Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/item499381977_silniczek_regulacji_skoda_fabia.html

http://www.allegro.pl/item503000980_silniczek_regulacji_swiatel_fiat_punto_ii_iii.html

A ja jednakl myślę, że pasują.. Najlepiej montować silniczek na wyciągniętej lampie, łatwiej wszystkim poobracać..

a ja zapytam, albo raczej poprosze o pomoc w rozszyfrowaniu ktory pin to plus ktory masa a ktory sygnalowy na ponizszym zdjeciu, u mnie jest cos namieszane w kabelkach przy wtyczce w deklu polfitowej lampy i chcialbym sie upewnic zanim uwale silniczek.Szukalem w necie i na forum i ciezko mi ulozyc zapytanie dla googla by wyplulo podpowiedz

:hi:

83e9814bd19f020d.jpg

z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niechwalac sie mam do sprzedania z silniczkami w stanie igła niespawane !

niechwalac sie czekam juz na 2 silniczki, tylko cos dlugo :confused4: wiec moze sie do Ciebie usmiechne w koncu po nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :). Mam takie pytanie.

Kilka dni temu zakupiłem lampy DEPO do Audi po drugim faceliftingu i jest problem. W Audi mam elektryczne regulowanie lamp i zabardzo nie wiem gdzie mam przełożyć silniczki ze starych lamp do tych z DEPO :disgust::angry::kwasny::wallbash:. Proszę o pomoc. To ważne. A już myślałem, że będe miał nowe lampy :confused4: ;( :(. A miało być tak pięknie... A do tych lamp DEPO wchodzą żarówki tylko H7 czy też H3 ? :) Za wszelką bardzo dziękuje :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys przeczytal dokladnie watek to bys znalazl odpowiedz na wszystkie swoje pytania kolego. silniki ze starych lamp boscha nie pasuja do tych zespolonych. pasuja od fabii I, golfa IV i punto II (no i od Audi A4 B5 II lift ma sie rozumiec :cool1:).

Do zespolonych wchodza tylko H7 (dwie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc :)

Do zespolonych wchodza tylko H7 (dwie).

Do jednej lampy wchodzą dwie H7 ?. Bo są dwa miejsca na żarówki. Kolega mówił, że wchodzi H3 i H7 :confused4::(. Pytam bo nie wiem.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echolalia normalnie :polew:

Przydałoby się żeby ktoś tutaj posprzątał.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd wezme 1800 zł... :kox::naughty::confused4: :gwizdanie: Jak ktoś zna tańsze rozwiązanie niż HIDy to proszę powiedzieć :gwizdanie: :cool1:.

Dziękuje jeszcze raz za pomoc :>

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd wezme 1800 zł... :kox::naughty::confused4: :gwizdanie: Jak ktoś zna tańsze rozwiązanie niż HIDy to proszę powiedzieć :gwizdanie: :cool1:.

Dziękuje jeszcze raz za pomoc :>

Pozdrawiam :)

To HIDy kosztują 1800zł ???? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd wezme 1800 zł... :kox::naughty::confused4: :gwizdanie: Jak ktoś zna tańsze rozwiązanie niż HIDy to proszę powiedzieć :gwizdanie: :cool1:.

Dziękuje jeszcze raz za pomoc :>

Pozdrawiam :)

HIDy kupujesz za 180 PLN a nie 1800 PLN :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o HIDach tylko XENONACH: http://www.allegro.pl/item521069767_lampy_przod_audi_a4_a_4_99_0_xenony_komplet.html.

Tańszych ksenonów nie znalazłem. O to mi chodzi Panowie. Dlatego pytam czy oprucz HIDów nie ma tańszych ksenonów niź te za 1800 zł. Wiem, że HIDy kosztują od 140 do nawet 500 zł.

Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie o HIDach tylko XENONACH: http://www.allegro.pl/item521069767_lampy_przod_audi_a4_a_4_99_0_xenony_komplet.html.

Tańszych ksenonów nie znalazłem. O to mi chodzi Panowie. Dlatego pytam czy oprucz HIDów nie ma tańszych ksenonów niź te za 1800 zł. Wiem, że HIDy kosztują od 140 do nawet 500 zł.

Pozdrawiam :>

Na moje oko to zwykłe lampy VALEO lub DEPO z soczewką D2S są :mysli: takie lampy kupisz w granicy 500zł za 2 szt + Hidy za 200zł co daje w sumie 700zł nie wiem czemu tu jest cena 1800zł ?? Chyba że to są nowe Valeo i jakiś super ksenon to może być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...