Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kilka fotek z bukowiny:

af556b11ec98da45m.jpg

159588e8c85a8b7em.jpg

6f738b457cd58c73m.jpg

effaace09d6bdc5fm.jpg

f7c461c2716e6cefm.jpg

a05f7983b177714dm.jpg

36522fd2bd044865m.jpg

Opublikowano

Ładny zderzak :decayed: swoją drogą kupując u Ciebie nie wiedziałem że wejdzie mi w kolor i ustawiłem sobie lakiernika

---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:38 ----------

ps. ale i tak go malowałem :wink:

Opublikowano
  • Autor

to jak masz dobrego lakiernika to zgłosze sie do pomalowania progów i zderzaka tył.

Opublikowano

ano mam ale 180km od poznania :D pasuje?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

jak ze przy aucie nic nie ruszone od dawien dawna

licze ze niebawem wpadną nowe graty na pokład.

Opublikowano
jak ze przy aucie nic nie ruszone od dawien dawna

licze ze niebawem wpadną nowe graty na pokład.

kupiles to ricardo ?
Opublikowano
  • Autor

wpadły na szpilki:

d54fd45fbdcec72fm.jpg

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

a na powaznie od poniedziałku auto rozbieram wewnątrz:)

Opublikowano

będzie się działo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

panowie .

ma problem z dokładka do zderzaka od rs6, nie podoba mi sie za bardzo jest za niska.

znalazłem coś takigo:

tyko czy nie będzie za wysoka z koleji:

DOKŁADKA ZDERZAKA MERCEDES CLC KLASE W203 od 2007 (2482175093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ewentualnie moze ktoś spotkał coś podobnego od jakiegoś auta w dobrych pieniądzach.

Opublikowano

super furka, rezanka w ciul, ale efekt miazdzy ;-D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

w koncu po wielu problemach z kupnem czarnej podsufitki . zamontowana.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dopiero teraz w sumie przez przypadek trafiłem na ten wątek i autko robi niesamowitą robotę :slina:

świetne mody robione z dbałością o każdy szczegół:slina: pięknie :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dopiero teraz w sumie przez przypadek trafiłem na ten wątek i autko robi niesamowitą robotę :slina:

świetne mody robione z dbałością o każdy szczegół:slina: pięknie :thumbup1:

dzieki wielkie.

ale wątek mega zaniedbany.

bo sporo nowego wleciał do auta od ostatnich fotek i opisu

moze w jesienno zimowe wieczory popstrykam fotki i z opsami powstawiam

---------- Post dopisany 30-10-2012 at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 19:01 ----------

felgi na na zime ori audi 17, ronal, 7/17, et42

7f76c4390675b9e8m.jpg

i zapowiedz:

dekory w kevlarze:

e076cb2c3d25fc11m.jpg

0de2f2285f7d7a03m.jpg

bedzie do tego jeszcze ramka mieszka w kevlarze i kiera połaczenie kevlaru ze skórą. i obszyte kilka gratów z wnetzra w skóre.

mysle ze z kremowym recaro bedzie to wygladało niezle:)

Opublikowano

Ragguś zaszalał z tymi dekorami:naughty: widziałem na fejsie niedawno:kox:

Opublikowano
  • Autor
Ragguś zaszalał z tymi dekorami:naughty: widziałem na fejsie niedawno:kox:

licze ze kiera zrobi jeszcze lepsze wrazenie:)

Opublikowano

w srodku bedzie syto :naughty: nie jeden chcialby takie letnie jak u Ciebie zimowki :decayed:

Opublikowano

zajebiasze dekory:jerk:

felgi dokładnie jak kolega wyżej pisze nie jeden chciałby takie letnie:wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

wnetrze mam w zasadzie poskładane. i teraz czas na zmiany zewnetrzne. do zderzaka rs4 który na aucie. wpadły progi z s4 i zderzak s4 tył. i całe auto zmienia kolor.

Opublikowano

jaki kolor wybrałes:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.