Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie idealnie sie nie da.

bzdura..

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 231,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

bzdura..

zgadzam się

Opublikowano

Ta szpara zawsze będzie, choćby delikatna. Wynika to z tego że lampy idealnie nie spasuje do przedliftowych błotników a na zaczepach tyle nie przesunie. Ja w tym miejscu przykleiłem kawałek uszczelki na silikonie i szpary nie ma a wygląda jakby tak było ori :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jesli auto nie było bite, pas przedni nieruszany, a błotniki ori - wszystko musi podejść idelanie.

wtedy lampy pasuja dokładnie do przedliftowych błotników.

Opublikowano

przy spasowaniu lampy duzo zalezy od podciecia blotnikow, tak bylo u mnie niby wszystko ok ale dopiero po trzecim podszlifowaniu blotnikow lampy spasowaly tak jak powinny, a co do dolnego mocowania to wywalilem zderzak (nie jest to konieczne) ale wtedy wszystko ladnie widac, pozatym mialem jeden uchwyt zlamany i musialem wymienic ( aso - 49zl :shocked: za kawalek plastiku z dwoma dziurami i znaczkiem oooo)[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 21:12_________________________________________________http://img14.imageshack.us/img14/710/spot2009030816.jpg

Opublikowano

dropsone ja mam spasowane mniej więcej tak jak Ty. Ale u Ciebie też występuje delikatna szpara. Ciężko to ominąć bo idealnie nie da się wyrezać błotnika.

Opublikowano

w czoraj patrzalem na spocie na auto po II lifcie i jest prawie identyczne, szpary sa wszedzie rowne, uszczelka dochodzi tak ze nie widac cietych blotnikow, lampa nie wystaje, mysle ze jest oki, ale najwazniejsz ze lampy swieca duzo lepiej niz stare!

Opublikowano
  • Autor

Czy stosując do tego poradnika założę te lampki??? A4 1.8 quatro 1995 sedan

http://www.allegro.pl/item571377120_lampy_audi_a4_99_01_chrom_clear_soczewka_depo.html

Pozdrawiam

tak - stosujac sie do tego poradnika zalozysz te lampki.

Opublikowano

Na Allegro sprzedają jeszcze po 210 sztuka - nowe w pudełku.. Trochę kasy w kieszeni.. :hi:

Opublikowano

Na Allegro sprzedają jeszcze po 210 sztuka - nowe w pudełku.. Trochę kasy w kieszeni.. :hi:

A jesli ktoś ma bosche, to może sprzedać za ok 350/ kpl, wiec przeróbka na soczewki kosztuje bardzo tanio :good:

Opublikowano

Na Allegro sprzedają jeszcze po 210 sztuka - nowe w pudełku.. Trochę kasy w kieszeni.. :hi:

A jesli ktoś ma bosche, to może sprzedać za ok 350/ kpl, wiec przeróbka na soczewki kosztuje bardzo tanio :good:

nie zapomnij o silniczkach, kostkach, pinach, zarowkach 4xh7 i tez sie troche kasy uzbiera

Opublikowano

hallo

Swoje lampeczki kupiłem na allegro 210/szt DEPO

Zalozyłem do nich HID XENON H7

Wtedy Noc stała sie dniem:)

Pamietam ze mialem problemy wtedy ze znalezienie silniczkow:

SZukalem na szrotach (Mieli ich mase tylko niewidzieli od czego są ...taki mieli bajzel)

Jak i na allegro....ale wyszlo tak ze postanowiłem zalozyc bez silniczkow

Na dobra sprawe ile razy zmieniasz ustawienie - raz na tydzien/miesiac???

Pojechałem na pierwsza stacje kontroli - Koles ustawił mi lampki za darmo:)

CZy zycie nie jest piękne..............

Opublikowano

hallo

Swoje lampeczki kupiłem na allegro 210/szt DEPO

Zalozyłem do nich HID XENON H7

Wtedy Noc stała sie dniem:)

Pamietam ze mialem problemy wtedy ze znalezienie silniczkow:

SZukalem na szrotach (Mieli ich mase tylko niewidzieli od czego są ...taki mieli bajzel)

Jak i na allegro....ale wyszlo tak ze postanowiłem zalozyc bez silniczkow

Na dobra sprawe ile razy zmieniasz ustawienie - raz na tydzien/miesiac???

Pojechałem na pierwsza stacje kontroli - Koles ustawił mi lampki za darmo:)

CZy zycie nie jest piękne..............

cudne jest, a jeszcze piekniejsze jak ci milicjanty zabiora dowod i sieknal z 50 pln mandatu :)

ale nie o tym watek :gwizdanie:

Opublikowano

Milicjanci......

.....to mi mogą gałke wylizać....:P

Opublikowano

Nie raz miałem kontrole po zalożeniu Hidów i nigdy nikt nawet słowem nie wspomniał...

Najważniejsze, ze światło są teraz o wiele lepsze, a i efekt jest :)

Opublikowano

witam dzis zakupiłem piny do wtyczek.Chciałbym wiedzieć czy takie sa odpowiednie i czy przekrój kabelka nie jest za cienki :mysli:

dsc03942.jpg

dsc03949w.jpg

Opublikowano
  • Autor

sa odpowiednie. przekrój kabelka nie jest za cienki

Opublikowano

endriuu wielkie dzieki :hi: piny zakupiłem w sklepie elektronicznym.Koszt jednej sztuki to zaledwie 10 gr :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok. teraz starannie polutuj i bedzie dżi. :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.