Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Cicho Ciemny By Otles2


otles2

Rekomendowane odpowiedzi

heh Czary....:) w Bydgoszczy studiuje i tu siedzę już 8 lat dlatego wpisałem Bydgoszcz ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo autko świetnie się prezentuje :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki myślę właśnie nad sugestia pomalowania grilla na czarny mat i no nie jestem przekonany do końca ale chyba bym musiał tez pomalować znaczki audi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał okazje za rozsądne pieniądze z hamować auto to się dowiemy :))) i podzielę się wykresem :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto bardzo ładne :) ale znaczków nie trzeba malować, Artur też ma srebrny znaczek - ja w A3 też miałem srebrne znaczki przy czarnym grillu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam foto z 5 pietra wiosna a tu śnieg uchwycona również a4 sąsiada 1.8T pozerki jak będzie ładna pogoda wezmę się za jakaś sesyjkę ;d;d;

152ea9f762c9f325med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namierzony wczoraj pod blokiem na C.Skłodowskiej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tam pomieszkuje jak jestem w Bydgoszczy :))

---------- Post dopisany 08-03-2013 at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 09:47 ----------

Witam wczoraj auto odebrałem jak założę letnie zrobię sesyjkę i w końcu wstawię więcej zdjęć......

bf66e526308badcemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazek w tej formie nie zadziała.... tak powinno być:

[img=http://images47.fotosik.pl/1747/bf66e526308badce.jpg]

bf66e526308badce.jpg

[edit] ... widzę, że poprawiałeś :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori bixy:slina:

dasz ciemne szybki to bedzie kozacko wygladac :wink:

pokaz srodek jeszcze

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

no i znaczek na grillu jedno miejsce nizej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori bixy:slina:

no i znaczek na grillu jedno miejsce nizej :wink:

:thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekował Reniu za przypomnienie dawno mnie tu nie było przez zawirowania w życiu i zapomniałem co do czego ;d;d;

Andr3i faktycznie znaczek przyczepili za wysoko ;d no i ramka SUZUKI HEHEH bez cenna ;d

Szybki ściemnię delikatnie ale aktualnie planuje VIRUSA :DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"-2.5 Tdi (wersja limitowana 211ps org)" no proszę a tego to ja nie wiedziałem że to tak występowało:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozek726 okazuje się ze z 2.5 mało jest oprócz oznaczenia chłodnice INterkulery turbo zawieszenie itp jest od 3.0 tdi z b7 tak samo jak skrzynia wzmacniana dlatego tez widnieje taka moc w dowodzie niebawem planuje program robić to się dowiem ile ma aktualnie i ile będzie po :)

W każdym bądź razie 200tys na liczniku a silnik chodzi jak igla i oby tak dalej :) (dodam ze jeszcze nigdy nie był naprawiany oprócz pompy wody ) ale serwisowany jest co 5-8tys km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na rolki z nią i sie pochwal co tam drzemie... :cool: W dowodzie widnieje taka moc jak mówisz? :guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to na rolki z nią i się pochwal co tam drzemie... :cool: W dowodzie widnieje taka moc jak mówisz? :guma:

150KW w dokumentach z salonu z Niemczech wpisana moc 211ps. bo z salonu ja kupowałem..

---------- Post dopisany 12-03-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 10:48 ----------

d3a3f17665f7829emed.jpg

Takie na szybko z dzisiejszego placu zabaw...... ale letniego zestawu już mi brakuje ;))) Wiec czas wyszorowac...

a5ad7d2448aa55ebmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...