikomu w dópe pisząc o czymś co mu sie nie podoba , że jest och i ach :wink4:

bo naprawde poswiecilem na to troszke cennego czasu, i zapewniam Was ze w realu tez wyglada swietnie nawet z odleglosci 20 cm kazdy jeden kawalek byl pasowany po min 4 razy i przycierany na papierku sciernym 185 , z kazdego elementu wydłubywany byl oryginalny klej ktory jest nic nie warty , i zostal zastapiony innym klejosilikonowym materialem , ktory moze zawsze zostas sciagniety bez zanieczyszczenia oryginalnego elementu , :cool1:

za robote pełen szacun , ja nie byłbym tak cierpliwy :notworthy: :notworthy:

chciałes poznać opinie to chłopaki wygłosili swoje zdanie i nikt komu sie to nie podoba nie bedzie ci słodził , ja do takich wynalazów mam stosunek obojętny/przerywany , nie lubie chromu w zadnej postaci , jesli tobie sie podoba to świetnie , twoje auto , i ty czujesz sie z tym dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nikogo nie krytykuje za opinie, poprostu chcialem wiedziec jakie sa zdania , tak juz jest ,jednemu sie podoba to ,drugiemu cos innego, co komus innemu nie bedzie sie podobac, zapodalem ten rezik dla tych ktorzy lubia sobie cos zmienic malym nakladem kasy (nie mowie o robocie oczywiscie ), dziekuje wszystkim za opinie i pozdrawiam .

P.s Jezeli ktos bedzie chcial cos jeszcze wiecej sie dowiedziec to prosze pisac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodalem ten rezik dla tych ktorzy lubia sobie cos zmienic malym nakladem kasy

na pewno kilku osobom przypadnie do gustu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka godzin je**nia sie z tym , za co wielki szacun (zrobione dokładnie )

ale przyjdzie zima i chromu ni ma :wink4: także ciesz sie póki jest ciepło i nie ma soli na ulicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to nawet "seryjny" chrom na grilu denerwuje i zaczynam myslec na zamianie na czarny :chytry:

zwlaszcza ze moja B6 jest czarna.

jezdzi po rzeszowie jedna czarna eska avant z czarnym grillem to moze na spocie Kumpel zagada Wlasciciela a ja tymczasem srubokrecik i do roboty ... :naughty:

reasumujac : chromom na grillu mowimy stanowcze nie , tak samo jak dziewicom :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No robota zrobiona :good: naprawdę i wyszło jak na tak lichy materiał fajnie. Mi się nie podoba chrom na grilu jak tobie się podoba to niech ci służy.

Tylko że problem pojawia się tu że takie patenty są z reguły nie trwałe i obawiam się że i to szybko się zniszczy tak jak ramki ala chrom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś się podoba grill w chromie, to efekt na prawdę bardzo dobry uzyskałeś, i jest to bardziej grill S4 niż rs6. Gdybym nie zobaczył jak wygląda ori S4 to nie zauważyłbym różnicy :good:

1077517268100_8085-1.jpg

A teraz do wszystkich przeciwników chromu, co myślicie o naklejeniu takich listew tylko że czarnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...