Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te kolorki sa w pytke:decayed:

Opublikowano
na fotach jeszcze jakoś wygląda.

na żywo gorzej. sporo niedociągnięć i będą poprawki.

To jest szczerosc ;) ale tak na prawde to nawet na zywo ciezko na pierwszy a nawet drugi rzut oka ciezko cos zauwazyc ze jest nie tak. Autko w pytke ;)

Opublikowano

Wnetrze jest mega zrobione:slina: cos wyzej furka stoi niz wczesniej czy mi sie zdaje? No i czarny dach, lustra i alu:whistling::naughty:

Opublikowano
  • Autor

poszło około 10 mm w góre. i tak zostanie na tym zawiasie latem.

co do luster to czekana montaż fotochrom wnętrze + uszy.

szukam składanego prawego dużego polift.

Opublikowano

fotochrom sie bardzo przydaje ale znalezc prawe duze w fotochromie to raczej ciezko bedzie

Opublikowano
  • Autor
fotochrom sie bardzo przydaje ale znalezc prawe duze w fotochromie to raczej ciezko bedzie

wkład fotochrom mam.

mam też podstawę do składanego a4 b5

muze teraz zrobić hybrydę z lusterek z a4 b5 składanego i dużego prawego a6c5 składanego.

elektrykę do składania lusterek po zamknięci auta już ma ogarniętą.

wiec tylko czekam na tanie lusterko składane c5 po lifcie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dżizas chłopie!

To auto jest genialne! :jerk::kox:

wygląda świetnie!

Opublikowano

Wnętrze jest szykowne, sam bym chciał mieć tak doposażony egzemplarz:kox: Radio to ori rnse czy jakiś chińczyk? Jesli chińczyk to jak się sprawuje, jesteś zadowlony?

Opublikowano
Wnętrze jest szykowne, sam bym chciał mieć tak doposażony egzemplarz:kox: Radio to ori rnse czy jakiś chińczyk? Jesli chińczyk to jak się sprawuje, jesteś zadowlony?

chinczyk na windowsie:wink:

DEDYKOWANE AUDI A4/SEAT EXEO OD ARTAX-T2S PROMOCJA (3400116017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szafa Ty sie nie pytaj tylko wpadnij w sobote na zlota:decayed:

Opublikowano
Wnętrze jest szykowne, sam bym chciał mieć tak doposażony egzemplarz:kox: Radio to ori rnse czy jakiś chińczyk? Jesli chińczyk to jak się sprawuje, jesteś zadowlony?

chinczyk na windowsie:wink:

DEDYKOWANE AUDI A4/SEAT EXEO OD ARTAX-T2S PROMOCJA (3400116017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szafa Ty sie nie pytaj tylko wpadnij w sobote na zlota:decayed:

Dzięki:wink: Chciałbym ale raz, że w pracy będe a 2 mam jeszcze kupe rzeczy do zalatwienia na wesele, a zostały tylko 3 tygodnie i zaczyna brakować czasu :wallbash:Nawet jeszcze nie mam auta które by mnie zawiozło:whistling:

Opublikowano
Wnętrze jest szykowne, sam bym chciał mieć tak doposażony egzemplarz:kox: Radio to ori rnse czy jakiś chińczyk? Jesli chińczyk to jak się sprawuje, jesteś zadowlony?

chinczyk na windowsie:wink:

DEDYKOWANE AUDI A4/SEAT EXEO OD ARTAX-T2S PROMOCJA (3400116017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szafa Ty sie nie pytaj tylko wpadnij w sobote na zlota:decayed:

Dzięki:wink: Chciałbym ale raz, że w pracy będe a 2 mam jeszcze kupe rzeczy do zalatwienia na wesele, a zostały tylko 3 tygodnie i zaczyna brakować czasu :wallbash:Nawet jeszcze nie mam auta które by mnie zawiozło:whistling:

Jedź swoim :wink:

Opublikowano

trochę przekombinowane jak dla mnie, auto pomarańczowe, koła czarne, fotele kremowe, dekory żółte:thumbdown:

gdyby dekory były czarne pod koła byłoby duuużo lepiej, albo chociaż pomarańczowe pod auto....

Opublikowano
Wnętrze jest szykowne, sam bym chciał mieć tak doposażony egzemplarz:kox: Radio to ori rnse czy jakiś chińczyk? Jesli chińczyk to jak się sprawuje, jesteś zadowlony?

chinczyk na windowsie:wink:

DEDYKOWANE AUDI A4/SEAT EXEO OD ARTAX-T2S PROMOCJA (3400116017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szafa Ty sie nie pytaj tylko wpadnij w sobote na zlota:decayed:

Dzięki:wink: Chciałbym ale raz, że w pracy będe a 2 mam jeszcze kupe rzeczy do zalatwienia na wesele, a zostały tylko 3 tygodnie i zaczyna brakować czasu :wallbash:Nawet jeszcze nie mam auta które by mnie zawiozło:whistling:

Jedź swoim :wink:

Jechałbym jak by to nie było kombi, a druga sprawa nawet jak bym chciał to nie wjadę z powodu krawężnika i torów tramwajowych:grin:

Opublikowano

To jedź swoim na lawecie :grin:

Opublikowano
Wnętrze jest szykowne, sam bym chciał mieć tak doposażony egzemplarz:kox: Radio to ori rnse czy jakiś chińczyk? Jesli chińczyk to jak się sprawuje, jesteś zadowlony?

chinczyk na windowsie:wink:

DEDYKOWANE AUDI A4/SEAT EXEO OD ARTAX-T2S PROMOCJA (3400116017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szafa Ty sie nie pytaj tylko wpadnij w sobote na zlota:decayed:

to nie lepiej kupić używkę rns-e za 1500 niż to za 2 kafle??!!

Opublikowano
Wnętrze jest szykowne, sam bym chciał mieć tak doposażony egzemplarz:kox: Radio to ori rnse czy jakiś chińczyk? Jesli chińczyk to jak się sprawuje, jesteś zadowlony?

chinczyk na windowsie:wink:

DEDYKOWANE AUDI A4/SEAT EXEO OD ARTAX-T2S PROMOCJA (3400116017) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

szafa Ty sie nie pytaj tylko wpadnij w sobote na zlota:decayed:

to nie lepiej kupić używkę rns-e za 1500 niż to za 2 kafle??!!

RNSE to dziadostwo przy tym:whistling:

a dlaczego?

masz do dyspozycji ledwo 2gb czytnik kart, byle co zeby odpalic musisz dokupić moduł(DVD/TV/BT itd), a tu masz wszystko wbudowane i do tego na widnowsie CE, odblokowujesz system to i vaga zaisntalujesz:whistling: a pewnie i wyświetlacz lepszy jakosciowo juz niż stare RNSE:wink:

Opublikowano
fioletowy moze bedzie na wiosnę:)

a kiedy auto było kremowe?? Tak jak na zdjęciu które masz u dołu??

Opublikowano

w marcu.

Opublikowano

To można by wrzucić w opisik stage na kremowo i byłby komplecik :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

amerykanie zrobili klona:

waterfest_19_2013_212.jpg

moje:

DSC_8893.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.