Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb z kluczyka


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

kup tylko centralke (sterownik) na pilota i bedzie ci ładnie chodzić bo piszesz ze jak kluczykiem zamykasz to ci szyby sie zamykają

Aha i o to mi chodziło, czyli ten elektryk miał racje, ok wielkie dzieki grippen :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i o to mi chodziło, czyli ten elektryk miał racje, ok wielkie dzieki grippen

a podepniesz sobie sam bez niego jest instrukcja na forum roboty na 15 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten pierwszy a jeśli chodzi o dorobienie grota to zapomnij bo to jest tandeta ale jako sam pilot jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wejdę troszkę w temat kolegów, zakładał mi koleszka jeden sterowanie centralnym z pilota, i po tym manewrze nie działa domykanie szyb...

a z tego co mówił to powinno bo sterownik który kupiłem ma taką możliwość...

i nie mogę teraz np. Vagiem wejść do sterownika centralnego a chciałem zrobić ryglowanie po 15 km/h...

proszę kolegów o pomoc w uleczeniu mojej niuńci... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien ale w tym roczniku to raczej nie ma możliwosci grzebania w ustawieniach centralnego i modułu komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

gdzie znajduje się moduł komfortu ? w pompce? pytam bo wymieniałem ją

mam problem z jedną szyba a dokładnie kierowcy, po przekręceniu klucza (obojętnie które drzwi) i przytrzymaniu go domyka się szyba tylko po stronie pasażera z otwieraniem jest to samo?

czy ktoś może coś doradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. wiedzieliscie ze jak zamyka sie auto kluczykiem i przytrzyma sie go z 3 sekundy w pozycji zamknięcia to sie zamykają szyby ? niedawno pokazal mi szwagier ze tak jest. Najpierw kody klimatronika i teraz te domykanie szyb. takze audi na zawsze bedzie panowalo u mnie. wiecie jeszcze o czym czego ja nie wiem :wink: :mrgreen:

Może pozostawianie auta na kierunku? W momencie kiedy włączysz kierunek (lewy lub prawy) i wyjmiesz kluczyk to zapala się pozycja (lewa lub prawa),

Niektóre mają ryglowanie drzwi (jest w passacie, a w audi nie sprawdzałem), jak się zamyka z kluczyka to trzeba przekręcić 2 razy, wtedy jak ktoś wybije szybę i pociągnie za klamkę żeby otworzyć drzwi to spotka go niespodzianka, klamka nie reaguje (tzn, nie pozwala otworzyć drzwi od wewnątrz).

W od któregoś roku jest możliwość zakodowania prawego lusterka w ten sposób że jak włączasz wsteczny to prawe lusterko zjeżdża do dołu,żeby ułatwić parkowanie.

Opcja która mi się bardzo podoba to przypominanie użytkownikowi o przeglądach i wymianie oleju (tzw, inspekcja)

Od króregoś roku zegar jest ustawiany z czegoś podobnego do GPS (opcje można wyłączac i włączać z VAG-a)

Sam widzisz że tych opcji ukrytych trochę jest, ale pewnie i tak wszystkich jeszcze nie znam.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2010, 01:18_________________________________________________A teraz moje pytanko, ostatnio testowałem passata 130KM (1,9 TDI co ciekawe to że był 5-biegowy, z 2003 roku) , przy przytrzymaniu kluczka w pozycji zamkniętej szyby nie domknęły się. Ktoś wie gdzie są ustawienie w VAG-u, żeby sprawdzić czy opcja jest aktywna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz moje pytanko, ostatnio testowałem passata 130KM (1,9 TDI co ciekawe to że był 5-biegowy, z 2003 roku) , przy przytrzymaniu kluczka w pozycji zamkniętej szyby nie domknęły się. Ktoś wie gdzie są ustawienie w VAG-u, żeby sprawdzić czy opcja jest aktywna??

Moduł komfortu (46), adaptacja (10), kanał 62.

+1 Zamykanie szyb z pilota

+2 Otwieranie szyb z pilota

+4 Zamykanie szyb z kluczyka

+8 Otwieranie szyb z kluczyka

+16 Zamykanie szyberdachu z pilota

+32 Otwieranie szyberdachu z pilota

+64 Zamykanie szybedrachu z kluczyka

+128 Otwieranie szyberdachu z kluczyka

...ostatnio testowałem passata 130KM (1,9 TDI co ciekawe to że był 5-biegowy, z 2003 roku)...

Co w tym dziwnego? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w tym dziwnego? :mysli:

Myślałem że każde silniki 130 KM są wypuszczane ze skrzynią 6 biegową. (Każde, czyt. Skody, Seaty, Audi, VW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że każde silniki 130 KM są wypuszczane ze skrzynią 6 biegową. (Każde, czyt. Skody, Seaty, Audi, VW).

Są dwa silniki 130KM w 1.9TDI... 5-biegowy AWX oraz 6-biegowy AVF. Audi oferowało AWX-a w modelu A4 B6 do czerwca 2003 (potem do końca nadwozia B6 w ofercie został już tylko AVF). Natomiast jeśli chodzi o VW, Passat B5 po lifcie wychodził w dwóch wersjach przez cały okres produkcji (od maja 2002 do maja 2005).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że każde silniki 130 KM są wypuszczane ze skrzynią 6 biegową. (Każde, czyt. Skody, Seaty, Audi, VW).

Są dwa silniki 130KM w 1.9TDI... 5-biegowy AWX oraz 6-biegowy AVF. Audi oferowało AWX-a w modelu A4 B6 do czerwca 2003 (potem do końca nadwozia B6 w ofercie został już tylko AVF). Natomiast jeśli chodzi o VW, Passat B5 po lifcie wychodził w dwóch wersjach przez cały okres produkcji (od maja 2002 do maja 2005).

ja mam z Sierpnia 2003 i mam AWX :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam z Sierpnia 2003 i mam AWX

może masz I rejestracje a samochód wcześniej wyprodukowany :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się właśnie wydaje...

W historii serwisowej jest coś takiego jak data produkcji a następnie data dopuszczenia do ruchu. Największa różnica pomiędzy tymi datami z jaką się spotkałem to prawie 4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie się otwietają :) szukam teraz centralki sterującej , żeby zarobić na pilota, macie jakieś wypróbowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czad :> wczesniej myslalme ze domykanie z pilota dziala jak jest przycisk albo automatycznie wiec myslalem ze nie mam takiej opcji, teraz bylem sprawdzic ta wersje kluczyka w zamku i sukces. scyzoryk mam ale bez przycisku domykania, przytrzymalem chwile na otwieraniu i domyka sie i otwiera ale sie ciesze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam problem. Po wymianie aku nie działało mi domykanie szyb z pilota. Pokasowałem błędy, wszystko wróciło do normy. Teraz gdy zakładałem tempomat znów odłączyłem aku i znowu mi padło domykanie szyb. Pokasowałem wszystkie błędy, jednak dalej nic. Macie jakieś rady na rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...