Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb z kluczyka


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

niektore alarmy tak maja ,ze jak nie otworzysz drzwi to sie uzbraja ponownie ale jak otworzysz z klucza i nie wlozysz go do stacyjki to wyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w mojej jest jeszcze taki trik ( z jednej strony fajny a z drugirj nir bardzo) - zamykanie auta automatycznie po kilkunastu sekundach . Mam tylko jeden kluczyk i jesli by sie zamknął jak kluczyki sa w aucie to pech. Ale z koleii jak bym zapomniał zamknąc auta to samo się zarygluje. Pewnie w wielu autach tak jest ale nikt tu nie wspominał o tym wiec postanowiłem napomnąć.

a jak siedzisz w samochodzie to ciebie zamyka?

taksie zastanawiam czy twoje audi ma oczy i widzi czy jestes wsrodku czy nie? :P:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie brałem pod uwage tego czy ktoś otwiera wcześniej drzwi i czy wsiada czy nie, ale wybadam. Myśle że własnie tak jak mówł domjenick, jak się otworzy z pilota bo mam centralke z pilota i nie otworzy drzwi to sie spowrotem zamyka. :mysli:

A apropo zamka to nie ma go wogóle, tylko pilot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro sam sie zamyka tylko gdy nie zostały otwarte drzwi po otwarcziu zamka wiec nie ma mozliwosci zeby zostal wsrodku zamkniety kluczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak przytrzymasz kluczyk w pozycji otwierania i przytrzymasz cala elektryka sie otwiera

Niestety szybki nie otworzą się w ten sposób

jamam taki model i jeszcze inni z poczatku tego forum tez ,wiec kolego spedyt nie masz niestety racji,model ktory ja mam ,nie mial pilota i dlatego taka opcja jest w "kluczyku", otwieraja sie przednie szyby i szyberdach ;)[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 00:16 _________________________________________________

A nie brałem pod uwage tego czy ktoś otwiera wcześniej drzwi i czy wsiada czy nie, ale wybadam. Myśle że własnie tak jak mówł domjenick, jak się otworzy z pilota bo mam centralke z pilota i nie otworzy drzwi to sie spowrotem zamyka. :mysli:

A apropo zamka to nie ma go wogóle, tylko pilot.

a sprawdzales w bagazniku? ;)[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 00:29 _________________________________________________

ale skoro sam sie zamyka tylko gdy nie zostały otwarte drzwi po otwarcziu zamka wiec nie ma mozliwosci zeby zostal wsrodku zamkniety kluczyk...

jest jedna opcja, jak wrzucisz kluczyk przez otwarte okno , a auto pozniej uzbrajajac sie domknie szyby :wink4: ,......

ale zatrzasniecie kluczykow w tak wyposazonej :audi: nie mozna nazwac przypadkiem :D[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 00:36 _________________________________________________no chyba ze ktos sie potknie biegnac do auta i kluczyki mu wpadna wlasnie tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak, niektore A4 z poczatku produkcji mialy tzw ''pol komfort'', tzn ze mozna bylo domkanc szyby z kluczyka ale juz nie otworzyc, kiedy wszedl powiedzy normalny konfort to nie wiem, ale mysle ze cos w polowie 97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak przytrzymasz kluczyk w pozycji otwierania i przytrzymasz cala elektryka sie otwiera

Niestety szybki nie otworzą się w ten sposób

jamam taki model i jeszcze inni z poczatku tego forum tez ,wiec kolego spedyt nie masz niestety racji,model ktory ja mam ,nie mial pilota i dlatego taka opcja jest w "kluczyku", otwieraja sie przednie szyby i szyberdach ;)[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 00:16 _________________________________________________

A nie brałem pod uwage tego czy ktoś otwiera wcześniej drzwi i czy wsiada czy nie, ale wybadam. Myśle że własnie tak jak mówł domjenick, jak się otworzy z pilota bo mam centralke z pilota i nie otworzy drzwi to sie spowrotem zamyka. :mysli:

A apropo zamka to nie ma go wogóle, tylko pilot.

a sprawdzales w bagazniku? ;)[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 00:29 _________________________________________________

ale skoro sam sie zamyka tylko gdy nie zostały otwarte drzwi po otwarcziu zamka wiec nie ma mozliwosci zeby zostal wsrodku zamkniety kluczyk...

jest jedna opcja, jak wrzucisz kluczyk przez otwarte okno , a auto pozniej uzbrajajac sie domknie szyby :wink4: ,......

ale zatrzasniecie kluczykow w tak wyposazonej :audi: nie mozna nazwac przypadkiem :D[br]Dopisany: 07 Styczeń 2008, 00:36 _________________________________________________no chyba ze ktos sie potknie biegnac do auta i kluczyki mu wpadna wlasnie tam

No musze cię zmartwić niegdzie nie ma oznak zamka i co teraz :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze kiedys byl ,ale ktos wstawiajac nowy alarm po prostu wstawil zaslepke w miejsce zamka i dlatego myslisz ze go tam nie bylo z tego co wiem wszystkie audi maja zamek w bagazniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj nie doczytalem z tym zamkiem. w serwisie mozna zakupic zaslepki montowane zamiast zamkow. dzieki temu zlodziej nie ma mozliwosci wylamac zamka na sile. prawdopodobnie mamy taka wlasnie sytuacje w tym przypadku.

rzeczywiscie zamki sa domyslnie montowane, rowniez w tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz zbiliście mnie z tropu ale jutro dokładnie obejrze tylna klape czy coś tam jest, ale nie sądze bo osobne otwieranie kalpy bagażnika jest przy pomocy "pilota"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz zbiliście mnie z tropu ale jutro dokładnie obejrze tylna klape czy coś tam jest, ale nie sądze bo osobne otwieranie kalpy bagażnika jest przy pomocy "pilota"

osobne otwieranie maja kazde piloty typu scyzoryk,co nie przeszkadza temu,zeby zamek byl w bagazniku,w twoim przypadku jest zaslepka,zamka nie widac i wcale nie oznacza to ze fabrycznie go tam nie bylo.Fabryczny zamek bagaznika ma dwu-stopniowe polozeni w pierwszym zamykasz,krecisz delikatnie w prawo i kluczyk powraca w pozycje wyjsciowa,jak przekrecisz do oporu,to zamkniesz auto,ale jak bedziesz otwieral kluczem drzwi to bagaznik zostanie wciaz zamkniety,nie pamietam jak jest z pilotem czy tez jest zamkniety... :confused4:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2008, 23:21 _________________________________________________

witam wszystkich,ciekawi mnie ten wątek,u mnie szyby sie tylko otwieraja a nie domykaja,powie mi ktos dlaczego.

napisz cos wiecej czy kiedys tez sie zamykaly, moze dojdziemy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.Ja mam A4 z 96r i otwiera i szybki z kluczyka i domyka,w alarmie mam taki sam bajerek jak kolega,że jeśli rozbroję alarm,centralny sie otworzy a nie wsiądę to po kilkunastu sek uzbroi sie spowrotem i pozamyka wszystko .

fajy bajerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem. Szyby się zamykały po przytrzymaniu kluczyka w pozycji zamknij przez 3 sekundy ale dzisiaj podczas zamykania szyby się zatrzymały w połowie i przestało działać domykanie - co ciekawe od strony pasażera wszystko działa. Przez pewien czas działało to domykanie odwrotnie - to jest szyby się domykały jak trzymałem kluczyk w pozycji otwórz - teraz już działa to tylko od strony pasażera.

Zamykanie centralne działa bez problemów. Co może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe te szybki :th:

ciekawe w jakim celu otwierają te szyby przy otwieraniu drzwi.. :mysli:

bo zamykanie to rozumiem hehe

ma jeszcze jakieś opcje ten moduł konfortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe w jakim celu otwierają te szyby przy otwieraniu drzwi.. :mysli:

np. po to żeby przewietrzyć auto jak stoi parę ładnych godzin na słońcu latem bez wsiadania :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe te szybki :th:

ciekawe w jakim celu otwierają te szyby przy otwieraniu drzwi.. :mysli:

bo zamykanie to rozumiem hehe

ma jeszcze jakieś opcje ten moduł konfortu?

no jeszcze otwiera szyberdach i widzialem,ale w innym aucie ,jak wlacza sie radio, nota bene ciekaw jestem ,czy w audi jest to mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...