Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] OGrowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A o której w Sączu spoty ? Rano muszę zrobić kilka bzdur przy aucie a po południu miałem gdzieś lecieć z rodzinką.

o 16:wink:, to zrób sobie wycieczkę do sącza, lody mają za***iste:wink:, ja lecę rano na Słowacje, i potem wpadam do Sącza:wink:

Światowy człowiek jesteś ;-) Mógłbyś zabrać opalarkę czy co tam masz do podgrzania lakieru do bagażnika ? Jakbym wpadł to może bym pożyczył zamiast zawracać Ci głowę któregoś wieczoru. Tylko nie obiecuje że będę w Sączu :/

nie mam tego w domu, w tygodniu wezmę z roboty:wink:

Opublikowano
  • Autor

oka, to daj znać jak ją będziesz miał ;-)

Opublikowano

ok:wink:

Opublikowano

Jakbyś sie Ogr nudził to wpadnij po drodze na Prokocim - chętnie oblookam legni setup na żywo ;) Bo niewiem jak gwint ustawić :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jakbyś sie Ogr nudził to wpadnij po drodze na Prokocim - chętnie oblookam legni setup na żywo ;) Bo niewiem jak gwint ustawić :decayed:

nisko ;-)

Nudzić się nie będę, chyba że któregoś wieczora, podsyłam Ci PW.

Opublikowano
Jakbyś sie Ogr nudził to wpadnij po drodze na Prokocim - chętnie oblookam legni setup na żywo ;) Bo niewiem jak gwint ustawić :decayed:

Piotrek najlepiej tak:naughty:

DSC_9100.jpg

Opublikowano

Poznasz moją żonę - pogadamy :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Powolutku, pocichutku, chrup, chrup ;-)

u2emy5a5.jpg

Opublikowano
  • Autor

Podawalem juz ale masz:

Felgi: 18/8.5 ET56

Opony: 215/40

Dystans przod: 17mm

Dystans tyl: 20mm

Narazie wisi na poziomie 60cm. Wiem ze jeszcze moznaby je wypchac, wstawic odboje na tyl itp itd ale narazie tak zostaje.

Opublikowano
Powolutku, pocichutku, chrup, chrup ;-)

http://img.tapatalk.com/d/14/05/30/u2emy5a5.jpg

plastikowe szybko wypala, z metalowym gorzej, czekam aż mi się ułozy :grin:

Opublikowano
Powolutku, pocichutku, chrup, chrup ;-)

http://img.tapatalk.com/d/14/05/30/u2emy5a5.jpg

plastikowe szybko wypala, z metalowym gorzej, czekam aż mi się ułozy :grin:

Ty a co zrobiłeś z plastikami z przodu, bo mnie wnerwia ta dziura między blacha a plastikiem:thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Przerzucilem sie na wiekszy gabaryt. Teraz bede kolekcjonowal hample ;-)))

8e5ejavu.jpg

Opublikowano
Przerzucilem sie na wiekszy gabaryt. Teraz bede kolekcjonowal hample ;-)))

Coś tam wynalazł?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Masz foto wyzej.

Ciagle tylko tyl stoi w miejscu :-/

Opublikowano
Masz foto wyzej.

Ciagle tylko tyl stoi w miejscu :-/

A bo byś Q kupił i byś miał pole do popisu :decayed:

Opublikowano
Przerzucilem sie na wiekszy gabaryt. Teraz bede kolekcjonowal hample ;-)))

http://img.tapatalk.com/d/14/06/04/8e5ejavu.jpg

widze że Ci nie dadzą spokoju, jaka tarcza teraz 345?:naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Przerzucilem sie na wiekszy gabaryt. Teraz bede kolekcjonowal hample ;-)))

http://img.tapatalk.com/d/14/06/04/8e5ejavu.jpg

widze że Ci nie dadzą spokoju, jaka tarcza teraz 345?:naughty:

No wlasnie, mialo byc pod 330 ale pewnie zaraz bym zalowal ze nie poszedlem dalej ;-)

Nowy zimowy setup ;-))))

7e6yzunu.jpg

Naciapane z bagaznika ...

Edytowane przez OGr

Opublikowano

Wariat :decayed: Zrób kiedyś zdjęcie całej kolekcji :grin:

Opublikowano
  • Autor

Wariat :decayed: Zrób kiedyś zdjęcie całej kolekcji :grin:

Hehe, kiedys wrzucalem na BT fotke, wyszlo cos 24 czy 26 opon + czesc na felgach ale cale szczescie czesc juz sprzedana ;-)))

A tak BTW nie szukasz czasem opon 245/40 do swojego RSa ;-) ?

Naciapane z bagaznika ...

Edytowane przez OGr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.