Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

musisz zalatwic tą wtyczke, w ktora wchodzi zarowka. moze w ASO. moze na szrocie. moze na allegro

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj ja dostapiłem zaszczytu i zapodałem sobie lampy zespolone.Mam załozone ORi Valeo + xenon 6000K :)

Pozdrawiam.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie wszystko ladnie ale mi silniczki z fabi I nie pasują ?? są za krótkie odbłysnik odchyliłem ile się da i brakuje mm lub 2 by ta kulka wskoczyła w swoje miejsce szyjka za kulka jest za krotka przerabialiście te silniczki jakoś proszę o pomoc bo narażie to mi ciągle odbłysnik lata :(

Opublikowano

Panowie wszystko ladnie ale mi silniczki z fabi I nie pasują ?? są za krótkie odbłysnik odchyliłem ile się da i brakuje mm lub 2 by ta kulka wskoczyła w swoje miejsce szyjka za kulka jest za krotka przerabialiście te silniczki jakoś proszę o pomoc bo narażie to mi ciągle odbłysnik lata :(

a nozki w silniczkach sa wysuniete na maks?

podkrec troche regulacja odblysnika wtedy bedziesz mial mozliwosc zapiecia silniczka :good:

Opublikowano
Panowie wszystko ladnie ale mi silniczki z fabi I nie pasują ??
W swoim wątku piszesz o silniczkach od Punto I :mysli:
Opublikowano

tam sie pomyliłem miało być od Fabi I już poprawiam dzięki pożyczyłem od kumpla z jego golfa 4 silniczki i wskakują od razu są takie same ale szyjka za kulka jest wlłasnie te 2 mm dłuzsza:( dodam iż silniczek mam wyciągniety do końca proszę o jakieś porady pozdrawiam Walus851

Opublikowano

chodzi o to zeby z boscha zostawic wtyczke, razem z gniazdem i zarowka i wszyszystko razem zalozyc do FK, binek tak robil i u niego pasowalo

u mnie też :good:

Opublikowano

a nozki w silniczkach sa wysuniete na maks?

podkrec troche regulacja odblysnika wtedy bedziesz mial mozliwosc zapiecia silniczka :good:

kolego mrogal a gdzie sie podkreca ta regulacje ??

Opublikowano

a nozki w silniczkach sa wysuniete na maks?

podkrec troche regulacja odblysnika wtedy bedziesz mial mozliwosc zapiecia silniczka :good:

kolego mrogal a gdzie sie podkreca ta regulacje ??

no regulacja, masz dwa takie biale do regulowania wysokosci oraz prawo lewo w lampie

Opublikowano

a nozki w silniczkach sa wysuniete na maks?

podkrec troche regulacja odblysnika wtedy bedziesz mial mozliwosc zapiecia silniczka :good:

kolego mrogal a gdzie sie podkreca ta regulacje ??

no regulacja, masz dwa takie biale do regulowania wysokosci oraz prawo lewo w lampie

kolego Mrogal jestes wielki silniczki pasuja jutro jade z xenonikiem i na regulacje swiatel pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja się zastanawiam czym najlepiej dociąć błotniki :) szlifierka się boje żeby nie przegrzać...

Opublikowano

ja się zastanawiam czym najlepiej dociąć błotniki :) szlifierka się boje żeby nie przegrzać...

ja werciłem małym wiertłem otwór obo0k otworu , potem odginałem i pękało

na koniec kamień szlifierski na wiertareczke i do przodu

wychodzi spoko :good:

Opublikowano

To poleć brzeszczotem, łuk ponawiercaj wietrarką, po wycięciu resztę wyrównasz pilnikiem. Każdy się tego cyka, a to tak na prawdę nic strasznego.

Opublikowano

To poleć brzeszczotem,

mi sie lipnie cięło , miałem na tyle blisko ponawiercane otworki że jak łapałem cążkami to pękało od razu

Opublikowano

Podałem tylko alternatywę ;) Można również norzycami do cięcia blachy, tylko trzeba uważać by nie powyginać wszystkiego :naughty:

Sprawa łuku to inna bajka, tutaj widzę tylko nawiercanie i odłamanie/ odpiłowanie.

Opublikowano

ja u siebie jak i u kolegi z forum, któremu pomagałem w założeniu lamp wycinaliśmy szlifierką z cienką tarczą no i małą, szło beż problemów, na zderzak położony był kawałek gumy żeby go nie przeciąć, później pilnik i kamień na wiertarkę żeby wszystko łanie wyrównać.[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 10:24_________________________________________________jeśli chodzi o wtyczki to kupiłem w elektronicznym dwie wtyczki 8 pinowe idealnie pasują, oryginalne wywaliłem, w ich miejsce w lampie na poxipol przykleiłem resztę zalepiłem silikonem, wszystko ładnie pasuje, tylko jest trochę zabawy żeby odpowiednio światła podłączyć, jeśli chodzi o kierunkowskazy to pasują wtyczki ze starych.

Opublikowano

Panowie obiło mi się o uszy przeszukując 32 strony tego tematu, że do owych lamp pasują wtyczki od elektrycznego podnośnika szyby. Zgadza się?

Opublikowano

Panowie obiło mi się o uszy przeszukując 32 strony tego tematu, że do owych lamp pasują wtyczki od elektrycznego podnośnika szyby. Zgadza się?

z wyglądu podobne ale czy pasują P&P to ci na sto procent nie powiem

Opublikowano
  • Autor

Panowie obiło mi się o uszy przeszukując 32 strony tego tematu, że do owych lamp pasują wtyczki od elektrycznego podnośnika szyby. Zgadza się?

podobno tak ale kosztuja chyba tyle samo...

Opublikowano

Mi tylko zależy na tym czy pasują, bo i tak nie będę ich kupował ponieważ mam ich pod dostatkiem. Jak dostane lampy w łapki to sprawdzę czy owe kostki na 100% pasują.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.