Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb z kluczyka


szpak

Rekomendowane odpowiedzi

... i brak szyberdachu. :wink:

Na co ci ten szyberdach??? co by czółko zjarać, jak jest klima to to zbędny bajer

Widzisz ... jadac wieczorkiem przez las lub powoli w trasie wole miec otwarty dach niz sie dusic nawet z klimą ;)

dokladnie tak .... B4 TDI to mialo ... to byly czasy ..... :)

jednak szyber daje duzo frajdy ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dziala w obie strony, ale niestety nie mam szyberdachu, a bardzo chcial bym :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i brak szyberdachu. :wink:

Na co ci ten szyberdach??? co by czółko zjarać, jak jest klima to to zbędny bajer

Widzisz ... jadac wieczorkiem przez las lub powoli w trasie wole miec otwarty dach niz sie dusic nawet z klimą ;)

dokladnie tak .... B4 TDI to mialo ... to byly czasy ..... :)

jednak szyber daje duzo frajdy ..........

Oj tak , łezka się w oku kręci jak sobie przypominam zloty ... jeździło się w otwartym dachu ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też działa domykanie z kluczyka :mrgreen: wyjawił mi to Pan, który zakładał mi alarm :razz:

szyber fajna rzecz np na pogodę taką jak dzisiaj w Wawie - bez klimy jeżdziłem :cool:

w poprzednim aucie miałem szyber i bardzo sobie chwaliłem - nie miałem klimy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwiu wezme sprzęt i ci ten szyber wyrezam na spocie ... tak po znajomości za free !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie domykanie szyb i szyberdachu działa ale otwieranie nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo sprobowalem domknac szyby wszystko elegancko.... no to sprobowalem otworzyc a wtedy nic... i to normalne ze szyby sie domykaja a drzwi sie nie rygluja?

juz wiem poprzedni wlasciciel powiedzial ze w servisie audi mu odlaczyli otwieranie drzwi z kluczyka... oczywiscie zeby utrudnic prace wlamywaczowi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamek na pilota z niestandardowego alarmu. w sumie mozna powiedziec ze nie z fabrycznego bo jest to alarm firmy cobra a oni wlasnie wyposazaja fabrycznie audi-ki w te bajery. nie mniej jednak tu moje pytanie. kiedys jak sie bawilem pilotem (programowanie i takie tam) domknely mi sie szyby. niestety ten wyczyn udalo mi sie zrobic tylko raz.

czekam na sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj dłużej przytrzymać przycisk do uzbrajania alarmu. Też mam niefabryczny i tak działało - no ale po odłączeniu akumulatora coś się spierr... i domyka szybki bez mojej zgody :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wrzuć fotkę pilota albo napisz model alarmu to ci napiszę jak zaprogramować domykanie szyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro wieczorem napiszę ci jak to zrobić muszę zerknąć w firmie na schemat bo dokładnie nie pamiętam tego modelu i nie chcę cie wprowadzić w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do domykania szyb to już w Golfach III na początku 90-tych lat były wersje z domykaniem :cool:

potwierdzam miałem Golfa III 97r. i miałem domykanie i otwieranie szybek z kluczyka

a w swojej A4 .... też to mam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego schiller żeby w twoim autku alarm domykał szyby musisz dołożyć dodatkowy sterownik np. unster firmy amt u mnie taki kosztuje 30 zł wystarczy podłączyć 4 przewody i będzie domykał szyby automatycznie po każdym załączeniu alarmu. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie sterowniki na stanie jak chcesz to mogę ci przesłać mogę też przygotować ci instalację żeby to łatwo było podłączyć (4 przwody) jeżeli masz trochę pojęcia o elektronice podłączysz bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...