Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb z kluczyka


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

Po odłączeniu akumulatora automatyka przestaje działać. Żeby ponownie ją aktywować należy przełącznikiem (w drzwiach) podnieść szybę do samej góry, puścić (przełącznik) i znowu przytrzymać przełącznik jak do podnoszenia na 1 sekundę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jeszcze czy w adaptacjach komfortu na Ch62 nie wyleciało kodowanie...

Były już takie przypadki, że po odłączeniu aku, funkcje komfortowe nie działały - po jakimś czasie wracały same (np. Bieńkowi na myjce :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat.

Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić :kox:

Mam moduł komfortu i z kluczyka dział mi i otwieranie i domykanie szyb bez żadnych problemów.Nie wiem jednak jak zrobić aby to działało z pilota do alarmu.Poprzedni właściciel twierdził że się da ale nie pamięta jak :wallbash:

Alarm raczej dokładany jest więc nie wiem jaki to model i typ alarmu :gwizdanie: Czy ktoś potrafił by po wyglądzie pilota rozszyfrować alarm i sposób zaprogramowania go tak aby działało domykanie i otwieranie szyb ?

Tutaj zdjęcie pilota:

zdjcie119k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to kluczyk nie jest oryginalny, więc wątpię, żeby działało domykanie z pilota

Hmm :mysli: u mnie jest alarm dokładany, pilot nie oryginalny i domykanie z pilota działa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tego co wyczytałem to u jednych działa a u mnie nie.Raz co prawda udało mi się domknąć szyby z pilota podczas zamykania samochodu ale tylko raz :confused4: Przy otwieraniu samochodu szyba opuściła się tylko o jakiś centymetr.Więcej taka sztuczka już mi nie wyszła :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mmie zamyka szybki i szyber i z kluczyka i z pilota tyle że, zdalne sterowanie montowałem w warsztacie więc nie wiem jak mi to podłączyli że, działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to kluczyk nie jest oryginalny, więc wątpię, żeby działało domykanie z pilota

Hmm :mysli: u mnie jest alarm dokładany, pilot nie oryginalny i domykanie z pilota działa :mysli:

bo alarm jest podpięty pod moduł komfort, który to w momencie uzbrojenia wysyła do komfortu sygnał a ten (moduł komfort) domyka szyby.... przy takich dokładanych alarmach nie trzeba trzymać przycisku zamykania samochodu by domykały się szyby... tylko uzbrojenie alarmu i szybki same lecą do góry :naughty:

[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 00:09_________________________________________________

No właśnie z tego co wyczytałem to u jednych działa a u mnie nie.Raz co prawda udało mi się domknąć szyby z pilota podczas zamykania samochodu ale tylko raz :confused4: Przy otwieraniu samochodu szyba opuściła się tylko o jakiś centymetr.Więcej taka sztuczka już mi nie wyszła :wallbash:

nie masz co się stresować... sprawdź jaki masz zainstalowany alarm (po pilocie nie rozpoznam) i podaj info... wtedy podyskutujemy czy alarm jest dobrze podpięty (a powinien w momencie uzbrojenia się domknąć szybki przez moduł komfortu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę na ten pilot i jest podobny do alarmu BLOKER na 433MHz... możesz rozkręcić na pilota i zobaczyć jaka jest częstotliwość jego pracy (na płytce powinno być napisane...)..hhhhmmmm Magic też ma piloty z zasuwaną klapką.... w sumie ta chińszczyzna może być wykorzystywana przez różnych producentów alarmu więc po pilocie nie dojdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to kluczyk nie jest oryginalny, więc wątpię, żeby działało domykanie z pilota

Hmm :mysli: u mnie jest alarm dokładany, pilot nie oryginalny i domykanie z pilota działa :mysli:

bo alarm jest podpięty pod moduł komfort, który to w momencie uzbrojenia wysyła do komfortu sygnał a ten (moduł komfort) domyka szyby.... przy takich dokładanych alarmach nie trzeba trzymać przycisku zamykania samochodu by domykały się szyby... tylko uzbrojenie alarmu i szybki same lecą do góry :naughty:

Dokładnie u mnie tak jest zamykam auto jednym przyciskiem, uzbraja sie alarm i szybki lecą w górę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja centralkę na forum kupowałem :> , a montował mi warsztat, coś kloeś marudził jak mu powiedziałem żeby centralka sterowała szybami że, będzie musiał się komfortem pobawić więc trochę mu to zajmie i będzie drożej , nie wiem może mnie naciągnął ale , działa a w sumie zapłaciłem chyba coś koło 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę na ten pilot i jest podobny do alarmu BLOKER na 433MHz... możesz rozkręcić na pilota i zobaczyć jaka jest częstotliwość jego pracy (na płytce powinno być napisane...)..hhhhmmmm Magic też ma piloty z zasuwaną klapką.... w sumie ta chińszczyzna może być wykorzystywana przez różnych producentów alarmu więc po pilocie nie dojdę...

Chyba trafiłeś z tym Blokerem.Co prawda na płytce pisze coś innego ale na jednym z elementów jest wpis 433

zdjcie120i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częstotliwość pracy pilota nie jest przyporządkowana do producenta a 433 to pewien "standard" najczęściej wykorzystywany przez te zabawki... Po pilocie nie dojdę z jakiego alarmu to jest... po producencie mógłbym napisać coś więcej (jak powinno być podłączony, co sprawdzić itp) a tak duupa...

Moja propozycja jest taka byś podjechał na spota (na pewno jest ktoś kumaty od takich spraw i temat ogarnie) lub jakiś mechanik/elektronik.

Ewentualnie wpadaj do nas na spota w niedzielę (Łódź) to damy radę. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...