Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRB] Srebrny Avancik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dsc04509t.jpgdsc04505l.jpg dsc04507u.jpgdsc04512l.jpgdsc04579q.jpgdsc04564.jpgdsc04569v.jpgdsc04576fm.jpgdsc04567.jpg Witam wszystkich :bry: ,oto opis mojej fury!!!Jak juz wszyscy wiedza jest to Audi A4 Avant (B7) 1.9 TDI 116KM (kolor: LY7W silbersee metallic

) a wyposazenie ma nastepujace:

-ABS

-ESP

-6 poduszek powietrznych

-automatyczna klimatyzacja

-elektryczne szyby i lusterka

-komputer pokladowy FIS

-sensor deszczu

-sensor zmiezchu

-szyby domykane z pilota

-funkcja "Coming/Leaving Home"

-navi BNS 5.0 z MMI+MP3

-przygotowanie pod telefon z funkcja Bluetooth

-reling chrom

-halogeny przeciwmgielne

-samosciemniajace lusterko wewnetrzne

-alufelgi

Planowane modyfikacje :mysli: -zalozenie tempomatu

-przyciemnienie szyb (GOTOWE)

-pozatym nieplanuje wiecej zmian podoba mi sie taka jak jest :>

Opublikowano

Ładna :) kierownicę bym tylko zmienił na skórzaną, najlepiej multifunkcję.

Opublikowano

Ładna :wink4:, ale plany skromne (jak na razie, co na pewno się szybko zmieni).

Tam się prosi RNS- E !!! :naughty:

Opublikowano

Ja bym felgi zmienił na większe a te na zimę zostawił bo jak na mój gust to średnio to wygląda na tym aucie.

Poza tym :good:

Opublikowano

Zacny wozik i ładny kolorek

Opublikowano

Ładny avancik.Zmień kierę na skórzaną,bo te plastikowe :sick3:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wkoncu przeprowadzilem pare modow :> wiem ze sa to niewielkie zmiany ale ciesza :rolleyes: 1.)oslony podszybia dsc04867o.jpg 2.)znaczek S-line dsc04875t.jpg 3.)dywaniki gumowe (na zime :good: ) dsc04882.jpg4.)rameczki klubowe (dzieki Jarko :notworthy: ) dsc04872bt.jpg

dsc04890r.jpg 5.)alufelgi na zime dsc04895i.jpg

Opublikowano

Fajne B7, a znaczek s-line przyczepiłeś bo?

Opublikowano
  • Autor

Fajne B7, a znaczek s-line przyczepiłeś bo?

Tak poprostu przyczepilem dla bajeru,moze kiedys zaloze zderzaki z S-lina ale narazie tylko znaczek :confused4:
Opublikowano

wieksza fela + gleba sie klania..

srodek :good:

No i cos z moca lepiej zrobic to bida straszna

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Fajny avancik prawie taki jak mój :gwizdanie: życzę bezawaryjności pozdrawiam

ps. przyciemnij szyby i będzie :good:

Opublikowano

To s-line to trochę jak znaczek M na beemce 316 :wink4: reszta modów całkiem ok.

Opublikowano

Ściema szybek jak najbardziej będzie :good: , a do tego znaczka s-line jeszcze dołóż zderzaczek s-line.

Opublikowano

I na listwach oczywiście :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ściema szybek jak najbardziej będzie :good: , a do tego znaczka s-line jeszcze dołóż zderzaczek s-line.

I na listwach oczywiście :naughty:

Takie mam plany z dolozeniem pakietu S-line ale kiedy do tego dojdzie to jeszcze niewiem :mysli: bo obecnie mam inne wydatki (synek juz w drodze!!!! :lol1::decayed: :decayed: )
Opublikowano

Ściema szybek jak najbardziej będzie :good: , a do tego znaczka s-line jeszcze dołóż zderzaczek s-line.

I na listwach oczywiście :naughty:

Takie mam plany z dolozeniem pakietu S-line ale kiedy do tego dojdzie to jeszcze niewiem :mysli: bo obecnie mam inne wydatki (synek juz w drodze!!!! :lol1::decayed: :decayed: )

To gratulacje :drunk: :drunk:

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Pierwszy mod po prawie 2 latach uzytkowania :embarrassed: ciemne szybki z tylu :good: :good: dsc07243as.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.