Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

no zakup pierwsza klasa tym bardziej ze lampki sa nowki niesmigane czysciutkie.

A cena jaka atrakcyjna :kox:

Sprawdzalismy wczoraj i h7 pasuje ladnie w to gniazdo :good:

:kox: dobrze ze sie wstrzymałem troszkę i zakupiłem ori :naughty: a już tylko było tknąć i bym brał zamienniki z allegro :wink4: narazie pojężdzę na zwykłej h7 a z czasem myślę że się pojawi xenio 6000k :mysli::kox: na chwile obecną kupiłem postojówki diodowe niebieskie :naughty::evil::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kup zrstaw na małej przetwornicy, wszytko będzie jak fabryczne, tylko wtyczka w przetwornicy inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze gniazdo jest na D2S ale cena za przetwornicę i to w dodatku za sztukę mnie przeraża :shocked::zemdlal:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 06:05_________________________________________________plus palniki w granicach 120-150 zł sztuka np: http://moto.allegro.pl/item651876452_zarnik_xenon_ksenony_philips_d2s_85122_35w_w_wa.html :mysli: i wychodzi extra koszt :zemdlal::smutas:

ja wyczekalbym i kupil uzywane przetwornice Valeo. z twoim talentem do wyczekiwania okazji mozesz miec caly komplet z zarnikami za 500 - 600 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowanie używanych przetwornic jest bardziej ryzykowne niż kupowanie zestwu (w nim chociaż mamy gwarancję, a wygląd i efekt świetlny jest dokładnie taki sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowanie używanych przetwornic jest bardziej ryzykowne niż kupowanie zestwu (w nim chociaż mamy gwarancję, a wygląd i efekt świetlny jest dokładnie taki sam)

ja bym podjął takie ryzyko. jest ryzyko - jest przyjemność. :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: zastanawia mnie tylko po co? bo producent ich używa? bo są droższe? bo może idelanie będą pasować w miejsce pod lampą? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie wykręciłem te nieszczęsne śróby było jedne podejście ale skapitulowałem...A teraz drugi problem...próbuję zamontować silniczek do regulacji w nowej lampie no i jest super problem.Silniczek idealnie wchodzi i zakręca w jego mocowanie ale jest problem z tą kuleczką na końcu silniczka.Nie che za chiny wskoczyć w mocowanie platikowe odbłyśnika...Wydaje mi się że jest po prostu za krótka żeby sięgnąć do tej szelinki w odbłyśniku.Takie mam wrażenie...Próbuję jak najmocniej przyciągnąc odbłyśnik ale to jest maksimum i więcej nie chce podejść i nie wiem co teraz z tym począć.Mam silniczki z SkodyFabii takie jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item659680944_skoda_fabia_silniczek_regulacji_reflektora_ori.html I nie wiem co teraz z tym zrobić?jakieś śróby góre poluzować czy co???PS jeszcze jedna sprawa czy stare wtyki do kierunków pasują do nowej lampy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz ustawić silniczki w pozycji maksymalnie wysuniętej oraz odbłyśnik lampy ustawić możliwie jak nabliżej silniczka. U mnie w jednej lampie poszło jak po masle a w drugiej nakombinowałem się mocno. Było ciężko ale w końcu się udało. Pokręć na maksa śrubami regulacji lamp, ale z czuciem. Nic nie rób na siłę, bo możesz urwać zaczepy na których "wisi" regulowany odbłysnik.

W kwestii wtyczek kierunków, ja przełożyłem od starej lampy i zagrało.

[edit]

Ja miałem silniczki od Punto II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super udało się teraz tylko czekać na piękną pogodę i montować :)

Już zamontowane :naughty::kox: na razie na zwykłej h7 :disgust::wstydliwy: ale z czasem na pewno pojawi się xenio 6000k :decayed: pozostało mi tylko ustawić ładnie lampki i można śmiało się lansować po mieście z nowo dokonanym modem :cool1:

dsc04525c.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Kupiłem takie reflektorki ori Valeo

http://www.swietlica_szkolna.republika.pl/images/valeo_s1.jpg

http://www.swietlica_szkolna.republika.pl/images/valeo_s.jpg

i szukam dekielków do nich bo niestety nie było. Dla pytalskich zapłaciłem 250 zł za komplet :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Kupiłem takie reflektorki ori Valeo

http://www.swietlica_szkolna.republika.pl/images/valeo_s1.jpg

http://www.swietlica_szkolna.republika.pl/images/valeo_s.jpg

i szukam dekielków do nich bo niestety nie było. Dla pytalskich zapłaciłem 250 zł za komplet :>

zaplaciles 250 bo nie sa kompletne wlasnie. bedziesz mial duzy problem ze znalezieniem dekli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do Aso może będą mieli :gwizdanie: czy mi sie wydaje czy drugie ucho nie ma otworu na śrubę mocującą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie ma. Uszy były dorabiane, nie przeszkadza mi to bo są w profesjonalnym zakładzie przyspawane i jakby były otwory to bym się nawet nie zorientował. No to trzeba będzie ruszyć głową :mysli: i coś kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o wskazowke gdzie kupic lampy zespolone depo do niuni.. na allegro nie ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawci_o nie szukaj tylko na alledrogo poszukaj równiez na innych stronach aukcyjnych lub w zwykłych ogłoszeniach :wink4: trochę cierpliwości a może i Tobie sie uda kupić ori lampy w cenie zamienników "depo" albo "tyc" tak jak mi się udało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważny jest także stan lamp, można mieć dziesięcioletnie ori lub nówki zamienniki. Co do wyboru zdania będą podzielone, ja jednak wybrałem to drugie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...