Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do kolegów przyszłych rezaczy.Naprawdę warto!!!Wczoraj skończyłem i jest zaje....!Dla obawiających się:naprawdę nic strasznego.Też nie miałem żadnego pojęcia i się bałem ,ale dzięki pomocy endriuu(i tu wielkie podziękowania dla Ciebie kolego) udało się.Tam jest tylko kawałek do cięcia więc do roboty Panowie i Panie

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

koledzy kupiłem kostke w aso 2 sztuki ale bez pinów

gdzie można dorwac tanio takie piny

Opublikowano
  • Autor

w sklepie z elektronicznym. kupujesz wtyczke ISO do glosnikow z pinami zenskimi. wyciagasz piny i wkladasz do nowej wtyczki.

Opublikowano

mam pytanie zamieniłby ktoś reflekotory nowe poliftowe zespolone na takie z osobnym kierunkiem

reflektory sa nowe jeszcze niezakładane na auto sprawne w 100%

tylko nie chce mi sie rezać błotnika i dlatego z chęcią sie zamienie bardzo pilne

Opublikowano

adik1983 uważam ze podrezanie troszkę furki i wstawienie zespolonych lamp jest sporo warte :good: wiem ze reflektory z osobnym kierunkiem pasują P&P ale wygląd jest o niebo lepszy :naughty: jak masz juz na stanie lampki wtyczki itp...to poświeć te 3-4 godz i zakladaj lampki...zawsze tą pracę na spokojnie możesz sobie rozłozyc na 2 etapy,tak jak ja to zrobiłem...wyciecie kawałków błotnika a póżniej następnego dnia lutowanko kabli i zamontowanie lamp :wink4:

Opublikowano

no postaram sie al powiem szczerze

mam mieszane uczucia

Opublikowano

Zrób to - mi za pierwszym razem zajęło to ok 3 godzin a w następnym audiku niecałe 2 godziny od momentu podniesienia maski :) a wygląd - boski .

Opublikowano

a ten rancik to trzba do końca wyciąc aż do załamania

czy po monatzu reflektorów nie bedzie widać żadnej szczeliny

Opublikowano
  • Autor

rant do poziomu zderzaka wycinasz. jak dobrze dopasujesz reflektory to zadnej szczeliny nie ma prawa byc.

Opublikowano

a czym ten rant usuwacie naweiracie wiertarka tak jak nazdjeciach czy ma cie jakieś inne sposoby

a potem kamieniem jeszcze scieracie pozostałośc

Opublikowano

ja wycinałem fleszem potem mała pielęgnacja pilnikiem i pasuje idealnie efekt niesamowity

Opublikowano

yhy... bez dwóch zdań. I nie bój się ciąć niuni... póki jej nie zerżeniesz nie będzie na prawdę twoja :naughty::polew:

:polew: :polew: :polew: Czyli wiekszosc z Nas juz posciagala simlocki swoim niuniom.... :polew: :polew: :polew:

A ja sie zastanawialem czemu mi to dalo tyle przyjemnosci... :gwizdanie:

Kolego adik1983 podpisuje sie pod zdaniem solara i pewnie wiekszosci rezaczy, zakladaj zespolone, za cene paru godzin roboty efekt koncowy jest naprawde kozacki :kox:

Ja nawiercalem wiertlem 3 i szlifowalem kamieniem... tylko nie zapomnij dobrze zabezpieczyc zderzaka i lakieru bo z goracych opilkow zostaja brzydkie slady.... :wallbash:

U mnie na srebrnym byly widoczne takie zolte sznity, ale juz pomalowalem zderzak i jest :good:

Opublikowano

samochód przed cięciem był zabezpieczony żeby lakier się nie uszkodził[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 10:12_________________________________________________jeszcze by mi zostało założyć halogeny bo mawiałem fabrycznie zamontowane

Opublikowano

Ja sobie troszkę ponacinałem brzeszczotem kawałeczki do błotnika a pózniej bosch w dłoń i jazda...Tylko zabiezpiecz dobrze karoserie.

jeszcze by mi zostało założyć halogeny bo mawiałem fabrycznie zamontowane

Fabrycznie miałeś w lampie halogeny a teraz jak chcesz je miec znowu to musisz wsadzać w zderzak tak jak to jest w 2lifcie :wink4:
Opublikowano

fabrycznie miałem lampy montowane i chcę zrobić tak jak po 2lifcie jest

Opublikowano

a nie che sie nikt zamienic oddam nowe reflekotry lift do a4 depo za nowe reflektory dzielone a4 bo nie mam gdzie wyrezac błotniczków pradu w garazu nimam a wkrętarką to chyba sobie nie powierce [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 22:32_________________________________________________właśnie zaczałem rezac błotniki

nie jest to prosta sprawa mam nadzieje ze efekt końcowy bedzie wporządku

tak to wszyscy chwalili te zespolone reflektory

Opublikowano

Cięcie błotników to najmniejszy problem.

Wg mnie najwięcej problemów było z wtyczkami, do moich lamp nie pasował schemat podany przez endriuu.

Później będziesz się sam z siebie śmiał, że tak się "bałeś" wycinania błotników. To tylko groźnie wygląda.

1fl45A.jpg

_________________________________________________

Po zamontowaniu lamp zespolonych, pojechałem do pracy. Słuchajcie, nikt nie chciał uwierzyć, że zrobiłem to sam :evil:

Opublikowano

Koledzy mam problem zalozylem dzis silniczki od punta II i niedziala podnoszenie,niesprawdzalem przed zalozeniem czy dzialaja silniczki :wallbash:,co moze byc nie tak moze w kablach jest namieszane??????

Opublikowano

albo kable źle podpięte albo silniczki padnięte innej opcji nie widzę

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.