Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Do kolegów przyszłych rezaczy.Naprawdę warto!!!Wczoraj skończyłem i jest zaje....!Dla obawiających się:naprawdę nic strasznego.Też nie miałem żadnego pojęcia i się bałem ,ale dzięki pomocy endriuu(i tu wielkie podziękowania dla Ciebie kolego) udało się.Tam jest tylko kawałek do cięcia więc do roboty Panowie i Panie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w sklepie z elektronicznym. kupujesz wtyczke ISO do glosnikow z pinami zenskimi. wyciagasz piny i wkladasz do nowej wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie zamieniłby ktoś reflekotory nowe poliftowe zespolone na takie z osobnym kierunkiem

reflektory sa nowe jeszcze niezakładane na auto sprawne w 100%

tylko nie chce mi sie rezać błotnika i dlatego z chęcią sie zamienie bardzo pilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adik1983 uważam ze podrezanie troszkę furki i wstawienie zespolonych lamp jest sporo warte :good: wiem ze reflektory z osobnym kierunkiem pasują P&P ale wygląd jest o niebo lepszy :naughty: jak masz juz na stanie lampki wtyczki itp...to poświeć te 3-4 godz i zakladaj lampki...zawsze tą pracę na spokojnie możesz sobie rozłozyc na 2 etapy,tak jak ja to zrobiłem...wyciecie kawałków błotnika a póżniej następnego dnia lutowanko kabli i zamontowanie lamp :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to - mi za pierwszym razem zajęło to ok 3 godzin a w następnym audiku niecałe 2 godziny od momentu podniesienia maski :) a wygląd - boski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym ten rant usuwacie naweiracie wiertarka tak jak nazdjeciach czy ma cie jakieś inne sposoby

a potem kamieniem jeszcze scieracie pozostałośc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhy... bez dwóch zdań. I nie bój się ciąć niuni... póki jej nie zerżeniesz nie będzie na prawdę twoja :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: Czyli wiekszosc z Nas juz posciagala simlocki swoim niuniom.... :polew: :polew: :polew:

A ja sie zastanawialem czemu mi to dalo tyle przyjemnosci... :gwizdanie:

Kolego adik1983 podpisuje sie pod zdaniem solara i pewnie wiekszosci rezaczy, zakladaj zespolone, za cene paru godzin roboty efekt koncowy jest naprawde kozacki :kox:

Ja nawiercalem wiertlem 3 i szlifowalem kamieniem... tylko nie zapomnij dobrze zabezpieczyc zderzaka i lakieru bo z goracych opilkow zostaja brzydkie slady.... :wallbash:

U mnie na srebrnym byly widoczne takie zolte sznity, ale juz pomalowalem zderzak i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie troszkę ponacinałem brzeszczotem kawałeczki do błotnika a pózniej bosch w dłoń i jazda...Tylko zabiezpiecz dobrze karoserie.

jeszcze by mi zostało założyć halogeny bo mawiałem fabrycznie zamontowane

Fabrycznie miałeś w lampie halogeny a teraz jak chcesz je miec znowu to musisz wsadzać w zderzak tak jak to jest w 2lifcie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie miałem lampy montowane i chcę zrobić tak jak po 2lifcie jest

no to rob :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_rezanie_i_montaz_halogenow_z_polifta_w_zderzak_przedliftowy-t78856.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie che sie nikt zamienic oddam nowe reflekotry lift do a4 depo za nowe reflektory dzielone a4 bo nie mam gdzie wyrezac błotniczków pradu w garazu nimam a wkrętarką to chyba sobie nie powierce [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:32_________________________________________________właśnie zaczałem rezac błotniki

nie jest to prosta sprawa mam nadzieje ze efekt końcowy bedzie wporządku

tak to wszyscy chwalili te zespolone reflektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cięcie błotników to najmniejszy problem.

Wg mnie najwięcej problemów było z wtyczkami, do moich lamp nie pasował schemat podany przez endriuu.

Później będziesz się sam z siebie śmiał, że tak się "bałeś" wycinania błotników. To tylko groźnie wygląda.

1fl45A.jpg

_________________________________________________

Po zamontowaniu lamp zespolonych, pojechałem do pracy. Słuchajcie, nikt nie chciał uwierzyć, że zrobiłem to sam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...