Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

ale tak jest naprawde

na tym zdięciu to umnie tak długie swiecą ale soczewki słabo bardzo niewiem co moze byc nie tak[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:05_________________________________________________mam depo takie jak ty swiatło cień idealny ale słabo świecą a jak mozna zle żarówki załozyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mam depo takie jak ty swiatło cień idealny ale słabo świecą a jak mozna zle żarówki załozyc

Tyłem na przód :lol1:

Poważnie - Może coś z tymi żarówkami nie jest tak. slyszalem wiele opinii ze te zarowki typu 'plus 30%' itp sa bardziej białe niz inne ale daja gorszy snop swiatla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu a może to miec coś wspulnego ztym przełożeniem kabelków w zespolonym przełączniku przy kierownicy ja tam zamieniłem miejscami te dwa przewody aby soczewka działała po włączeniu długich?? czy raczej to niema nic do tego

[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:17_________________________________________________hehehhe to niejest smieszne bo az mi sie w nocy odechciewa jezdzic to nie zarówki bo inne tez juz wkładałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu a może to miec coś wspulnego ztym przełożeniem kabelków w zespolonym przełączniku przy kierownicy ja tam zamieniłem miejscami te dwa przewody aby soczewka działała po włączeniu długich?? czy raczej to niema nic do tego

jesli zrobiles wg instrukcji z forum, to nie ma prawa miec nic wspolnego. najlepiej zrob fotke w nocy na ciemnym terenie i wrzuc. obaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym coś z podłączeniem pinów popiepszył to chyba wogóle by niedziałały a nie słabiej .Tak czy sie myle??

[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 21:22_________________________________________________dobra jótro sie zrobi

dzięki ide w kime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym coś z podłączeniem pinów popiepszył to chyba wogóle by niedziałały a nie słabiej .Tak czy sie myle??

oczywiscie, ze moze byc jakies przebice jesli cos bys zle podlaczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro odbieram nowe depo :) SONARY idą przez okno...!!!! W weekend postaram się zamontować. Dla porównania postaram się zrobić kilka fotem ze światłem z sonarów i z depo. Mam nadzieje, że będzie przepaść na korzyść depo. Z sonarami boje się jeździć po nocach...DRAMAT!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego TOM22 ja także niedawno zmieniałem lampki z BOSCHA na DEPO z soczewką i jak pisał endriuu około 250% lepiej świecą.

Może gdzieś przebicie jakieś masz lub coś z prądami :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze juz sam niewiem ale jak by przebicie było to raczej nie na obu lampach a umnie dwie swiecą lipnie

nawet jak bym przecież plus z minusem zamienił to dalej by świeciło bo przeciesz żarówka świeci

a jak można sprawdzić czemu słabo świecą (tzn. czy jest jakiś słaby prąd) ile ma być na tych przewodach co w chodzą do żarówki ,12v??[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 15:14_________________________________________________a może ja miałem oryginalnie valeo a nie bosche ktoś miał dzwonka i wsadził bosche z halogenem

a znowu niewiem bo te bosche działały dobrze halogeny działały wszystko było oki i dodam ze moja :audi: jest z 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo spróbuj założyć jakieś inne żarówki na próbę ?? Pożycz od kogoś na chwile i zobaczysz czy to samo sie dzieje. Jak będzie to samo to pomyślimy co dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu a jakie ty miałeś żarówki zanim wsadziłeś xenon te na których robiłes tą fotke nocną

[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 15:50_________________________________________________ide zmienic zarówki i zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie jest to wina złego podłączenia w przełączniku przy kierownicy. Mi jak podmieniałem przewody to ślizgnęła się ręka i wszystkie wysunęły się z kostki. Musiałem kombinować żeby odpowiednio połączyć i wierz mi że nie ma takiej możliwości żeby przez to gorzej świeciły. A długie Ci świecą dobrze ? Bo jeśli tak to może to być wina kiepskiej soczewki, a dokładnie odbłyśników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsz33 zmieniłem zarówki i lipa tak samo słabo

Napewno nie jest to wina złego podłączenia w przełączniku przy kierownicy. Mi jak podmieniałem przewody to ślizgnęła się ręka i wszystkie wysunęły się z kostki. Musiałem kombinować żeby odpowiednio połączyć i wierz mi że nie ma takiej możliwości żeby przez to gorzej świeciły. A długie Ci świecą dobrze ? Bo jeśli tak to może to być wina kiepskiej soczewki, a dokładnie odbłyśników.

lampy nowe to jak mają być złe odbłyśniki[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 16:54_________________________________________________umnie teraz pada śnieg pojechałem sie przejechac na innych żarówkach i normalnie masakra słabizna straszna :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie byłem zadowolony ze światła w depo (miałem wysokość ustawianą na stacji diagnostycznei) ale postanowiłem ustawić je po swojemu czyli podkręciłem żeby świeciłe trochę wyżej i teraz jest git!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dsz33 zmieniłem zarówki i lipa tak samo słabo

Napewno nie jest to wina złego podłączenia w przełączniku przy kierownicy. Mi jak podmieniałem przewody to ślizgnęła się ręka i wszystkie wysunęły się z kostki. Musiałem kombinować żeby odpowiednio połączyć i wierz mi że nie ma takiej możliwości żeby przez to gorzej świeciły. A długie Ci świecą dobrze ? Bo jeśli tak to może to być wina kiepskiej soczewki, a dokładnie odbłyśników.

lampy nowe to jak mają być złe odbłyśniki[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 16:54_________________________________________________umnie teraz pada śnieg pojechałem sie przejechac na innych żarówkach i normalnie masakra słabizna straszna :wallbash:

To zagadka niezła jest :/ a może masz tą "wajche" od soczewki przestawioną ??

Tutaj moje DEPO dla porównania. Powiem tak na Bosch jezdziłem po omacku.

1f4999bc55bbc146m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zagadka niezła jest :/ a może masz tą "wajche" od soczewki przestawioną ??

To nie ma nic do rzeczy. Ta wajcha pozwala na ustawienie lampy na ruch lewo- lub prawo- stronny. Mówisz że nowe, czasami zdarzy się jakaś felerna sztuka albo partia. Może Ciebie to spotkało i Ci się taka sztuka trafiła. Zauważ że inni nie mają tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz niewiem panowie na tych depo to ja jezdze po omacku na bosch'ach było super

jótro jótro rozwalam całą wiązkę i robie odnowa

ale jeszcze pytanie mam na tą ori kostke okrągłą z ori wiązki patrzyliście od tyłu tam gdzie przewody wchodzą czy od przodu

bo na tych schematach od damosa jest to troche słabo opisane

tzn. tam są te cyferki i od przodu i od tyłu ale jak wy to robiliście[br]Dopisany: 21 Listopad 2008, 21:42_________________________________________________dsz33 a ty niemasz tam czasem xsenonu??

czy to ci tak świeci na zwykłej zarówce h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rysunku są wtyczki od przodu pokazane.

Ale możesz czasem mieć inaczej kable. Bo ja jak podłaczyłem kolorami zgodnie ze schematem to miałem postojówki po właczeniu guzika od halogenu :polew: Więc właczyłem manetke na postojówki i żarówka w ręke masa(brązowy) i szukałem pod którym to kabelkiem i po kolei podłanczałem to.

TOM22 ja mam teraz ksenon ale nawet na zwykłej h7 mi świeciło o niebo lepiej niż wcześniej na boszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej dziękuje bardzo za chęci z rozwiązaniem mojego problemu :hi:

i jeszcze zebym juz więcej nietruł podsumowanie

-patrzeć np na cyferke 2 w kostce od przodu czyli tam gdzie dziórka nie kabelek i podpinać ten przewód do nowej wtyczki też patrząc od przodu

jak dam sobie juz rade z tym ustrojstwem to napisze co miałem nie tak :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...