Skocz do zawartości
IGNOROWANY

prawie popłakałem się z radości!! :D


pet3r

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje kolego :oklaski:

Studia to strata czasu :tongue4:

tez tak myśle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r nie masz sie nad czym zastanawiac, studia dzienne to bardzo fajna sprawa :) Poszerzają horyzonty, wyrabiaja ciekawe znajomosci, i tak dalej. Warto, naprawde. :evil::drunk:

hehe dokladnie zgadzam sie , studiowalem na polibudzie zarzadzanie i marketing w Lodzi 3 lata na dziennych ,czas byl za***isty , a pozniej zrobilem sobie przerwe no jestem tu gdzie jestem ......

pet3r ,Gratulacje i moja rada wybierz Lodz najlepsze balety w calej Polsce :dance::drunk:, a na studiach no to wiadomo najpierw przyjemnosci a na samym koncu nauka ;), pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, :oklaski: gratulacje

tylko ten wydział... mechaniczny... hmm

na uniwerku mówią na nich młotki :decayed:

no bo jak można wpatrywać się godzinami w stukanie młotkiem i jeszcze to na różnoraki sposób opisywać... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULUJE. Ja też muszę się pochwalić że dostałem się na politecnike Lubelską Wydział mechaniczny kierunek mechanika i budowa maszyn.

Ja to mam szczęście idąc do tecnikum złożyłem tylko jedno podanie i dostałem sioę tam gdzie chciałem.

Teraz też złożyłem tylko jedno podanie i też się dostałem. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na uniwerku mówią na nich młotki :decayed:

no bo jak można wpatrywać się godzinami w stukanie młotkiem i jeszcze to na różnoraki sposób opisywać... :polew:

Tylko, że bez tego stukania młotkiem nigdy w życiu byś nie miał swojego AUDI :a4fan:.

Mechanika i budowa maszyn - z własnego doświadczenia (chociaż kończyłem PWr wydział elektryczny) wiem, że obecnie jest sporo wakatów w tym temacie w wielu firmach, ale jak będzie za 5 lat, kto wie.

Mimo to gratulacje. Dzienne bajera tylko o wątrobę należy dbać (pamiętaj, że masz jedną i nie odrosnie jak niektóre zęby).

Zreswsztą jeżeli będziesz nadal korzystał z :a4fan: to szybko nauczysz się oszczędzać gdyż 1litr paliwa jeszcze jest tańszy od 1 litra piwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balety juz zaczalem - :drunk: wlasnie wrocilem, nic nie spalem a zaraz wsiadam w pociag i smigam podbijac Poznan, jak wejde przed komisje rekrutacyjna to wyrzuca mnie za sama zmaltretowana po imprezie twarz :D wybralem kierunek Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, mam nadzieje, ze dobrze zrobilem... jesli ktos chce mnie ostrzec przed zrobieniem zyciowego bledu - moj nr jest w A4 Assistance ;)[br]Dopisany: 26 Lipiec 2007, 08:05 _________________________________________________Papiery zlozone. Dziekuje wszystkim za dobre slowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...