Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zostawianie samochodu na skręconych kołach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szkoda pompy to tak samo działa-na jałowym biegu przy skręconych kołach nie powinno się zostawiać.

Pompa nie podaje ciśnienia w magiel nawet na skręconych kołach kiedy NIE KRĘCISZ kierownicą.

Opublikowano

]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 15:16[/size]_________________________________________________a podyskutować możemy przy :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

popieram taką koncepcję :good: :good: :good::kox: :kox:

Opublikowano

Nie zostawiam auta na skręconych kołach, szczególnie gdy parkuję przy krawężniku z tego samego powodu dla którego składam lusterko boczne a wystające przy skręcie koło można łatwo stracić razem z połową zawieszenia.

Opublikowano

Zamknijcie już ten wątek bo wszystko już zostało wyjaśnione a każdy niech robi jak uważa.

A tak poza tematem to myślę że też dobrze by było na noc ściągać koła żeby opony odpoczęły a przy okazji nam ich nie ukradną, auto na podnośniku zostawić to i zawieszenie będzie miało lżej i żadne ciśnienia się nie będą wytwarzały na skręconych czy wyprostowanych kołach.Dobrze by było też wszystkie paski zdjąć bo takie napięte cały czas są to niech też trochę odetchną.

Zastanawiam się jeszcze czy spuszczanie oleju na noc by nie przedłużyło trochę życia silnikowi??? :naughty:

Opublikowano

Najlepiej umyć auto i wstawić do salonu niech robi za mebel. Pamiętać tylko żeby nie czyścić pronto :polew: :polew:

Widzę coraz ciekawsze wątki się pokazują :gwizdanie:

Opublikowano

Zamknijcie już ten wątek bo wszystko już zostało wyjaśnione a każdy niech robi jak uważa.

A tak poza tematem to myślę że też dobrze by było na noc ściągać koła żeby opony odpoczęły a przy okazji nam ich nie ukradną, auto na podnośniku zostawić to i zawieszenie będzie miało lżej i żadne ciśnienia się nie będą wytwarzały na skręconych czy wyprostowanych kołach.Dobrze by było też wszystkie paski zdjąć bo takie napięte cały czas są to niech też trochę odetchną.

Zastanawiam się jeszcze czy spuszczanie oleju na noc by nie przedłużyło trochę życia silnikowi??? :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Najlepiej umyć auto i wstawić do salonu niech robi za mebel. Pamiętać tylko żeby nie czyścić pronto :polew: :polew:

Widzę coraz ciekawsze wątki się pokazują :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

zapomnieliście dodać, że jeszcze nie zapalać silnika tylko samemu warczeć :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.