Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dioda led opiłowana na równo zeby rozpraszała.

http://s4.postimage.org/5rwg2m29l/klamka_4.jpg

Grzegorzu, miałbym prośbę, jeśli możesz i zechciałbyś ułatwić mi lub też innym montaż takiego podświetlenia klamek to czy pamiętasz może które kable w kostce odpowiadają za to podświetlenie? I takie pytanie czy jeśli w tylnych drzwiach mam korbki to czy kable od podświetlenia są doprowadzone do drzwi przynajmniej?:decayed:

ja mam korby z tylu i nie ma zadnych kabli, tylne klamki swieca mi po otwarciu drzwi, prad wzialem z lampi w boczku a przod z sterowania szybami, a ktory kabel to sam sprawdzisz, wielkiej filozofi nie ma plus minus i jak zaswieci dioda to podpinasz sie

Opublikowano

ja mam korby z tylu i nie ma zadnych kabli, tylne klamki swieca mi po otwarciu drzwi, prad wzialem z lampi w boczku a przod z sterowania szybami, a ktory kabel to sam sprawdzisz, wielkiej filozofi nie ma plus minus i jak zaswieci dioda to podpinasz sie

spoko tyle to wiem, ale tylne klamki i tak podświetlę tak jak i przednie, chodziło mi o ułatwienie co by na mrozie nie kwitnąć:decayed:

---------- Post dopisany 21-02-2013 at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 18:09 ----------

Ode mnie już pytanie nie aktualne, podświetlanie zrezane:wink:

Opublikowano

auto jest mega kozak !!! wyglada swietnie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Niedziela, popołudnie, okolice Rawicza, nie śmigałeś czasem tamtędy? :naughty:

Opublikowano

Pewnie jechal ale moze jeszcze byl nawalony to Cie nie widzial:grin:

Opublikowano
  • Autor
Niedziela, popołudnie, okolice Rawicza, nie śmigałeś czasem tamtędy? :naughty:

powrót z BT. leciały dwie b5. ciemna Lele i ja

trzeba było odezwac sie na cb

Opublikowano
Niedziela, popołudnie, okolice Rawicza, nie śmigałeś czasem tamtędy? :naughty:

powrót z BT. leciały dwie b5. ciemna Lele i ja

trzeba było odezwac sie na cb

Ciemnej nie przyuważyłem, ale te miętowe fele to mi pizły po oczach już z daleka :grin: Nie przyuważyłem, że masz CB :wink:

Opublikowano
  • Autor

DSC_8268.jpg

DSC_8292.jpg

Opublikowano

co tu dużo pisać, jest KOZAK :slina::slina::kox::kox::kox::banan::banan::banan:

Opublikowano

skąd Ty masz tyle śniegu?:decayed:

Opublikowano
  • Autor

w BT było tyle śniegu w weekend.

ale na tych zdjęciach i tak nie widać ile go naprawde jest.

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

2011.jpg2011

2013.jpg2013

znajdź 3 różnice

Opublikowano

1. nie świecą się soczewki

2. Lampy Usa

3. Brak ramki klubowej

4. Obie ręce na kierownicy

:grin:

Opublikowano

ja tam nie widzę różnicy :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

fotka auta przygotowanego do sezonu:

View image: DSC 8339

Opublikowano

Teraz co dwa miesiace bedzie nowy kolor :decayed::decayed: Ciekawie to wygląda, czekam na jakąś dobrą sesję

Opublikowano

wcześniejsza wersja bardziej mi się podobała :wink:

Opublikowano

Sympatycznie:decayed:

Widzę listwy z drzwi odleciały :naughty:

Tylko te małe listewki przy progach według mnie trochę szpecą..

Opublikowano
  • Autor

narazie są i bedą. nie ma ochoty na dospawywanie błotników jak narazie

Opublikowano

Grzechu, a srodek zrobiliscie tez na czerwono? Czy zostal banan?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.