Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zniżkę na pobyt dostali Państwo 30%, darmowy parking (7zł/doba za samochód), dwa pokoje gratis dla organizatorów.

pokoje dla organizatorów dostaliśmy dopiero gdy poinformowałem panią o rezygnacji,jednym z powodów rezygnacji był brak odpowiedzi z państwa strony,w sobotę mówiłem,że muszę mieć odpowiedz najpóźniej do środy,gdyż najpóźniej w czwartek musieliśmy dać odpowiedz w Arkadzie.

notabene,wcześniej nie wymagaliśmy od państwa darmowych pokoi dla organizatorów,prawda?

pieniądze które w ten sposób mieliśmy zaoszczędzić miały iść na dopłatę do zloty,gdyż umówiliśmy się na cenę 250zł,a w sobotę okazało się,że cena podskoczyła do 259zł + 7zł korkowe.

9zł x 160osób = 1440zł

264zł x 4osob = 1064zł

------

376zł

więc i tak z kolega musielibyśmy dopłacić do zlotu 376zł z własnej kieszeni,a i tak z własnych pieniędzy mieliśmy kupić soki,napoje gazowane,wodę,co daje dodatkowe przynajmniej 1000zł

więc w piątek zrobimy większa obiadokolację, gdyż w Pile podobno nie dostali Państwo wyżywienie takiego jakie by spełniało Państwa oczekiwania.Dlatego zrobiliśmy dopłatę do obiadokolacji, by zadowolić gusta wszystkich gości.

po jaką cholerę(za przeproszeniem) zamawiałbym dodatkowe jedzenie do obiadokolacji?

przecież od początku głównym atutem,według pani,było wyżywienie oferowane przez państwa ośrodek,smacznie,a przede wszystkim dużo,zamawiałbym dodatkowe jedzenie żeby co?,ludzie nabrali w kieszenie,czy patrzeli na nie?,nie rozumiem pani rozumowania.

proszę prześledzić naszą korespondencję meilową (ja niestety skasowałem),w zapotrzebowaniu wyraźnie napisałem

piątek -obiadokolacja

-impreza

sobota -śniadanie

-obiadokolacja

-impreza

niedziela -śniadanie

następnie przysłała pani wasza wycenę,okazała się sporo ponad nasze możliwości,więc zaproponowałem,a o ile pamiętam(choć nie jestem pewien),to pani zaproponowała,żeby opóźnić obiadokolację do godz 20.00,dokupić dodatkowe jedzenie i potraktować całość jako imprezę.

przyjazd do ośrodka w ofercie był o godz 15.00,o godz 16.00 miał być podany żurek,proszę powiedzieć w jakim celu,skoro według pani,obiadokolacja miała być podana o normalnej porze,czyli o 18.00.

To co Pan Tomasz pisał, że liczyliśmy że Państwo kupią wódkę u nas to jest nieprawda, bo zdawaliśmy sobie sprawę, że alkohol przy pobycie integracyjnym jest we własnym zakresie.

proszę sobie przypomnieć słowa pani szefa,powiedział,że jeżeli nie będziemy kupować alkoholu w bufecie,to musimy dopłacić 7zł/osoba korkowego,wcześniej nie było o tym mowy,więc skoro napisała pani,że zdawaliście sobie sprawę,że będziemy mieli własny alkohol,go dlaczego nie wspomnieliście o korkowym gdy robiliście wycenę zlotu?

zanim zarzuci pani komuś kłamstwo,proszę się wcześniej zastanowić.

Nie przedstawił Pan dokładnie swoich oczekiwań co do pobytu, rozmowy nadal trwały,aż do momentu aż pojechał Pan do Arkady i podpisał z nimi umowę, po czym poinformował Pan nas o rezygnacji. Po takim zachowaniu nie dziwi mnie, że nie może Pan znaleźć sponsora na pobyt grupy.

to w jaki sposób ustaliliśmy cenę,w jaki sposób wyliczyliście koszt pobytu,skoro nie wiedzieliście czego oczekujemy?

przecież w sobotę mieliśmy podpisać umowę.

jeszcze raz powtarzam,w sobotę wyraźnie mówiłem pani,że odpowiedz muszę mieć najpóźniej do środy,chyba nawet w poniedziałek poinformowała mnie pani,że przedstawiła naszą propozycję właścicielowi ośrodka i w dniu następnym z całą pewnością da pani odpowiedź,co nie nastąpiło.

Mimo tego postaraliśmy się dzięki zaproponowanym zniżkom zejść z ceną całkiem blisko cen Arkady.

proszę przestudiować ofertę Arkady,cena względem oferty.

prawda jest taka,że zobaczyliście na naszej stronie wątek zlotowy,poczuliście się pewnie i pomyśleliście,że można by wycisnąć jeszcze parę złoty.

a teksty pani szefa,dosłowny cytat: jeździcie takimi autami,a nie stać was na dopłacenie tych paru złoty?,były co najmniej nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chlopaki mam problem pewnie zaraz bedzie cie na mnie krzyczec ze w tym watku sie o tym nie mowi ale widze ze sami fachowcy sa w jednym fdziale wie moje pytanie brzmi musz kupic wachacze gorne przednie i teraz ktore wziasc lamforder 150 zl szt. czy febi 120 zl szt. tylko nie krzyczcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chlopaki mam problem pewnie zaraz bedzie cie na mnie krzyczec ze w tym watku sie o tym nie mowi ale widze ze sami fachowcy sa w jednym fdziale wie moje pytanie brzmi musz kupic wahacze gorne przednie i teraz ktore wziasc lamforder 150 zl szt. czy febi 120 zl szt. tylko nie krzyczcie

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pytam bo do 21 musze dac odpowiedz ktore biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: chlopaki mam problem pewnie zaraz bedzie cie na mnie krzyczec ze w tym watku sie o tym nie mowi ale widze ze sami fachowcy sa w jednym fdziale wie moje pytanie brzmi musz kupic wahacze gorne przednie i teraz ktore wziasc lamforder 150 zl szt. czy febi 120 zl szt. tylko nie krzyczcie

:polew: :polew: :polew: :polew:

mistrz :polew: :polew: :polew:

no ale jak ktoś wie,to niech pomoże koledze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pytam bo do 21 musze dac odpowiedz ktore biore

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html

juz patrzylem tyylko hcodzi mi czy te ceny sa tego warte czy nie drogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znamy już obydwa punkty widzenia i decyzje są już podjęte

proponuję zaktualizować listę wpłat i może uda mi się z rezerwowej wyskoczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pytam bo do 21 musze dac odpowiedz ktore biore

http://www.a4-klub.pl/smf/all_ranking_wahaczy-t11963.0.html

juz patrzylem tyylko hcodzi mi czy te ceny sa tego warte czy nie drogo

lamfordar panie kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znamy już obydwa punkty widzenia i decyzje są już podjęte

proponuję zaktualizować listę wpłat i może uda mi się z rezerwowej wyskoczyć :D

spoko Pepinek,będziesz miał miejsce,choćbym miał oddać Ci własne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znamy już obydwa punkty widzenia i decyzje są już podjęte

proponuję zaktualizować listę wpłat i może uda mi się z rezerwowej wyskoczyć :D

jak już wcześniej napisałem 100 zł na moje konto i was gdzieś wcisne, np do basenu w albatrosie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Pepina. Weryfikować listę i tych co nie zapłacili wywalić w szczególności dotyczy to Madasa. :polew::kox:

pamiętaj że madas wie gdzie mieszkasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że znamy już obydwa punkty widzenia i decyzje są już podjęte

proponuję zaktualizować listę wpłat i może uda mi się z rezerwowej wyskoczyć :D

spoko Pepinek,będziesz miał miejsce,choćbym miał oddać Ci własne :wink4:

Zawsze może być pierwszy raz .. ale od tylu lat zaglądam na różne zloty, że chyba jeszcze nie było przypadku żeby zabrakło miejsc ;)

no i kombi jest duże a Pepin miął przydomek krótki to i się zmieszczę

(Pepin- król Italii s. Karola Wielkiego - o ile dobrze pamiętam :) )

BTW1.

Dziękuję ... oddać własne .. liczyłem na współdzielenie jakieś ....

BTW2.

Skoro się technicznie zrobiło .. kupię dolne listwy drzwiowe do B7 S4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Pepina. Weryfikować listę i tych co nie zapłacili wywalić w szczególności dotyczy to Madasa. :polew::kox:

oj jak ja Cię dorwę w sidła :bicz3: :bicz3: :bicz::baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Pepina. Weryfikować listę i tych co nie zapłacili wywalić w szczególności dotyczy to Madasa. :polew::kox:

oj jak ja Cię dorwę w sidła :bicz3: :bicz3: :bicz::baseball:

Madas, a frytki masz dzisiaj ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Pepina. Weryfikować listę i tych co nie zapłacili wywalić w szczególności dotyczy to Madasa. :polew::kox:

oj jak ja Cię dorwę w sidła :bicz3: :bicz3: :bicz::baseball:

Adas ale ty teraz jesteś w wadze lekkiej, :gwizdanie: :cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Pepina. Weryfikować listę i tych co nie zapłacili wywalić w szczególności dotyczy to Madasa. :polew::kox:

oj jak ja Cię dorwę w sidła :bicz3: :bicz3: :bicz::baseball:

Adas ale ty teraz jesteś w wadze lekkiej, :gwizdanie: :cool1::decayed:

więc dlatego to weronika będzie biła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegę Pepina. Weryfikować listę i tych co nie zapłacili wywalić w szczególności dotyczy to Madasa. :polew::kox:

oj jak ja Cię dorwę w sidła :bicz3: :bicz3: :bicz::baseball:

Adas ale ty teraz jesteś w wadze lekkiej, :gwizdanie: :cool1::decayed:

więc dlatego to weronika będzie biła :naughty:

Jeśli tak to ja się piszę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...