Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a nie czasem jak zrobić tą "dziurkę"? :decayed: ok szukam :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

aa ok bylo z dziurką :decayed:

z blcem moze byc trudniej. pokombinuj cos. moze kołek od mebli??

Opublikowano

znalazłem... ale tak jak mówiłem z dziurką :naughty:

potrzebuję szybkie rozwiązanie na pół godziny pracy bo nie mam czasu a tak to się jeździć wieczorem nie da bo zenon w kosmos wysyła sygnał :decayed:

jakim kołem :cool1: ??

Opublikowano
  • Autor

kołek. na vikola wez przyszprycuj cyngwajsem i bedzie szlus. :decayed:

Opublikowano

:polew:

mów mi po polsku / ewentualnie angielsku :polew:

myślałem żeby wkręcić blaszkę jakąś łamaną pod kątem prostym i z niej wypuścić śrubę która będzie wychodzić w tą dziurę :mysli:

Opublikowano
  • Autor

nom ale bolec musi wejsc na wcisk, nie moze latac. jak uda ci sie dobrac taka srube to gut. a blaszke jak przyczepisz do lampy??

Opublikowano

wystarczy że wejdzie tak by nie miał luzów...zakleszczać się nie musi bo górne zaczepy w tej płaszczyźnie będą trzymać wystarczajacy... a blaszkę? hmm.. najwyżej potnę rynnę sąsiadowi :decayed: wieczorem pokombinuję z tym :good:

Opublikowano

A szukales na oslonie pod silnikiem czy nie ma tam gdzies tego odlamanego bolca :gwizdanie:

Najlepiej bylo by znalezc starego i na poxilinie albo na jakiejs innej mendzie przykleic i bylo by po klopocie.....

Troche kijowo, ze po rezaniu z 4 uchwytow zostaly 3 a Ty jeszcze jednego wiecej sie pozbawiles :confused4:

Opublikowano

Najlepiej bylo by znalezc starego i na poxilinie albo na jakiejs innej mendzie przykleic i bylo by po klopocie.....

Z klejeniem bywa różnie. Ułamałem ten bolec, kleiłem na różne sposoby (i ja i później lakiernik/mechanik). Mimo, że bolec jest doklejony, lampa dalej delikatnie się trzęsie :confused4:

A i pewnie przez to przepala mi się ciągle jedna żarówka.

Opublikowano
  • Autor

a moze nie cala lampa tylko odblysnik w srodku sie trzesie?

Opublikowano

Zawsze można wkręta zapuścic w lampe przez osłone wentylatorów :) Tak zrobilem w swojej wcześniejszej A4 benzynce :) I smiga do dzisiaj to bo auto kupili znajomi . :evil:

Opublikowano

a moze nie cala lampa tylko odblysnik w srodku sie trzesie?

Sam nie wiem :confused4:

Przyzwyczaiłem się w sumie do tego.

Opublikowano

No i zrobiłem :naughty:

Wymyśliłem prosty w wykonaniu a zarazem znacznie trwalszy od oryginalnego patent :wink4:

a4cc81e731b50de7med.jpg

8bb4dfd1582688dfmed.jpg

No więc po kolei...

W dziurkę gdzie wchodził ten bolec (przy chłodnicach) wkręciłem najgrubszą śrubę jaką miałem pod ręką i skręciłem to z drugiej strony odpowiednią nakrętką - ta co ciekawe idealnie pasuje do kształu tego plastiku tak że ani drgnie...

Do lampy natomiast wyciąłem kawałek blachy, zagiąłem tak by uzyskać kąt prosty i proporcje +/- 1/3... w większej części wydłubałem dziurę z średnicą mniej więcej 2mm większą niż gwint na śrubie tak by swobodnie to wchodziło i wychodziło ale nie ruszało się na boki... następnie przykręciłem tą blaszkę na 2 wkręty do lampy (ważne by były 2 bo przy jednym będzie się to obracać w okół własnej osi) wszystko zostało w okół uszczelnione sylikonem i na koniec psiknięte czarnym sprayem by wyglądało to w miarę estetycznie :gwizdanie:

Z drugą lampą zrobiłem od razu to samo :notworthy:

Myślę że już odpowiednio wyjaśniłem :decayed:

Czas pracy - około 1h

Opublikowano
  • Autor

Meisterstück :good:

Opublikowano

Danke Well :hi:

Opublikowano

:oklaski:

Opublikowano

Danke Well :hi:

alsjeblieft :>
Opublikowano

Danke Well :hi:

alsjeblieft :>

spamer :thumbdown::decayed:

Opublikowano

Możesz wstawić do działu warsztat :oklaski:

Opublikowano

wrzuciłem do warsztatu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.