Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Faktycznie sprawdziłem i tak jest. Kostka od podnośnika pasuje idealnie. Można zaoszczędzić około 100zł, gdyż takie kostki są w każdym aucie co ma elektryczne podnośniki szyb - a jest ich dość sporo.

Pasuje wsio tak jak trzeba :

38876004.th.jpg

10421756.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka może być przyczyna że lewa lampa świeci znacznie niżej niż prawa mimo takiej samej ustawionej regulacji i odpowiednim spasowaniu? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lampy masz ustawione dobrze ?? Nie chodzi mi o ustawienie silniczków tylko regulacje lampy na imbusiku ??

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje idealnie.

Chyba nie do końca, bo się nie zatrzaskuję.

Nieważne, ale siedzi dobrze i nie ma możliwości by wyleciały. Kto chce może walić 100zł za dwie kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam lampy ustawione w stacji diagnostycznej i lewa swieci nizej a praw wyzej jutro wrzuce fotke jak to u mnie wyglada

Może jest minimalna różnica w ustawieniu między lampami. Kilka mm różnicy na przyrządzie nie będzie widoczne a na drodze będzie 0,5 metra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasuje idealnie.

Chyba nie do końca, bo się nie zatrzaskuję.

Nieważne, ale siedzi dobrze i nie ma możliwości by wyleciały. Kto chce może walić 100zł za dwie kostki.

Siedzi dobrze bo to ta sama kostka tylko ma inne zatrzaski :rolleyes: Ja płaciłem po 20pln za sztukę a nie 50. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biker a jak to w takim razie wyregulować? :cool1:

bo ciężko tak jak Ci lewa lampa w ziemie wali praktycznie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biker a jak to w takim razie wyregulować? :cool1:

bo ciężko tak jak Ci lewa lampa w ziemie wali praktycznie :thumbdown:

Podjedź wieczorem pod jakąś ścianę. I spróbuj za pomocą regulacji "podciągnąć" lewą lampę tak, żeby równo świeciły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!Wiem że już wszystko było,ale nie moge sobie poradzic z włożeniem silniczków.Przeczytałem cały temat.Kupiłem nowe depo i silniczki od fabii,ale za cholere nie wiem gdzie i jak je włożyc.Na 5 stronie jest napisane ,ale u mnie nie ma jakiegos trójkątnego otworu.Nawet nie widze gdzie ta cholera mogłaby sie włożyc żeby nie latac jak majtki na ku.....!Może ktoś ma fotki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniczki wkłada się tam gdzie wkłada się żarówki z długich... wyciągasz ten trzpień i wsadzasz silniczek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.Zdjęcia bardzo pomogły.Szukałem całkiem gdzie indziej.Już zrobione.Dla potomnych......naprawdę trzeba wysunąc trzpień jak najdalej.Jest dużo ,dużo łatwiej.Jeszcze raz dziękuję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z jakością świecenia w porównaniu ze zwykłymi Valeo bez halogenów (nie planuję ksenonów)? Ogólnie nie narzekam na oświetlenie ale jestem chory na te lampki (Depo bądź TYC). I jak jest z mocowaniem-skoro są zespolone to chyba nie da rady wkręcić tego torxa z boku? Wystarczą uchwyty z góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...