Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WROCŁAW - szukam dobrego warsztatu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Proszę o namiary osób z Wrocławia o jakiś dobry i sprawdzony warsztat samochodowy.

Pozdrawiam

Opublikowano

Koło Jetronik jest bardzo dobry nie wiem jak się nazywa :roll:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,

Polecam CHUDYK AUTO, boczna Opolskiej - niedaleko Jetronic :wink:

korzytam z ich usług już ze 2-3 lat

pozdrawiam

Easy Rider

Opublikowano

Wroclaw ul. Koszycka 4 - Mechanika, naprawy kompleksowe, naprawy zawieszenia itp , Elektryka ...

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

Odświeżam temat, Szukam dobrego warsztatu, gdzie profesjonalnie i w rozsądnych pieniądzach mogę serwisować swoje autko :wink: . Chciałbytm związać się z jednym warsztatem na dłuzej :mrgreen: . Aktualnie chodzi mi o wymiany filtrów i oleju i ogólne sprawdzenie A4.

Swego czasu korzystałem z Autoexpress na Miedzyrzeckiej. Wiem, że Jetronic zajmuje się też takimi rzeczami chyba (i dodatkowo wirusuje autka co by wiele ułatwiło).

Pzdr,

TS

Opublikowano

Jetronik jest git

Poza tym diagnostykę i inne naprawy sfery elektrycznej zawsze robię w:

Botronic

Ul. Smętna 15

348-42-90

mgr. inż. Krystian Borkowski

Bardzo dobry spec.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

www.rs.s-auto.com

RS SERWIS

Dwa dodziały Owsiana i Szybowcowa. Jak zajedziesz powołaj się na Piotrka z firmy Easy Rider.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja podobnie jak Easy Rider serwisuje swoje autko i żonki u CHUDYKA. Misiek to fachura i ma rozsądne ceny usług. Polecam.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam,

Ja z kolei zdecydowanie odradzam RS-Serwis. Przynajmniej ten na Szybowcowej. Ostatnio robilem tam wymiane oleju, i inne drobne sprawy. Koles meczyl sie z tym chyba ze 3 godziny. Do tego wszystkiego ceny maja jak w ASO. Z ciekawosci spytalem o wymiane rozrzadu i ze zdziwieniem patrzylem na goscia, ktory krzyknal mi cene 30% wyzsza niz to co dzien wczesniej krzyczeli w ASO na Karkonoskiej!

Byc moze trafilem na nieodpowiedniego czlowieka, ktory sie po prostu nie znal, ale jak czekalem na swoje auto to widzialem kolesia, ktory wpadl wymienic przepalone zarowki od pozycyjnych w swojej A4-ce. Zajelo mu to jakies 30-45 minut :] Tak sie sklada, ze dzien wczesniej wymienialem u siebie i mimo, ze robilem to pierwszy raz w zyciu to zajelo mi to jakies 15 minut. Pozostawie to bez komentarza... :)

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 01-03-2007, 10:15 ]

najpierw poszukaj regulaminu a pozniej pisz posty.Nastepny bedzie juz kasowany

Opublikowano

gość może bierze stawki godzinowe ?? (naliczanie sekundowe) :evil:

Opublikowano
gość może bierze stawki godzinowe ?? (naliczanie sekundowe) :evil:

No właśnie rzecz w tym, że nie, płaciłem za usługę. Ale mam pewne podejrzenie, że mechanicy są tam rozliczani godzinowo właśnie i stąd taka ich praca leniwa... :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

....

Opublikowano

Przesadzacie wpadając w entuzjazm - u Romka czyli w RS Serwis wcale nie jest tak super.

Jakiś czas temu robiłem u nich rozrząd na swoim ADRze i koleś (stały mechanik) przy mnie się uczył wszystkiego - łącznie ze zdejmowaniem zderzaka.

O tym, że są różne napinacze (stare i nowe) dowiedział się ode mnie.

Cen części wcale nie mają konkurencyjnych - opłaca mi się zamawiać i płacić za przesyłkę (legal paragon) - innym się opłaca a im nie?

Jeśli chodzi o proste naprawy - cenowo dużo lepiej wypada Autoexpres.

Ale może po prostu jestem zbyt wymagającym klientem.

P.S.

Chciałbym zobaczyć jak kolega z postu wyżej serwisuje swoje RS4 w RS Serwis :):a4fan:

Opublikowano

...

Opublikowano

...

Opublikowano

tomekqwe, bratku najpierw przeczytaj regulamin a potem pisz gdzie masz ochotę :bicz:

  • 2 lata później...
Opublikowano

polecam serwis na sleznej ln stanko tel 17-753-57-37 znaja se na rzeczy ceny bardzo konkurencyjne szybko i dobrze robia

Opublikowano

Ten temat jest sprzed 3 lat.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.