Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Sprezyny obnizajace 35mm przod 30mm tyl firmy LOWTEC, probowal ktos ??


DJDAR3K

Rekomendowane odpowiedzi

I oto Polska walczyła :thumbup:

A teraz podaj dokładne namiary co, gdzie i za ile kupiłeś, bo już się trochę skołowałem o co dokładnie chodziło :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

foteczki juz wrzucilem do dzialu Moja A4, tutaj temat -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,15245.0.html

edmondo - chodzi Ci o sprezyny ? czy cos jeszcze? sprezyny kupilem w tuning-tec (http://www.tuning-tec.pl/) w krakowie..

Pozdrawiam

Tak, tak, o sprężyny.

Fakt, przecież na tej stronie już byłem :wallbash:

Chyba trzeba potrząchnąć kieszenią i zakupić cóś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz bierz sie za robote, mnie troche strasza teraz ze amorki nie wytrzymaja dlugo itd - moze zazdroszcza ze ladnie wyglada :D ale zobaczymy jak to bedzie,

ja tam bylem osobiscie wzialem jescze biale kierunki w blotnik i dali mi tam pare groszy upustu ;-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko wyglada teraz super.......aż sam się zaczołem zastanawiać nad małym obniżeniem...........nie wiesz czy maja takie spr. do avanta???

jak się jezdzi??? krawężniki nie przeszkadzają???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to powinni miec, jak sie jezdzi? hmmm napewno lepiej niz wczesniej ale przedtem mialem kiszke bo jedna sprezyna byla wyzsza i cale auto stalo wyzej... teraz jest duzo nizej czuc przy wsiadaniu :D i auto lepi sie do drogi, przedtem wolalem zwalniac bo mna przechylalo teraz sie nie obawiam... wiadomo sa granice..z kraweznikami trzeba obchodzic sie umiejetnie..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zalorzeniu gazu pojawil sie u mnie maly problem z zawieszeniem ...;/ Butla obciazyla troche tyl ii przy pelnym zbiorniku tyl poszedl w dol a przod do gory ...wyglada to strasznie badziewnie ...prawie identyko jak u kolegi DJDAR3K ...jak mierzylem ostatnio linijka to od opony do blotnika z tylu jest 4,5cm a z przodu 7,5 ;/ Zastanawiam sie nad tymi sprezynami co kolega zakupil ale sie boje ze to zbytno nie poprawii wygladu bo d*pa znowu zabardzo siadzie..najlepszym rozwazaniem bylo by chyba 60/40 ale wtedy bylo by kiepsko z amorami wiec odpada....ma ktos jakis pomysl ? Przez zalorzenem gazu zawieszenie w autko wygladalo tak: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,12358.0.html ....jak cos to moge pstryknac fote jak jest teras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

u mnie poszlo z przodu zdrowo ale tak jak mowie przedtem mialem inna sprezyne z przodu.. domyslam sie jak to teraz brzydko wyglada jak Ci podnioslo przod.. najlepiej by bylo jakby przod sie zglebil a tyl zostal.. musisz poszukac orginalnych sprezyn tylko nizszych np o 20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. problem dotyczy obniżenia zawieszenia o 35mm przód i 30mm tył w sedanie 1,6 z instalacją gazową i klimatyzacją . problem jest następujący-czy samochód będzie stał równo bo na standardowym zawieszeniu po założeniu instalacji gazowej tył troche opadł a przód delikatnie podniosło a i przed tym stał niebotycznie wysoko przodem. prosze o opinie tych którzy znają temat z doświadczenia a nie spekulantów.z góry dziękuje

Scaliłem tematy, po co zadajesz pytanie w jednym i zaczynasz drugi taki sam

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabryczne zawieszenie jest wysokie, jeżeli była duża różnica między przodem a tyłem to znaczy że sprężyny są zmęczone i nadają sie do wymiany.

Zbiornik z gazem będzie ten efekt potęgował. Zmiana na sprężyny obniżające z przodu i z tyłu powinna poprawić wygląd i wyrównać auto.

Mam obniżenie 60/40 i montaż zbiornika nie zmienił nic w wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zaczynac nowego tematu wiec spytam Was tutaj. Jak z tymi sprezynkami zakladal ktos je do zagazowanego auta z opadnietym tylkiem ? Jakie sa efekty? Po zalorzeniu -35/30 ? Widac nadal roznice? u mnie roznica miedzy tylem a przodem jest jakies 2-3cm wiec zastanawiam sie nad -45/-30. Pozniej wkleje foto to obadacie sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJDAR3K mozesz mi powiedziec czy po założeniu sprezyn , a było to w sierpniu , do dnia dzisiejszego stało sie cos złego z amorami ??? czy wszystko w normie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z komfortem ??? duzo twardziej ??? zakładałes na ori amory ???? ile zapłaciłeś ??? dzieki za info :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...